بازدید 18584

واکنش‌های گسترده جهانی به اقدام تروریستی اسرائیل علیه کنسولگری ایران در سوریه

حمله تروریستی رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق ـ که منجر به شهادت جمعی از فرماندهان و مستشاران ایرانی سپاه قدس شد ـ با واکنش‌های گسترده بین‌المللی روبه رو شد و بسیاری از کشور‌ها این حمله تروریستی را محکوم کردند.
کد خبر: ۱۲۲۹۹۵۷
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۵:۳۱ 02 April 2024

واکنش های گسترده جهانی به اقدام تروریستی اسرائیل علیه کنسولگری ایران در سوریه

بین الملل تابناک: حمله تروریستی رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق ـ که منجر به شهادت جمعی از فرماندهان و مستشاران ایرانی سپاه قدس شد ـ با واکنش‌های گسترده بین‌المللی روبه رو شد و بسیاری از کشور‌ها این حمله تروریستی را محکوم کردند.

کوبا و ونزوئلا حمله رژیم اسرائیل به کنسولگری ایران در دمشق را محکوم کردند
۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۵:۴۸

وزرای خارجه کوبا و ونزوئلا در پیام های جداگانه ای، حمله تروریستی رژیم صهیونیستی به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در سوریه را به شدت محکوم کردند.

به گزارش خبرگزاری دولتی سوریه (سانا)، ‌کوبا تجاوزهای رژیم اسرائیل به کنسولگری ایران در دمشق را به شدت محکوم کرده و نسبت به عواقب این اقدامات ناقض حاکمیت سوریه و قوانین بین المللی هشدار داد.

برونو رودریگز پاریلا، وزیر خارجه کوبا، در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: «این اقدامات غیرقابل قبول، خطر تشدید و منطقه‌ای شدن درگیری را با پیامدهای غیرقابل پیش‌بینی افزایش می‌دهد. ما به شدت حمله اسرائیل به کنسولگری ایران در دمشق را که نقض آشکار حاکمیت سوریه و قوانین بین‌المللی است، محکوم می‌کنیم.»

به نوشته سانا، ایوان گیل پینتو وزیر خارجه ونزوئلا نیز تجاوز رژیم اسرائیل را محکوم و بر همبستگی کشورش با مردم و دولت‌های ایران و سوریه تاکید کرد.

بر اساس بیانیه ای که به نقل از سایت رادیو هاوانا در کوبا منتشر شد، ونزوئلا این حمله را که نشان دهنده غیرمنطقی بودن رژیم صهیونیستی به عنوان بزرگترین منبع بی ثباتی در منطقه است، به شدت محکوم می کند.

گیل پینتو تاکید کرد: ونزوئلا با مردم و دولت های ایران و سوریه ابراز همبستگی می کند.

اندونزی حمله اسرائیل به کنسولگری ایران در سوریه را محکوم کرد
۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۵:۴۴

به دنبال اقدام تروریستی روز گذشته رژیم صهیونیستی در حمله به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق پایتخت سوریه، دولت اندونزی امروز(سه شنبه) با صدور بیانیه ای، این اقدام اسرائیل را محکوم کرد.

 وزارت امور خارجه اندونزی روز سه شنبه در صفحه ایکس(توئیتر) خود نوشت: اندونزی حمله اسرائیل علیه اماکن دیپلماتیک ایران را قویا محکوم می کند.

وزارت امور خارجه اندونزی در بیانیه خود افزود: این حمله نقض صریح مقررات بین المللی و منشور سازمان ملل است. این حمله اقدام خطرناک دیگری از سوی اسرائیل است که منجر به تشدید تنش در منطقه خاورمیانه و از بین رفتن امیدها برای صلح پایدار می شود.

در بیانیه همچنین تاکید شده است که این حمله تهدید جدی برای صلح و امنیت است.

ابراز نگرانی اتحادیه اروپا
۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۵:۴۲

سخنگوی سرویس سیاست خارجی اتحادیه اروپا با ابراز نگرانی درباره حمله رژیم صهیونیستی به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق، خواستار خویشتن‌داری برای جلوگیری از گسترش تنش‌ها شد.

«پیتر استانو» سخنگوی سرویس خارجی اتحادیه اروپا، امروز(سه‌شنبه) گفت که اتحادیه اروپا از حمله هوایی رژیم صهیونیستی به ساختمان کنسولگری سفارت ایران در دمشق نگران است.

خبرگزاری اسپوتنیک در این باره گزارش داد که استانو در یک نشست خبری گفت: ما از حمله‌ منتسب به اسراییل علیه ساختمان دیپلماتیک ایران در دمشق، پایتخت سوریه و هدف قرار دادن این کنسولگری که در واقع یک مکان دیپلماتیک است، نگران هستیم.در این موقعیت بسیار متشنج منطقه‌ای نشان دادن خویشتن‌داری بیشترین اهمیت را دارد، چراکه گسترش بیشتر تنش‌ها در منطقه، به نفع هیچ کسی نیست.

واکنش حزب عربی سوسیالیستی بعث به تجاوز اسرائیل به کنسولگری ایران
۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۵:۳۳

حزب عربی سوسیالیستی بعث سوریه حمله متجاوزانه رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق را محکوم کرد.

حزب عربی سوسیالیستی بعث سوریه امروز-سه‌شنبه- در بیانیه‌ای تاکید کرد: تجاوز وحشیانه و تروریستی به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق را به‌شدت محکوم می‌کنیم.

 در این بیانیه آمده است که قدرت مقاومت درحال افزایش است و ائتلاف مقاومت منسجم‌تر از همیشه شده است.

در پی این حمله، یک رسانه آمریکایی در گزارشی ادعا کرد یک مقام شورای امنیت ملی آمریکا به تهران گفته است که کاخ سفید در حمله روز دوشنبه رژیم صهیونیستی به ساختمان کنسولگری سفارت ایران نقش نداشته و رژیم صهیونیستی تنها در دقایق آغازین این عملیات متجاوزانه و بدون ارائه جزئیات به آن‌ها اطلاع داده است.

پایگاه خبری-تحلیلی آکسیوس با اعلام این خبر افزود: این پیام نادر نشان می‌دهد که دولت بایدن، عمیقا نگران است که این حمله اسراییل به گسترش درگیری در سطح منطقه و ازسرگیری گروه‌های مقاومت تحت حمایت ایران به نیروهای آمریکایی شود.

سازمان همکاری اسلامی
حسین ابراهیم طه، دبیرکل سازمان همکاری اسلامی ضمن ابراز انزجار و محکومیت حمله جنایتکارانه رژیم صهیونیستی علیه اماکن دیپلماتیک کشورمان که بر خلاف تمامی قواعد حقوق بین‌الملل و کنوانسیون حقوق دیپلماتیک و کنسولی انجام شده است، خواستار اقدام و واکنش مناسب و فوری سازمان همکاری اسلامی علیه این جنایت رژیم صهیونیستی شد.
 
دبیرکل سازمان همکاری اسلامی، ضمن اشاره به سابقه پر از جرم و جنایت رژیم صهیونیستی و محکومیت شدید جنایت جدید این رژیم علیه اماکن دیپلماتیک، با دولت و ملت ایران اعلام همبستگی کرده و به خانواده شهدای این حمله جنایتکارانه تسلیت گفت و ابراز همدردی کرد. 
 
وی بر مسئولیت سازمان همکاری اسلامی در این رابطه تاکید کرد. 
 
سوریه
فیصل مقداد، وزیر خارجه سوریه که به همراه وزیر کشور سوریه از صحنه حمله بازدید کرد، گفت: ما این حمله تروریستی وحشیانه را که ساختمان کنسولگری ایران در دمشق را هدف قرار داد و تعدادی بی‌گناه را هدف گرفت، به شدت محکوم می‌کنیم.
 
روسیه
روسیه نیز به این محکومیت پیوست. وزارت خارجه روسیه در بیانیه‌ای اعلام کرد: ما این حمله غیرقابل قبول علیه نمایندگی کنسولگری ایران در سوریه را به شدت محکوم می‌کنیم.
 
حزب‌الله لبنان
حزب‌الله لبنان در واکنش به این حادثه هشدار داد، رژیم صهیونیستی هزینه این حمله را پرداخت خواهد کرد.
 
حزب‌الله در بیانیه‌ای اعلام کرد: قطعا این جنایت بدون مجازات و انتقام از دشمن نخواهد گذشت. 
 
آمریکا
متیو میلر، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در واکنش به این حمله گفت: واشنگتن نگران هر چیزی است که باعث تشدید تنش یا افزایش درگیری در منطقه شود.
 
یمن
محمد عبدالسلام، سخنگوی انصارالله یمن ضمن محکوم کردن حمله تروریستی رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق گفت: این حمله، نقض حاکمیت سوریه و تجاوز آشکار به دو کشور برادر است. هدف از این حمله، تلاش مذبوحانه‌ای از سوی اسرائیل است تا تصویری از پیروزی ارائه کند.
 
وی همچنین تاکید کرد، ایران و سوریه به خاطر حمایت از فلسطین، در معرض این حملات قرار می‌گیرند.
 
سازمان ملل
استفان دوجاریک، سخنگوی آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل در واکنش به اقدام رژیم صهیونیستی در حمله به ساختمان بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق، گفت: بدیهی است، ما از این گزارش‌ها بسیار نگران هستیم، اما منتظر می‌مانیم تا اطلاعات بیشتری به دست آوریم.
 
قطر
وزارت خارجه قطر گفت: ما به شدت حمله به کنسولگری ایران در دمشق را محکوم می‌کنیم و آن را نقض آشکار کنوانسیون‌های بین‌المللی و هنجار‌های دیپلماتیک می‌دانیم که حمله به مقر نمایندگی‌های دیپلماتیک را جرم‌انگاری می‌کند.
 
عمان
وزارت خارجه عمان در پیامی گفت: ما حمله‌ای را که کنسولگری ایران در دمشق را هدف قرار داد محکوم می‌کنیم و آن را نقض حاکمیت سوریه می‌دانیم.
 
اردن
وزارت خارجه اردن در پی حمله تروریستی دمشق گفت: حمله به کنسولگری ایران در دمشق نقض توافقات بین‌المللی و مصونیت دیپلماتیک است.
 
پاکستان
سخنگوی وزارت خارجه پاکستان در پیامی گفت: اقدام غیرمسئولانه نیرو‌های اسرائیلی به ایجاد تنش بزرگ در منطقه منجر می‌شود؛ پاکستان حمله به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق، پایتخت سوریه را به شدت محکوم می‌کند.
 
جریان حکمت ملی عراق
عمار حکیم، رئیس جریان حکمت ملی عراق: حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق نقض صریح همه عرف‌ها و معاهدات بین‌المللی است.
 
امارات
وزارت خارجه امارات حمله تروریستی رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق را محکوم کرد.
 
عربستان
وزارت خارجه عربستان در پیامی گفت: عربستان حمله به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق پایتخت سوریه را محکوم کرده و قاطعانه هدف قرار دادن مراکز دیپلماتیک به هر دلیل و به هر بهانه‌ای که نقض قانون است، رد می‌کند. 
 
شورای همکاری خلیج فارس
شورای همکاری خلیج فارس در بیانیه‌ای گفت: دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس هدف قرار دادن ساختمان کنسولگری ایران در دمشق، پایتخت سوریه را محکوم می‌کند.
 
مصر
وزارت خارجه مصر در بیانیه‌ای حمله به کنسولگری ایران در دمشق را محکوم و تاکید کرد: تجاوز به مقر‌های دیپلماتیک با هر توجیهی را نمی‌پذیریم. 
 
در این بیانیه همچنین بر لزوم احترام به حاکمیت و استقلال سوریه و مردم این کشور تاکید شده است.
 
سفارت روسیه در ایران
سفارت روسیه در ایران در بیانیه‌ای گفت: عمیقا از حمله اسرائیل به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق که باعث بروز تلفات جانی و تخریب ساختمان آن شد، عمیقا شوکه و خشمگین هستیم.
 
در ادامه بیانیه آمده: این اقدام نه تنها نقض فاحش تمامی مبانی حقوق بین‌المللی از جمله کنوانسیون‌های وین است که مصونیت اماکن دیپلماتیک و کنسولی را تضمین می‌کند، بلکه می‌تواند باعث تشدید تنش‌ها در خاورمیانه که آبستن پیامدهای غیرقابل پیش‌بینی است، شود.
 
این بیانیه اضافه می‌کند: مراتب تسلیت عمیق خود را به خانواده‌ها و نزدیکان کشته‌شدگان ابراز کرده و همچنین برای آسیب‌دیدگان آرزوی شفای عاجل داریم.
 
ریاست‌جمهوری روسیه
کرملین در بیانیه‌ای گفت: حمله به سفارت ایران در سوریه نقض قوانین بین‌المللی است.
 
تور تابستان ۱۴۰۳
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲۷
در انتظار بررسی: ۴
انتشار یافته: ۶۱
سازمان ولن رو خخخ
باید تحقیات بیشتری بکنیم،خخخخ
ترجه: باید ببینیم نظر ارباب (شیطان بزرگ) چیه؟ هر چی ارباب بگه ما (سازمان ملل آمریکا) هم همون
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۲۱ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۴
ساختمان مجاور کنسولگری هدف قرار گرفته
ناشناس
| Austria |
۱۷:۰۱ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۴
دقت کردید؟ امریکا، اروپا و سازمان ملل فقط «نگرانند» و محکوم نمی کنند.
چین؟
اروپا؟
پاسخ ها
ناشناس
| Spain |
۱۸:۲۶ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۴
چین هم محکوم کرده ولی هنوز ننوشتن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۸:۳۳ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۴
فقط کاری که بلدید از روی بیکاری اینه: چرا فلانی هنوز محکوم نکرده؟ اروپا با اسرائیله و محکوم نمیکنه
چین محکوم کرد
دولت رسمی عراق و برادران طالبان و بقیه کشورهای مثلا دوست،،چرا محکوم نکردن
پاسخ ها
ناشناس
| Spain |
۱۸:۲۷ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۴
عینکتو عوض کنی میبینی
اینکه فقط نظامیها کشته شدند ، دست اسرائیل رو برای توجیه باز میزاره
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۳۹ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۴
دقیقا .
یه دونه غیر نظامی کشته نشده
یه آجر سفارتخونه کنده نشده
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۱۴ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۴
چه ربطی داره سفارت خاک ما حساب میشه با شما جماعت به هیچ جا نمیشه رفت در سفارت طبیعی نیرو نظامی یا نیرویی برند بیان
مسعود
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۱۵ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۴
عیب نداره ما هم فقط نظامی میزنیم که توجیه کنیم
ناشناس
| Spain |
۱۸:۲۸ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۴
6 شهروند سوری هم کشته شدن
چقدر محكوميت جهاني با شكوهي صورت گرفته است.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۸:۳۱ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۴
برو به اربابت تعظیم کن بگو تو رو خدا محکوم کن
یا ازش تشکر کن
میترسیم خیلی واضح هم میترسیم...اسرائیل هرکاری خواسته کرده...
۱ ساله منتظر سوخو ۳۵ هستیم اما حتی یکی هم نتونستین از پوتین بگیرین...
این همه عدم موفقیت داخلی و خارجی باید وادار به فکر کردن کنه آدم هارو.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۲۳ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۴
سوخو ۳۵ به چ دردی میخوره ؟
پریروز اوکرابن یه دونه اش که پوتین رو اسکورت میکرد توی کریمه زد و پودر کرد توب آسمون کریمه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۸:۳۱ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۴
فقط روحانی خوبه برا تو
خیلی تاثیر گذار بود
هنوز چین محکوم نکرده، اروپا آمریکا و سازمان مثلاً ملل هم محکوم نکردند، از واکنش ایران ابراز نگرانی کردند، بهرحال در جنگ حلوا خیر نمی‌کنند امیدوارم واکنش ایران باعث تنبیه، پشیمانی اسرائیل بشه و در آینده جرأت دست زدن به چنین جنایاتی را نداشته باشه، اما اگر باز عملیات انتقامی بصورت شعار و تبلیغات باشه باید منتظر حملات آینده اسرائیل با خیال راحت به ایران باشیم.
کوبا ونزوئلا و حزب عربی بعث شدن واکنش جهانی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۹:۲۵ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۴
مگه ما هشت سال با حزب بعث عراق نجنگیدیم .
الان حزب بعث سوریه خوبه شد ؟؟؟
معنی گسترده هم فهمیدیم
اگر واقعا سرکنسولگری بوده،
پس چرا همه شهدا از سپاه قدس هستن؟ یه نفر غیرنظامی هم بینشون نبوده.
سفارت عربستان در تهران ؛ سفارت نبود ؟
ما که نباید صحبت کنیم از سفارت و سفارتخونه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۳۱ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۴
چرا خاک عربستان بود
کار ما اشتباه بود
ما فقط شعار می‌دهیم و دیگران عمل می کنند و شعاری نمی دهند
۸۵ میلیون ایرانی منتظرن تا پشیمونی اسرائیل رو ببینن
بسم الله
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۸:۲۸ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۴
ایا تو منتظری یا نگران زخمی شدن اسرائیلی ها
کنسولگری نبوده
ساختمون حوزه مقاومت بوده
یه غیر نظامی و دیپلمات نام ببرید که کشته شده باشه توی این ساختمون ؟!
چین که قرارداد محرمانه 25 ساله باهاش دارید؟ کجاست؟
عجب همراهی جهانی و داخلی
به خودمون ببالیم
گروهک حوثی ها هم محکوم نکردن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۳۴ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۴
یکم بخونی البته اگر مرض نداشته باشی متوجه میشوی محکوم کردند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۹:۳۲ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۴
۱۷:۳۴
نوشته یمن
یمن فقط حوثی ها نیستند .
باید حواسمون به اسرائیل باشه .
۳ سوت جنگ رو به داخل ایران میکشه .
با F35 و استفاده از حریم هوایی اقلیم کردستان عراق و آذربایجان
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۰۴ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۴
اف ۳۵
رادار گریز
قابلیت اجرای عملیات در تمام شرایط جوی
عمود پرواز و عدم نیاز به باند پرواز
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۰۵ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۴
خداحافظ تورم ۳ رقمی
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۱۴ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۴
۱۷:۰۴
و قابلیت حمل و استفاده از موشک هدایت شونده با کلاهک اتمی
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۳۴ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۴
F35 چون رادار گریزه از همه جا میتونه بیاد
عربستان
بحرین
امارات
کویت
قطر
عراق
ترکیه
رادار این کشورها هم نمیتونه ردیابی کنه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۸:۳۳ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۴
چی می گی !!!!!!! هواپیمای ترامپ که از امارات وارد اب ایران شد ... افتاد و امارت هم بعد از افشا شدن مسیر حرکت عذر خواهی کرد ..... یادتان هست .... اسرائیل پرستان مقیم ایران چه تبلیغی برای جنایت کاران محبوبشان می کنند ....عجب
تنگه رو ببندید
حوثی ها هم دیگه خبری ازشون نیست
زدن گاراژ انگار
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۰۷ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۴
۳_۴ بار کشتی های ایران ک چین رو اشتباهی زدن .
انگار کلا بی خیال شدن و رفتن دنبال کشاورزی و کاشت گندم دیم
واااااااااااآاآتی !
چقدر گسترده بوده واکنش ها !
مخصوصا اونجاش که چین هیچ واکنشی نشون نداده
مرگ ۱ بار شیون هم ۱ بار
سلام انشالله در موقع مناسب گوشمالی داده می شود خدا رو شکر توان ‌موشکی و پهبادی عالی است کلاهک اتمی هم داریم . باید انتقام گرفت از این بی وجدان ها . جالب است این گرگ ها به راحتی به بیمارستان مدرسه مسجد و حتی امدادگران صلیب سرخ هم حمله می کنند و صدای هیچ کس در نمی آید ولی اگه یک پشه آمریکایی پرواز نکند پدر همه را در می آورند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۳۰ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۴
با انشالله و ماشالله کار درست نمیشه .
باید توان داشت
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۳۸ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۴
کلاهک اتمی رو با چی میخواهی پرت کنی ؟
آرپیجی7?
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۴۱ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۴
تورم ۸۵ درصدی توان رو از ما گرفته
گالانت وزیر دفاع اسرائیل ؛
هرگونه اقدام علیه اسرائیل هزینه هنگفتی در برخواهد داشت .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۹:۳۲ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۴
.تهدید باید اینطوری باشد،محکم و قاطع و درجا.
اگه جنگ بشه
من فقط زمانی شرکت میکنم توی جنگ که پسران قالیباف و حداد عادل و صدیقی هم بیان
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۸:۱۶ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۴
جنگ بشه فرار نیست جایی بری
اصلا با اسرائیل مرز نداری که بری
باید از همینجا موشک ول کنی
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۸:۱۷ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۴
پسران شمخانی چی پس ؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۹:۴۴ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۴
ایییییوول منم همین طور هروقت شریعتمداری و رسایی رفتن غزه منم میرم جنگ.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۴۳ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۴
همه ای بچه های اونا اقامت کشورهای اروپایی و
کانادایی دارن موقع جنگ همشون تو کشورهای به اصطلاح دشمن دارن تو جزیره افتاب میگیرن و آب
پرتقال میخورن
اگر همه دارن محکوم میکنن بهترین زمان برای تلافیه .نه اینکه بگذارند برای زمان مناسب که هرگز نخواهد رسید
ایران منتظر هست تا سال 1404 بشه و طبق چشم انداز 20 ساله ایران قراره قدرت اول منطقه بشه اون موقع به حسابشون میرسه و موعد انتقام سخت فرا میرسه
بالای دویست کشور محکوم نکردن هفت کشور محکوم کردن واکنش های گسترده جهانی چرا آخه ،،سیاست انقدر ضعیف آخه
اسراییل تلی از خاکستر میشه اماده جارو کردن باشید
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل
آخرین اخبار