بازدید 1934

خشم تمام‌نشدنی رئال مادرید از فیفا

در رئال مادرید از تعدد و فشردگی بازی‌های ملی عصبانی هستند. موردی که باعث مصدومیت دو ستاره بزرگ این تیم شده است.
کد خبر: ۱۲۰۵۴۹۰
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۸ 19 November 2023

به گزارش تابناک، اوضاع برای رئال مادرید در فیفادی نوامبر بدتر از این نمی شد و تا همینجا وینیسیوس و ادواردو کاماوینگا را طولانی‌مدت از دست داده و البته هنوز چند روز دیگر نیز باقیمانده و بیم افزایش تعداد مصدومان هم می رود.

غیبت وینیسیوس و کاماوینگا در بازی های بعدی رئال شوک بزرگی به کادر فنی و مدیران باشگاه بود. رئال مصدومان بزرگی دارد که 40 درصد ترکیب اصلی تیم را تشکیل می دهند.

هرچند تقویم رئال در ادامه ماه نوامبر ساده است و تیم غیر از ناپولی حریف دندان‌گیر دیگری ندارد اما در دسامبر باید برابر بتیس و ویارئال قرار بگیرد که بازی های ساده ای نخواهند بود. رئال در ژانویه و در سوپرجام نیز نمی تواند از وینی و کاماوینگا استفاده کند. 

رئال البته از فیفا بابت این دو بازیکن غرامت خواهد گرفت ولی خشم و عصبانیت باشگاه از این نهاد واقعی است. از تابستان سه فیفادی داشته ایم و بازیکنان مرتب درگیر بازی های ملی و باشگاهی بوده اند. 

فشردگی بازی ها و سفرهای طولانی ریسک مصدومیت را افزایش می دهد و تا اینجا این مسئله کاملا به ضرر رئال شده است. هیچ غرامتی نمی تواند سرپوشی و مرهمی بر درد نبود ستاره های مصدوم باشد و حال باید منتظر واکنش باشگاه مادریدی بمانیم.

اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # روز دانشجو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی