بازدید 11596
صدرنشینی ۴۸ساعته اوسمار طولانی تر می‌شود؟

پرسپولیس ۲ گل زد، ۶گل نزد و ۴ گل نخورد/ گل‌های مدرسه‌ای عیسی به هوادار بدون هوادار!

شاید پرسپولیس در این فصل به هیچ حریفی تا این اندازه فرصت گلزنی تقدیم نکرده باشد! اما کریم اسلامی و بابک مرادی مقابل این گلر کاربلد تسلیم بودند و در زدن ضربات آخر دقت لازم را نداشتند. هر دو گل پرسپولیس، مدرسه ای و تمرین شده بود.
کد خبر: ۱۲۳۶۷۴۲
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۰:۲۵ 11 May 2024

پرسپولیس ۲گل زد، ۶گل نزد و ۴گل نخورد/ گل‌های مدرسه‌ای عیسی به هوادار بدون هوادار!

پرسپولیس در مصافی پر موقعیت در ورزشگاه خالی پاس اکباتان مقابل هوادار تهران به یک پیروزی مطمئن دست یافت و موقت صدرنشین شد.

به گزارش تابناک ورزشی؛ شاگردان اوسمار ویرا از ساعت ۱۸:۲۰ امروز بدون حضور هواداران خود در هفته بیست و هفتم لیگ برتر به مصاف تیم هوادار رفت و با دو گل تیمی و کلاسیک عیسی آل‌کثیر به بردی دلچسب رسید. 

آل‌کثیر در دقایق ۱۵ و ۷۳ برای پرسپولیس گلزنی کرد تا سرخپوشان با ۵۹ امتیاز، موقتاً جای استقلال را در صدر جدول بگیرند. هوادار نیز با ۲۹ امتیاز در رتبه یازدهم باقی ماند. آل‌کثیر و همچنین سایر مهاجمان دو تیم چندین موقعیت گلزنی به دست آوردند که آن را هدر دادند.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، امید عالیشاه (۸۰ - وحید امیری)، مسعود ریگی، محمد حسین کنعانی‌زادگان، مهدی ترابی (۸۸ - محمد خدابنده‌لو)، دانیال اسماعیلی‌فر (۹۰-ابوالفضل بابایی)، گئورگی گولسیانی، سینا اسدبیگی، عبدالکریم حسن، اوستون ارونوف (۸۰ - سعید صادقی) و عیسی آل‌کثیر (۸۸ - وحدت هنانوف).

سرمربی: اوسمار ویرا 

ترکیب هوادار: علیرضا حقیقی (۴۲ - آرشا شکوری)، مجتبی لطفی، مرتضی منصوری، امین پورعلی، مهدی گودرزی (۴۶ - ادریس رحمانی)، امین قاسمی‌نژاد (۷۷ - امیرحسین بهادر)، محسن سفید چقایی، بابک مرادی، داریوش شجاعیان (۷۷ - فرهاد زاوشی)، محمد عباسی و کریم اسلامی.

 

سرمربی: مسعود شجاعی 

پرسپولیس ۲گل زد، ۶گل نزد و ۴گل نخورد/ گل‌های مدرسه‌ای عیسی به هوادار بدون هوادار!

داور: حسن اکرمی

دو تیم که علاقه مند به فوتبال روی زمین بودند، در چمن هموار ورزشگاه پاس با وجودی که تماشاگری روی سکوها نبود، نمایشی دلپذیر و زیبا با موقعیت های فراوان داشتند که اگر همه فرصت ها توسط مهاجمان گل می‌شد، تعداد گل‌های دو تیم در مجموع دو رقمی می‌شد!

پرسپولیس که تبحر زیادی در بازی مالکانه و ایجاد فرصت با کار تیمی روی زمین دارد، در این مسابقه بارها با گلرهای حریف تک به تک شد؛ اما نتوانست بیش از دو گل وارد دروازه هوادار کند. تیم شجاعی که در نیم فصل دوم عالی کار کرده است هم چندین بار تا آستانه فرو ریختن دروازه بیرانوند پیش رفت؛ اما کریم اسلامی و بابک مرادی مقابل این گلر کاربلد تسلیم بودند و در زدن ضربات آخر دقت لازم را نداشتند.  شاید پرسپولیس در این فصل به هیچ حریفی تا این اندازه فرصت گلزنی تقدیم نکرده باشد!

شرح گل‌ها

هوادار صفر- پرسپولیس یک (دقیقه ۱۴: عیسی آل کثیر): یک حرکت ترکیبی خوب از ترابی در وسط زمین و نفوذ او با پاسش به امید عالیشاه همراه شد و امید توپ را در دهانه دروازه به عیسی آل‌کثیر رساند و او دروازه را باز کرد.

هوادار صفر-پرسپولیس دو (دقیقه ۷۳: عیسی آل‌کثیر): با حرکت عالی مهدی ترابی توپ در سمت راست به دانیال اسماعیلی فر رسید و او توپ را به محوطه فرستاد تا عیسی کار را تمام کند.

پرسپولیس ۲گل زد، ۶گل نزد و ۴گل نخورد/ گل‌های مدرسه‌ای عیسی به هوادار بدون هوادار!

لحظات حساس مسابقه 

دقیقه ۵: کریم اسلامی در محوطه جریمه پرسپولیس با علیرضا بیرانوند تک به تک شد که سنگربان پرسپولیس بدون مشکل توانست توپ را در اختیار بگیرد.

دقیقه ۵: بیرانوند بعد از مهار توپ، شروع مجدد ضعیفی داشت و ضربه بد او باعث شد توپ نصیب داریوش شجاعیان گلزن شود. ستاره هوادار تلاش کرد با غفلت بیرو دروازه او را باز کند، اما ضربه نه‌چندان قدرتمند او در دستان شماره یک پرسپولیس جای گرفت.

دقیقه ۱۲: ارسال ارونوف در محوطه جریمه هوادار به آل‌کثیر رسید که ضربه نه‌ چندان خوب مهاجم پرسپولیس با واکنش علیرضا حقیقی دفع شد.

دقیقه ۲۴: داریوش شجاعیان در میان غفلت مدافعان پرسپولیس پاس زیبایی به کریم اسلامی داد. مهاجم هوادار در تقابل با بیرانوند باز هم ناکام بود و سنگربان ملی‌پوش پرسپولیس، کار سختی برای مهار این توپ نداشت.

دقیقه ۳۲: دانیال اسماعیلی‌فر در شرایطی که فرصت ارسال توپ به روی دروازه هوادار را داشت، برای زدن گل دوم پرسپولیس، شوت‌زنی کرد که این شوت به کناره دروازه میزبان برخورد کرد.

دقیقه ۳۳: ارونوف با تیزهوشی خود توانست توپ را از مدافعان هوادار بگیرد و با پاس در عمق خود، آل‌کثیر را با علیرضا حقیقی تک به تک کند که ضربه گلزن پرسپولیس از کنار دروازه هوادار به بیرون رفت.

دقیقه ۳۴: عالیشاه از تزلزل خط دفاعی هوادار استفاده کرد و پاس خوبی برای آل‌کثیر فرستاد که ضربه چیپ بد او با وجود عبور از بالای سر حقیقی، راهی اوت شد. ثانیه‌هایی بعد این بار نوبت ارونوف شد تا با حقیقی رودررو شود که ضربه وینگر پرسپولیس نیز از کنار دروازه به بیرون رفت و تبدیل به گل نشد.

دقیقه ۳۸: هوادار پس از ۱۴ دقیقه صاحب موقعیت گلزنی و ضربه تک به تک با دروازه‌بان شد. کریم اسلامی باز هم در محوطه جریمه سرخپوشان با بیرانوند مواجه شد که ضربه بی‌دقت او راهی به دروازه پرسپولیس پیدا نکرد.

دقیقه ۳۹: علیرضا حقیقی پس از اینکه دچار مصدومیت شد، توپ را به بیرون زد و روی زمین افتاد. دروازه‌بان هوادار در ادامه با برانکارد از زمین خارج شد و آرشا شکوری، جای حقیقی را در زمین گرفت.

دقیقه ۴۵: پرسپولیس در شرایطی غیرمنتظره صاحب موقعیت دو به تک با دروازه‌بان شد. ارونوف در شرایطی که توپ را داشت، تلاش کرد دروازه هوادار را با عبور از آرشا شکوری باز کند که دروازه‌بان هوادار توانست دست وینگر ازبک را بخواند و توپ را در اختیار بگیرد.

دقیقه ۱+۴۵: عیسی آل‌کثیر با چرخشی زیبا فرصت داشت تا وارد محوطه جریمه هوادار شود، اما مرتضی منصوری در نزدیکی محوطه جریمه روی آل‌کثیر خطا کرد و با کارت زرد داور مسابقه مواجه شد.

دقیقه ۶۸: کریم اسلامی پس از دریافت پاس سفید چقایی، دروازه پرسپولیس را در محوطه جریمه سرخپوشان هدف گرفت که بیرانوند این توپ را در دو مرحله در اختیار گرفت.

دقیقه ۶۹: امید عالیشاه در محوطه جریمه هوادار با آرشا شکوری تک به تک شد و ضربه محکمی به سوی دروازه میزبان شلیک کرد که سنگربان هوادار موفق به مهار توپ شد.

دقیقه ۷۲: سفید چقایی پس از دریافت ارسال بابک مرادی، موقعیت ایده‌آلی برای گلزنی داشت که توپ روی پای او جفت و جور نشد و توپ به‌راحتی در اختیار بیرانوند قرار گرفت.

دقیقه ۸۲: ارسال دقیق سفید چقایی در تیز دوم، روی سر بابک مرادی که بدون یارگیری رها شده بود، فرود آمد که بیرانوند به زیبایی توانست ضربه سر محکم مرادی را از فاصله نزدیک از روی خط دروازه بیرون بکشد.

پرسپولیس ۲گل زد، ۶گل نزد و ۴گل نخورد/ گل‌های مدرسه‌ای عیسی به هوادار بدون هوادار!

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱۲
آفرین. تیتر قشنگی بود.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۴۴ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۳
به ما چه.
موقتا صدر نشین شد غلطه از کجا معلوم که صدر نشین نمونه باید بنویسین بایک بازی بیشتر نسبت به استقلال صدر نشین است
الان استقلالی ها میگن داور وزیر ورزش ‌پادشاه فیجی پرسپولیسی هستند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۲۰ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۳
راجع حقیقی نظری نداری؟
و باز هم یک گل آفساید دیگه
سالها با گران فروشی رنگ های قرمز و آبی به مردم، آنها را سرگرم می کردند.
جماعت بيكار
حیف وقت ارزشمند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۵۸ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۳
ته وقت ارزشمند شما خوندن این مطلب و کامنت برا تابناک هست دیگه...
وقت ارزشمند!!!! بابا کم ادا در بیارید
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۳۶ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۳
۹:۵۸
نابغه فوتبال دیدن رو گفت
بله با شاهکار داور و گل آفسایدشون...
مافیای سرخ.
برچسب منتخب
# حادثه سقوط بالگرد رییس جمهور # سید ابراهیم رئیسی # حسین امیر عبداللهیان # سیدمحمدعلی آل هاشم # مالک رحمتی
وب گردی