بازدید 11727

برگزاری تجمع حمایت از کودکان فلسطینی در سراسر کشور/سلامی: فاصله جغرافیایی بین فروپاشی رژیم صهیونیستی تا شرایط عادی فقط ۸۰ کیلومتر است؛ جوانان فلسطینی یک جنگ نامرئی را آغاز کرده‌اند

مردم ایران امروز شنبه ۲۷ آبان‌ماه بار دیگر و این بار در حمایت از کودکان فلسطینی به خیابان‌ها آمدند تا حمایت خود از مظلومان غزه را به نمایش گذاشته و انزجار خود از صهیونیست‌ها را اعلام کنند.
کد خبر: ۱۲۰۵۳۳۸
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۶ 18 November 2023

برگزاری تجمع حمایت از کودکان فلسطینی در سراسر کشور/سلامی: فاصله جغرافیایی بین فروپاشی رژیم صهیونیستی تا شرایط عادی فقط ۸۰ کیلومتر است؛جوانان فلسطینی یک جنگ نامرئی را آغاز کرده‌اند

تابناک _ مردم سراسر ایران امروز شنبه ۲۷ آبان‌ماه ۱۴۰۲ باری دیگر با حضور پرشور خود در راهپیمایی‌ها و تجمع‌های ضدصهیونیستی، ضمن حمایت از مردم فلسطین انزجار خود از این رژیم را اعلام کردند.

قشرهای مختلف مردم امروز با سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسراییل» جنایت‌ها، خباثت‌ها و ددمنشی‌های رژیم صهیونیستی و حامیانش در فلسطین را محکوم کردند.

شرکت‌کنندگان در این مراسم با حمل تصاویری از جنایات رژیم صهیونیستی در به خاک و خون کشیدن مردم ستم‌دیده و مظلوم «غزه» بار دیگر خواستار توجه جامعه جهانی به این نسل‌کشی در مناطق اشتغالی شدند.

سرلشکر سلامی: رژیم صهیونیستی دیگر نمی‌تواند روی آرامش و امنیت را ببیند

سرلشکر حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران عصر امروز (شنبه، ۲۷ آبان‌ماه) در جمع راهپیمایان حاضر در تجمع ضد صهیونیستی که در میدان انقلاب تهران برگزار شد، گفت: امروز همه ایران اسلامی سرشار از محبت، عاطفه، احساس عمیق، غیرت دینی و تعصب الهی برای حمایت از کودکان شریف‌ترین مردمان روی زمین فلسطین عزیز است.

فرمانده کل سپاه با اشاره به عملیات طوفان الاقصی، تصریح کرد: آنچه در طوفان الاقصی به عنوان استثنایی‌ترین عملیات غافلگیرکننده تاریخ نبردهای بشری اتفاق افتاد، انعکاس و بازتابی بود از جنایت‌ها و ظلم‌های یکصد سال اخیر دولت‌های بریتانیا، فرانسه و آمریکا و رژیم صهیونیستی برای ملتی که ۷۵ سال است او را از سرزمین خود بیرون رانده‌اند، آن‌ها را آواره کرده‌اند و عزت، آرامش، امنیت و پیشرفت را از آنان گرفته‌اند.

وی افزود: از بعد از جنگ جهانی اول که قیمومیت منطقه شرق مدیترانه و شامات به انگلستان و فرانسه منتقل شد، دولت انگلستان با اعلامیه بالفور که توسط وزیر خارجه وقت خود صادر شد، زمینه را برای انتقال صهیونیست‌ها از سراسر جهان به سرزمین فلسطین آماده کرد و اجازه داد ارتش سری هاگانای اسرائیل در سرزمین فلسطین شکل بگیرد و جوخه‌های مخفی آن با عملیات‌های ترور خانواده‌های فلسطینیان را قتل عام کنند.

پدیدار شدن غلبه نظامی صهیونیست‌ها بر فلسطینی‌ها در سال‌های ۱۹۲۰ تا ۱۹۴۸

سرلشکر سلامی با بیان اینکه در فاصله سال‌های ۱۹۲۰ تا ۱۹۴۸ به تدریج غلبه نظامی صهیونیست‌ها بر فلسطینی‌ها پدیدار شد، اظهار کرد: دولت انگلستان سرزمین فلسطین را از ملت فلسطین غصب کرد و آن را در اختیار صهیونیست‌ها قرار داد. ماجرای کشتار و قتل عام مسلمانان در دیر یاسین در ۱۹۴۸ که صهیونیست‌ها دیر یاسین را قتل عام کردند و بیش از ۱۰۰ مسلمان فلسطینی را به شهادت رساندند.

وی ادامه داد: در سال ۱۹۵۶ ماجرای قتل عام کفن قاسم رخ داد؛ در حالی که اهالی روستا از کار به منزل باز می‌گشتند، آن‌ها را قتل عام کردند. جوانان فلسطینی را به درون میادین روستاها و شهرها می‌آوردند و آنان را مقابل چشمان مردم فلسطین به رگبار می‌بستند و به شهادت می‌رساندند.

شهادت ۴ هزار فلسطینی در صبرا و شتیلا توسط صهیونیست‌ها

فرمانده کل سپاه ضمن اشاره به قتل عام صبرا و شتیلا، گفت: این ماجرا همچنان ادامه پیدا کرد تا سال ۱۹۸۲ که آریل شارون، قصاب صبرا و شتیلا با تهاجم رژیم صهیونیستی به لبنان در حاشیه بیروت در یک قتل عام دو روزه مردمان فلسطین را در درون اردوگاه‌های صبرا و شتیلا به شهادت رساند. یک قتل عام هولناک که تقریباً ۴ هزار فلسطینی در دو روز در این اردوگاه‌ها به شهادت رسیدند.

وی افزود: پس از این جنایت، فلسطینی‌ها آواره شده و به تونس، اردن، لبنان، سوریه رفتند و به یک ملت بدون سرزمین، آب و خاک و حق حاکمیت تبدیل شدند و همه این‌ها به دست اربابان جنایت جهانی صورت گرفت که سال‌هاست منطقه جهان اسلام را تحت تاثیر سیاست‌های غاصبانه و ظالمانه استعمارگرانه خود قرار داده‌اند و ثروت‌های معنوی، هویت دینی و همه ثروت مادی دنیای اسلام را برای اینکه یک قدرت جهانی شود، در اختیار گرفتند. این ماجرا همچنان ادامه دارد. آنچه مهم است این که فلسطینی‌ها هرگز نپذیرفتند که ذلیل و اسیر سیاست اسرائیل و آمریکا شوند.

شهادت جزو لاینفک زندگی مسلمانان فلسطینی است

سرلشکر سلامی عنوان کرد: مقاومت‌های قهرمانانه‌ای صورت گرفت از ۱۹۳۵ که عزالدین قسام در حیفا به شهادت رسید تا امروز که شهادت جزو لاینفک زندگی مسلمانان فلسطینی است، مقاومت در این سرزمین مبارک که خداوند آن را به برکت مسجد الاقصی و پیرامون آن را مبارک گردانیده است، ادامه دارد.

وی ادامه داد: نبردهای سنگینی بین مسلمانان و دشمنان صورت گرفت. اما پس از وقوع انقلاب اسلامی نهضت فلسطین احیا شد. فلسطینی‌ها که تا آن زمان با سنگ و فلاخن به جنگ صهیونیست‌ها می‌رفتند به تدریج مسلح شدند حتی وقتی در باریکه غزه و کرانه باختری کاملاً ۳۶۰ درجه در محاصره سیستم اطلاعاتی رژیم صهیونیستی قرار داشتند، توانستند خود را مسلح کنند.

طوفان الاقصی در هم شکننده تمام امید، آرامش و اقتدار صهیونیست‌ها بود

فرمانده کل سپاه با اشاره به نبردهای مختلف میان فلسطین و محور مقاومت با صهیونیست‌ها، تاکید کرد: نبردهای بسیاری همچون نبرد ۳۳ روزه بین حزب‌الله لبنان و رژیم صهیونیستی در سال ۲۰۰۶ و فلسطینی‌ها در ۲۰۰۸ جنگ ۲۲ روزه و پس از آن جنگ‌های ۸ روزه، ۵۱ روز ۱۱ روزه و سرانجام طوفان الاقصی انجام شد که در هم شکننده تمام امید، آرزو، احساس، آرامش و اقتدار صهیونیست‌ها بود.

وی افزود: این عملیات، باطل کننده سحر و جادویی بود که صهیونیست‌ها از خود در جهان نشان داده بودند شکست دهنده ظرفیت ارعاب و هراسی بود که برای مسلمانان و فلسطینی‌ها ساخته بودند.

 

طوفان الاقصی نشان داد کمک‌های خارجی نمی‌توانند اسرائیل را از خطر فروپاشی نجات دهند

سرلشکر سلامی، اظهار کرد: طوفان الاقصی نشان داد که کمک‌های خارجی و دولت‌های خارجی همانند آمریکا نمی‌توانند اسرائیل را از خطر فروپاشی نجات دهند زیرا پیش از آنکه آمریکایی‌ها برسند مسلمانان و فلسطینی‌ها می‌توانند طومار این رژیم را در هم بپیچند. آمریکا وقتی به داد صهیونیست‌ها می‌رسد که زمان دیر است حتی این بار هم این ماجرا به همین شکل انجام شد.

وی ادامه داد: نه اعتماد به ارتش صهیونیستی که از خود یک ارتش افسانه‌ای ساخته بود، آن هم دیگر نمی‌تواند مانع از اجرای عملیات‌ سنگین براندازانه علیه رژیم صهیونیستی باشد و نه آن دستگاه اطلاعاتی مخوف و پیچیده که صهیونیست‌ها با تکیه بر آن شب‌ها آرام می‌خوابیدند و نه امنیت داخلی این رژیم.

فاصله جغرافیایی بین فروپاشی رژیم تا شرایط عادی فقط ۸۰ کیلومتر است

فرمانده کل سپاه، با اشاره به عملیات طوفان الاقصی، خاطرنشان کرد: طوفان الاقصی نشان داد فاصله جغرافیایی بین فروپاشی رژیم تا شرایط عادی فقط ۸۰ کیلومتر و فاصله زمانی از آغاز یک عملیات بزرگ نظیر بیت المقدس ما در دفاع مقدس نیز، فقط ۴۸ ساعت است. از شمال فقط ۱۲۰ کیلومتر، از جنوب ۸۰ کیلومتر و از شرق چیزی کمتر از ۶۰ کیلومتر فاصله جغرافیایی است تا یک حرکت اقصی مانند و یک طوفان دیگر این رژیم را در هم بشکند و آن را متلاشی کند.

وی افزود: آنچه در پس آن اتفاق افتاد، مهم است. غرب، آمریکا، انگلیس، فرانسه، آلمان و فرانسه به طور مشخص و برخی دولت‌های منافق در کنار آنان یک شکست اخلاقی عظیم را در جهان تجربه کردند. ارزش‌های واقعی آمریکایی‌ که مترادف است با جنایت، کشتن انسان‌های بی‌گناه، محاصره سرزمین‌های مسلمانان، اجازه ندادن به رسیدن غذا، آب و سوخت به مردم بی دفاع.

ارزش‌های آمریکایی در نزد جهانیان نفرت انگیز است

سرلشکر سلامی، عنوان کرد: ارزش‌های آمریکایی نشان دادند که واقعیتشان چقدر در نزد جهانیان نفرت انگیز است. آمریکا از خود چهره واقعی‌اش را عریان نشان داد، انگلیس نیز به همین گونه اما آنان باید بدانند که هیچ یک از این اقدامات مانعی برای نجات صهیونیست‌ها از خطر فروپاشی زودرس نیست حتی آن ۲۵ سالی که رهبر عظیم‌الشأن انقلاب اسلامی پیش بینی کردند به نظر می‌رسد بسیار نزدیک‌تر، فوری‌تر و در دسترس‌تر در حال فرارسیدن است. البته هیچکس نمی‌تواند این واقعیت را انکار کند.

فرمانده کل سپاه در ادامه ضمن اشاره به حمایت‌های آمریکا از رژیم صهیونیستی، تاکید کرد: اجازه‌دادن آمریکا به بمباران مردم غزه و جلوگیری‌ از آتش بس و نشان‌دادن چراغ سبز به صهیونیست‌ها و پشتیبانی نظامی، سیاسی و روانی آمریکا از اسرائیل معادل سقوط اخلاقی آمریکا در جهان بود. امروز جهان در برابر آمریکا متحد است، نفرت از آمریکا سراسر افکار عمومی عالم را فرا گرفته است.

وی ادامه داد: آمریکا امروز بیش از هر زمان دیگری در جهان منزوی است، این یک شکست سیاسی برای آمریکا و ائتلافی است که امروز با محوریت آمریکا به داد رژیم صهیونیستی رسیده است.

فروپاشی رژیم صهیونیستی کار سختی نیست

سرلشکر سلامی، گفت: وزیر خارجه آمریکا دو سه هفته قبل به برخی مقامات کشورهای منطقه گفت؛ «وقتی ما به تل آویو رسیدیم بعد از طوفان الاقصی رژیم صهیونیستی در حقیقت فروپاشیده بود. گویی گرد و غبار مرگ بر صورت مقامات صهیونیستی و فرماندهان ارتش این رژیم زده بودند و همه چیز متلاشی شده بود.»

وی افزود: آمریکایی‌ها از همه جا آمدند، چه فرماندهی مرکزی آمریکا (سنتکام) که ابتدا از ترس در مصر مستقر شد و سپس به سرزمین‌های اشغالی آمد تا مدیریت و هدایت نظامی جنگ علیه کودکان بی‌دفاع غزه و نوزادان این منطقه را بر عهده بگیرد. این موضوع نشان می‌دهد که فروپاشی رژیم صهیونیستی کار سختی نیست.

رژیم صهیونیستی امروز در بخش مراقبت‌های ویژه سیاسی آمریکا نگهداری می‌شود

فرمانده کل سپاه، تصریح کرد: امروز او (رژیم صهیونیستی) که در اغمای سیاسی فرو رفته و در بخش مراقبت‌های ویژه سیاسی آمریکا نگهداری می‌شود، دیگر نمی‌تواند آرامش، آسایش، رفاه و امنیت را مشاهده کند. اضطراب از امروز به بعد جزء لاینفک زندگی صهیونیست‌هاست، این چه در سطح مقامات صهیونیست چه در سطح شهروندان آنان پدیده‌ای است که دیگر هرگز از این سرزمین رخت بر نخواهد بست.

وی ادامه داد: امروز آمریکا و اسرائیل پیروزی خود را در غزه با پیروزی بر نوزادان تازه تولد یافته و کشتن آنان تفسیر می‌کنند یعنی امروز افتخار بزرگترین امپراتوری سیاسی ـ نظامی تاریخ بشر آن است که کودکان و نوزادان را می‌کشد، نوزادانی که حتی یک روز از عمرشان را سپری نکرده‌اند و این را معادل پیروزی می‌دانند. این بزرگترین خفت خواری ذلت برای آمریکا و اسرائیل است.

انتقام مسلمانان از ظالمان تاریخ انقضا ندارد

سرلشکر سلامی، خطاب به صهیونیست‌ها، عنوان کرد: اگر جوانمرد و مرد هستند، وارد میدان شوند و سینه به سینه رزمندگان فلسطینی با آنان بجنگند نه اینکه اتاق مراقبت‌های ویژه بیمارستان را به میدان جنگ تبدیل کنند و بر کودکان، زنان، پیرمردان و پیرزنان بتازند و فکر کنند که می‌توانند سرود پیروزی سر بدهند. آن‌ها بدانند که مسلمانان انتقام خواهند گرفت، انتقام مسلمانان از ظالمان تاریخ انقضا ندارد چرا که این یک داستان دامنه‌دار است.

وی افزود: امروز رژیم در محاصره دیوارها مانده است و از پشت دیوارها می‌خواهد بجنگند، این یک شکست سیاسی است و حتی اقتصاد آمریکا در سایه این پدیده افول خواهد کرد زیرا مسلمانان و غیرمسلمانان کالاهای آمریکایی را تحریم خواهند کرد و این ضربه بزرگی بر پیکره آمریکاست.

انهدام ۲۸۰ دستگاه از ادوات رژیم صهیونیستی تا به امروز

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه صهیونیست‌ها ابتدا در بهت و حیرت فرو رفتند، آمریکایی‌ها رسیدند تا به آن‌ها روحیه بدهند و بعد از دو هفته نبرد زمینی را آغاز و تصور می‌کردند با حرکت بیش از ۱۶۰۰ تانک و بمباران هوایی مستمر می‌توانند مقاومت ملت فلسطین را بشکنند، خاطرنشان کرد: تا وقتی آن‌ها پشت دیوار‌ها بودند مجاهدان به آن‌ها دسترسی نداشتند و تانک‌ها در امنیت بودند، اما آن‌ها خودکشی و کاری کردند که برای مجاهدان فرصت ساز بود.

وی ادامه داد: وقتی از پشت دژ‌های خود خارج شدند، تازه بچه‌های فلسطین فرصت جنگ پیدا کردند و چند روز زمان برد تا مجاهدان خود را با شرایط جدید وفق دهند و شرایط نبرد را به خوبی بیاموزند؛ اما جوانان فلسطین قاعده نبرد را بخوبی آموختند و از فاصله صفر به سراغ تانک‌های اسرائیلی می‌آیند و آن‌ها را آماج قرار می‌دهند تا امروز ۲۸۰ دستگاه از ادوات رژیم به دست مجاهدان منهدم و جنگ واقعا فرسایشی شده است.

 

جوانان فلسطینی یک جنگ نامرئی را آغاز کرده‌اند

سرلشکر سلامی، تاکید کرد: جوانان فلسطینی واقعا یک جنگ نامرئی را آغاز کرده‌اند و تجربه ثابت کرده است در این نوع جنگ همیشه طرف پیروز کسی است که دیده نمی‌شود. جنگ اشباح به راه افتاده است و این داستان ادامه دارد، غزه در مسیر پیروزی است. امتیازات غزه و جهاد و حماس عظیم است. سرزمین متعلق به این‌هاست با راکت چند هراز دلاری مرکاوای چند میلیون دلاری را می‌زنند، جنگ نامرئی به نفع فلسطین است.

وی افزود: همیشه جنگ به نفع کسی است که از خود دفاع می‌کند و همیشه جنگ به نفع مومنان است و نصرت خدا بر اینان نازل می شود. هنوز اسرار شگفت انگیز طوفان الاقصی ناگفته است و کسی آن را نمی‌داند، پس دقت کنید فلسطین در مسیر یک جنگ فرسایشی قرار دارد و به تدریج غلبه خود را به دست خواهد آورد.

هیچ عنصری از پیروزی در نبرد جاری غزه برای آمریکا و اسرائیل وجود ندارد

فرمانده کل سپاه در پایان، با بیان اینکه حماس و جهاد نابود شدنی نیستند و  نه فلسطین نابود شدنی است و نه جوانان مجاهد آن، تصریح کرد: آنچه دشمن را مانند یک باتلاق در خود فرو خواهد بود، شکست قطعی اسرائیل است، برای آمریکا و اسرائیل هیچ عنصری از پیروزی در نبرد جاری غزه وجود ندارد، در حالی که همه چیز برای فتح مبین فلسطین آماده است.

وی همچنین افزود: هر آنچه جهان اسلام باید انجام دهد، انجام می‌دهد و هنوز ظرفیت‌های عظیمی باقی است که به کار گرفته نشده است. ما برای پیروزی مردم فلسطین آرزوی صبر داریم. البته آن‌ها امت استقامت دارند.

 

اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۹۸
در انتظار بررسی: ۲
انتشار یافته: ۲۱۰
اگه الان نرید غزه بعداً خیلی پشیمان می‌شوید.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۹:۴۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۷
فاصله زمانی کامنت هات نشون میده که باهات کامنتی حساب میکنن نه ساعتی
۱۸.۵۸
۱۹.۰۱
۱۹.۰۱
۱۹.۰۲
۱۹.۰۲
۱۹.۰۵
۱۹.۰۷
۱۹.۰۸
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۹:۴۴ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۷
انگار محتوای تکراری هم براشون مهم نیست. شاید هم محتوا دستوریه
حالا کامنتی چند؟
اگه دلاریه بگو درس و دانشگاه رو ول کنیم بیاییم پیشت
احمد
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۰:۱۶ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۷
بازم جا شکرش باقیه وسط اون همه پرچم زرد دوتا پرچم ایران هم هست
ناشناس
| France |
۲۲:۴۷ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۷
رمضان شریف، سخنگوی سپاه پاسداران:

بمباران کردن غزه هنر نیست، بلکه نفوذ نیروهای حماس در اسرائیل هنر است!!!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۵۲ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۷
مستعان هم با خودت ببر
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۱۹ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
از دور حمایت میکنیم
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۲۸ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
میگه نرید غزه پشیمان میشی
اگه جواب منطقی داری بگو بشنویم
از پناهیان و شریعت مداری بپرس
رضا
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۴۱ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
یا ربات کامنت نویس هستی یا از انسانیت هیچی نمی فهمی ..... یک عده انسان بیگاه دارن هر روز زیر گلوله های آمریکایی ها کشته می شوند و شما اینجا این حرف رو می زنی !!!!اگر این اتفاق برای خودت و خانوده ات می افتاد اینقدر بی تفاوت بودی؟؟؟سایه مرگ بر یک شهر افتاده مردم ضد جنگ نمی توانند فقط ببنید و سکوت کنند
محمد
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۵۳ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
ما اگه بخواهیم یک زمانی ان شاء الله بریم غزه، لبنان، یمن یا امثالهم، قبلش باید با امثال شما یک تسویه حساب جزئی بکنیم.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۲۹ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
هنیه و نصرالله کجا هستند؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۵۳ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۹
آقامحمد الان ما ترسیدیم کجا بریم قایم شیم؟ اتفاقا ما با تو امثال تو تسویه حساب می کنیم که از جیب ما حاتم طایی شدید نصفیش رو برداشتید واسه خودتون بقیه ش رو می دید به زیردستیاتون که خرابکاری کنن
پس اعزام به غزه کنسل شد ؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۹:۳۱ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۷
حداد عادل اعلام کرد کلا کنسله حمله به اسرائیل
ربنا
| Brazil |
۲۱:۱۶ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۷
بهشت در حال حاضر پذیرش نداره .
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۳۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
سراج الدین حداد عادل فرزند گرام ایشان روی آنتن زنده تلویزیون فرمودن در انگلیس داشتن ماهواره جرم است
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۵۲ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
اربابتون اسراییل رفتنی است
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۵۷ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
چون این بار نوبت مسئولین و فرزندانشان شده جا زدند
اگه تجمع راه حل بود تا الان تجمع خودجوش امریکایی ها و اروپایی ها جواب داده بود. مهم کدخدای عالم است که تصمیمش را برای اعلام آتش بس بگیرد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۵۲ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
دنیا داره با این تجمعات بیدار و آگاه می شه
البته وطن فروشان خودشان را به خواب زدند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۵۱ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
ناشناس|Iran (Islamic Republic of)|۰۷:۵۲ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
دنیا که بقول شما بیدار شده تا بحال چکار کرده برای غزه؟؟ در ضمن اگر کسی با نظر شما مخالف باشد الزاما وطن فروش نیست مگر اینکه وطن شما فلسطین باشد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۲۵ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
شما که بقیه را وطن فروش می دونی برای مردم وطنت و خود وطنت چکار کردی؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۳۴ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
کدخدای عالم
ایمان داشته باشی خداست، سرانجام حق پیروزی هستش،، مردم فلسطین پیروزمند،، حتما به امید پروردگار
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۲۳ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
اگر برای مردم وطنمون کاری هم نکرده باشیم لااقل نمک به زخمشون هم نزدیم شاید شما حامی اسراعیل از کشتن مردم بی دفاع خوشحال بشی ولی مردم آزاده تو دنیا از
این موضوع ناراحت هستن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۵۲ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
تازه اولش هست صبر داشته باش
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۵۳ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
ما برای وطن کاری نکردیم اما بر ضد وطن آب در آسیاب دشمن هم نمی ریزیم
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۵۵ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۹
ناشناس 11:23 اتفاقا شماها هر روز هم ما رو زخمی می کنید هم نمک رو روی زخم ما می پاشید
ما بیشتر از شما آرزوی نابودی اسرائیل را داریم ولی نمی‌دانیم چرا شما فقط فحش و شعار میدین و نمی‌روید غزه!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۰:۴۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۷
بخواب بابا
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۵۶ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
شعار دادن وقتی خوب است که منجر به عمل بشه نه ضد عمل
به واقعیت بپردازید بهتر نیست دست از این گاو بی رحم صهیونیسم دست بردارید و بریا نابودی آن فکری دیگر بکنید حمله حماس در واقع طراحی روسیه و اسرائیل بود دو کشوری که هیچ تعهدی به هیچ حا ندارند بیشترین سود را هم این دو کشور برد نفوذ روسیه بر روی حماس و وادار کردن آنه بهیک حمله انتخاری کار هر کس نمی توانست باشد باز هن شانس آوردید که از ورود به این دام پر از خطر حستید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۵۳ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
حتی اگر خوشت نیاد اسراییل نابود میشه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۴۶ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
۰۷:۵۳
لطفا یک لحظه نابودی اسرائیل رو متوقف کنید غزه کلا از دست رفت
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۲۷ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
بابا تحلیل گر مسایل نظامی کل دنیا روسیه به جای دیگه ای تو دنیا دستور جنگ نداده که شما خبردارنباش احیانااگر خبرداری زودتر بگو ما خودمون رو آماده کنیم.
خیلی اعصابم خورد میشه وقتی می‌بینم جمعیت شما زیاد هست ولی راهی غزه نمی‌شوید.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۹:۳۱ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۷
الان میخواستی بگی خیلی جمعیت زیاد بود ؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۰:۴۱ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۷
عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر
غرب گدا
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۳۹ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
انقدر غربگدا غربگدا کردید تا شرق بدست پوتین دهن خاورمیانه را اسفالت کرد رفت
ناشناس
| United States of America |
۰۱:۰۹ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
گدایی از غرب با گدایی از پوتین و شی چه فرقی داره
لطفا توضیح بده
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۵۴ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
صبر می کنیم تو رو هم با خودمون ببریم زبون درازی نکنی
چرا نمیرن غزه؟! به خدا الان وقتشه.
با مرگ بر گفتن اسرائیل نابود نمیشه با رفتن به غزه اسرائیل نابود میشه.
پاسخ ها
رامین
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۱:۰۲ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
نفوذ نیروهای حماس در اسرائیل هنر نیست بلکه بعدا داخل تونل ها قایم نشدن و جلوگیری از بمباران کردن غزه و دفاع از مردم مظلوم هنر است.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۵۵ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
با مرگ بر گفتن اسرائیل
اسراییل نابود میشه
با رفتن به غزه باز هم اسرائیل نابود میشه
برخی دوستان ژست روشنفکری گرفته اند و می گویند هم حماس و هم اسرائیل درباره کشتن غیرنظامیان دچار اشتباه شده اند و در نتیجه از هیچکدام حمایت نمی کنیم و هردو محکومند. این عزیزان توجه کنند که اشتباه فلسطینیان قابل گذشت می باشد چون سرزمینشان اشغال شده ولی اشتباه صهیونیست ها قابل بخشش نیست چون اشغالگر هستند
پاسخ ها
ایرانی
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۲۲ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۷
خوب پاشو برو
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۵۵ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۷
برو یکمی تاریخ بخون
البته اگه ذهن متعصبت قبول کنه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۱۲ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
اسرائیل زمینهاراخریده دبه دراسلام حرام هست الان تو آپارتمانی بخری وبعدمدتی صاحب اولیه بگه برو بیرون آیا بیرون میری ؟
ناشناس
| Austria |
۰۰:۳۱ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
جدی؟! خوب شد تو قاضی دادگستری نشدی
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۴۱ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
بابا مثبت منفیها را ببینید و کمی تفکر بکنید
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۵۴ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
نبخش برو بجنگ یکم مرد باشید یکم وجود داشته باشید مگه شهادت آرزوتون نیست باید برید بجنگید تا شهید بشید
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۱۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
از موقعی که مثبت و منفیهای مربوط به غزه را دیدم فهمیدم اکثرهم لایعقلون که در قرآن آمده یعنی وه؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۴۵ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
اینایی که میگن برید غزه بجنگید از پدرانشون بپرسن زمان جنگ ایران وعراق تو کودوم سوراخ موش قایم شده بودن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۱۳ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۹
مثبت منفی ها بدون شرح
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۱۴ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۹
ناشناس 11:45 اصلا چرا باید بجنگیم تا کی قراره جنگ جنگ کنید تمومش کنید انقدر از جان و مال مردم هزینه نکنید
دولت های عربی اسلامی حمایت نمیکند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۵۶ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
دولت های عربی دارند جلوی تلویزیونشون کباب می خورند و مرگ نوزادان را تماشا می کنند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۲۸ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
یادمون نره غزه ایها هم عربند
تا امروز میگفتند اگر اسراعیل زمینی به غزه حمله کند ؛ درهای جهنم را به روی خود باز کرده
امروز گفته میشود : حماس جنگ را فرسایشی کرده است و خودشان را نشان نمیدهند و آنهایی که مشاهده نمیشوند پیروز میشوند بر آنهایی که مشاهده میشوند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۹:۲۸ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۷
:-)
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۳۵ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
واقعیت اینه که گروهای جهادی واستشهادی چه شیعه چه سنی عافیت گرا شدند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۵۷ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
چقدر عجولی
چقدر نگرانی
اربابت اسراییل کارش تمومه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۱۵ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
استراتژی قایم باشک
سبک جدید حماس
اونقدر قایم میشیم تا اسرائیل خودش خسته بشه برگرده
این روش مبارزه باید در دانشگاه های نظامی جهان تدریس بشه واقعا
همشون دانش آموز بودن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۰:۳۱ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۷
کلاً پنج هزار نفر هم نیستند. مقایسه کنید با تظاهرات سیصد هزار نفری لندن در حمایت از فلسطین
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۵۸ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
آفرین به دهه نودیهای با بصیرت
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۵۸ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
یک مرد جنگی به از صد هزار
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۲۸ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
مرد جنگی حرف نمی زند متهم نمی کند عمل می کند پس خودت را مرد جنگی ندون
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۵۲ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
لااقل یه بار این عکس رو نگاه کن من که توش بچه مدرسه ای نمی بینم تازه اگرهم باشه الان کسی تورو اجبار کرده که تا حالا بری تویکی از این تجمعات شرکت کنی خوب جوابت معلومه این ها هم به میل خودشون رفتن .
بعضی از والدین می گویند دوست نداریم فرزندانمان با اخبار غزه دچار افسردگی شوند باید گفت برای یادگیری برخی مفاهیم چه چیزی بهتر از قرار گرفتن در معرض خبرهای غزه مفاهیمی چون مردی و نامردی ، شقاوت و مظلومیت ، صبر و امید و پی بردن به غایت ارزش‌های پوشالی غربی
پاسخ ها
ناشناس
| Austria |
۰۰:۳۳ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
میشه تو حرف نزنی؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۴۶ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
در دنیا چیزی داریم به نام توسعه
مثل توسعه انسانی که توسط اموزشهای صحیح و سرمایه گذاری مناسب در این زمینه

تو میدونی اموزش یعنی جی؟
امیر
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۱۱ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
فقط برو
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۳۶ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
شما هم سیسمونی بچه رو از ترکیه میخری؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۵۹ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
درود خدا بر تو
بیشتر صحبت کن چون مزدوران خوششان نیامد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۳۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
این پیام را از ایران میدی یا از غزه جونم
کارشناس مسائل بین الملل رسانه میلی توی شبکه خبر در ساعت ۱۷:۵۰ امروز داشت میگفت :
در طوفان الاقصی ؛ اسرائیلی ها از ترس گسترش حمله حماس جنگنده های F16 و F35 رو بار کامیونهاشون کردند و به عقب بردند !!!!
جنگنده هاشون رو سوار کامیون کردند :-)

این مثلا کارشناس یا نمیدونه کامیون چیه با جنگنده اف ۳۵ و اف ۱۶ رو ندیده
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۵۹ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
کارشناس درست میگه
تو سواد نداری
هنیه کجاست ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۵۹ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
چقدر هنیه بعضی ها رو سوزونده
آفرین به هنیه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۵۴ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
ناشناس|Iran (Islamic Republic of)|۰۷:۵۹ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
فرار رو به جلو نکن برادر. جواب منطقی اگر داری بده اگر نه سکوت کن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۳۲ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
رهبران تیز هوش مقاومت چنان اسراعیل را سر در گم کردند که بردگانشان هم گیج شدن
یکی میگه چرا نمیرید غزه یکی میگه چرا رهبران حماس نمیرن غزه
یکی میگه جمعیت تظاهرات بسیج لندن بیشتر از تهران
بوده
همه اینها نشانگر استیصال صهیون مقابل عملیات مقاومته
ما از کشتار کودکان دل خونیم ولی همین خونها نشانه ا پایان قریب الوقوع اسراعیل و صهیونیسم جهانی است به اذن الله ی
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۱۳ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۹
هنیه تاکتیک جدید پیشه کرده،، قایم شده تا اسرائیلیها خسته بشن..خخخ
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۱۷ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۹
ناشناس 11:32 یا معنی استیصال رو نمی دونی یا اونیکه دچار این عارضه شده رو نمیشناسی اتفاقا سوالها کاملاً منطقی و بجاست اونیکه جوابی نداره بیشتر سر در گم شده
بالاخره پناهیان و رسایی رفتن غزه با رائفی پور ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Austria |
۰۰:۳۷ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
پیاده رفتند، شریعتمداری هم رییس کاروان است، امروز عصر نزدیکی های شاه عبدالعظیم بودند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۰۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
اونها هم میروند و شما سربازان اسراییل را آنجا ملاقات می کنند
آتیلا
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۵۴ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
به شریعتمداری گفتند خیلی به اسراییل و اسراییلها نزدیک نشه، پوششش لو میره
بعد از چهل و چند روز امشب با خیال راحت می خوابم. سردار سلامی دو دو تا چهار تا نشان داد که اسرائیل شکست قطعی خورده است و حماس پیروز شده است. کاش این سخنرانی را همان فردای روز شروع جنگ انجام می داد تا این سه چهار نفر فلسطینی هم مجروح نمی شدند.
پاسخ ها
ناشناس
| Austria |
۰۰:۳۸ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
خدا پدرت را بیامرزد ، خیال ما را هم راحت کردی
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۰۱ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
درود خدا بر سردار سلامی
حیف از امنیتی که اوردی و عده ای در این امنیت به کشور لگد میزنند و قدر نمی دانند
آقای فرمانده با فریادهای آتشین و با تجمع های چند هزار نفری مشکل حل نمی شود. راه حل اعزام به جبهه های حق علیه باطل با پیشگامی مسوولین و فرماندهان و فرزندان جویای بهشت آنهاست.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۰۲ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
آفرین بر سردار سلامی صادق و راستگو
کور شود کسی نتواند ببیند
ناشناس
| Netherlands |
۰۹:۳۸ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
وای هیچ جا را نمی بینم. چرا؟
هشتگ می زنید #حریفت_منم و #YourOpponentIsMe بعد ورزشکار های ایرانی را از مسابقه با ورزشکاران اسرائیلی منع می کنید؟!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۰۲ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
چقدر دردت اومده از این شعار!!!!!!!!!!!!!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۳۲ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
دورووود عالی بود
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۴۲ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
حریفت منم
اما از زیر پتو و پشت سیستم
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۴۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۹
ما اسرائیلیها رو انسان نمیدونیم تا با اونها مسابقه بگذاریم
چرا نمیرن غزه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۰۴ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
غصه نخور میروند غزه تو بگیر بخواب یک وقت خواب زده نشوی
ناشناس
| Netherlands |
۱۰:۲۶ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
ما نزدیک به صددرصد بیداریم فکر کنم اونا خواب باشند اوستاد
جناب سردار آب پاکی را روی دست مردم غزه ریخت: غزه در مسیر پیروزی است (نیازی به کمک ما هم ندارد.)
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۰۴ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
خدا پشتیبان مظلوم است نه شماها نوکرای اسراییل
حرف
حرف
حرف

شعار
شعار
شعار

کو عمل ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۰۵ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
چقدر این شعارها دیوونتون کرده
دیگه نیاز به رفتن نیست
همین شعارها شما رو از پا میندازه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۳۲ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
۰۸:۰۵
خودت داری میگی شعار
امیدی به شعار ها نیست
حماس خیلی سریع داره پیروز میشه .
جنگ باید کماکان ادامه داشته باشه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۰۵ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
مونده تا دقیقه نود
عجله کار شیطان است
چه جمعیت عظیمی اوووووووووو......
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۰۶ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
جمعیت کمی بیشتر از جمعیت عصبانی ضد اسراییلو اربابش امریکا در واشنگتن بود!!!!!!!!!!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۳۳ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
اگر عابرین پیاده هم حساب کنیم نهایتا 5000 نفر بیشتر نبودند
تکلیف محو شدن ها و ماندن ها داره مشخص میشه
سران حماس پاسخگو باشند
خبری از خنجر بر شکمان لنگ پوش نیست
ما تا حی باید شادی کنیم و جشن بگیریم!!!!
چرا اعزام نمیشید غزه رو در رو با اسرائیل بجنگید
الان وقتشه
رژیم آپارتاید اسرائیل با حمایت مستکبرترین کشور دنیا آمریکای جهانخوار پابرجا مانده ولی این دو رژیم که یکی کودک کش و دیگری مستکبر است نمی دانند که با جنایاتی که علیه بشریت در غزه انجام دادند از یک طرف رژیم نامشروع اسرائیل قبر خودش را بدست خودش کند و از طرفی نقاب دروغین دموکراسی آمریکا از چهره افتاد و برای همگان مشخص شد که در پشت این نقاب چه شیطان صفتانی مخفی شده اند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۱۱ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
خیلی حرفات تکراری و خسته کنندست. حرفای جدید یاد بگیرین بابا
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۱۹ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
حرف جدید
نیروهای امنیت اسرائیل گفتند کنسرت موسیقی 7 اکتبر را بالگردهای اسرائیلی اشتباها با راکت زدند و فکر کردند حماس بوده
برای هواداران اسرائیل متاسفم
الان باید ماله کشیهاتون رو شروع کنید
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۴۳ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
لابد خیلی داری اراجیف رسانه هارا تماشا میکنی
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۲۷ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۹
آقای یکی معنی کلمه مستکبر رو به من بگه من بیسوادم
با مرگ بر گفتن اسرائیل نابود نمیشه با رفتن به غزه اسرائیل نابود میشه.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۱:۰۴ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
اسرائیل نامشروع است، غاصب است و با این جنایت جنگی ای که رقم زد خودش خودش را با دست خودش نابود کرد، منتظر باش و فردای آینده را ببین.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۱۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
ناشناس|Iran (Islamic Republic of)|۰۱:۰۴ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸چرا شماها همش وعده آینده رو میدین؟ همین الان بروید کارشو یکسره بکنید دیگه.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۱۷ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
با مرگ بر شاه گفتن شاه نابود شد
اونی که میگه مرگ بر اسرائیل سپاه قدس رو هم تقویت میکنه شما نگران جبهه مقاومت نباش ما هم حضوری خدمت اسرائیل سر میزنیم هم کمک های مردمی رو میفرستیم غزه و هم موشک میفرستیم برای زدن اسرائیل
جنگ ترکیبی برای اسرائیل راه انداختیم
این مرگ بر اسرائیلها برای افکار عمومی جهان هست
لعنت بر هواداران اسرائیل
عکسهای تونه کو؟ سراسر کشور فقط یه عکس؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۱۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
یک دونه عکس عصبانیتون کرده
همین یک دونه بستون هست
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۳۲ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
ناشناس|Iran (Islamic Republic of)|۰۸:۱۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
میشه بیشتر عصبانیمون کنید؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۰۶ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
۰۸:۱۰
وایییییییی. نکشی مارووووووووووو. ارتش اسرائیل رو از پا در آوردین شما اینقدر مارو عصبانی نکنید
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۱۲ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
اگر سرت رو از توی ماهواره خارج کنی و یکی رسانه های وطنی رو هم ببینی اونموقع متوجه میشه که بجای عکس صدها فیلم وجود داره
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۱۳ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
متاسفانه مشکل ندیدن بعضی ها با عینک حل نمیشه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۱۳ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
متاسفانه مشکل ندیدن بعضی ها با لیزینگ هم حل نمیشه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۱۴ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
لهم اعین لا تبصرون بها ...
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۲۸ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۹
ناشناس 13:12 به نکته خوبی اشاره کردی لطفاً شما هم سرت رو از شبکه خبر و کیهان بکش بیرون
امروز باید دنیای اسلام متحد و یکپارچه بر علیه باطل برخیزد، تظاهرات بر علیه غاصبان صهیونیستی باید همچنان ادامه داشته باشد.
جوانان مسلمان مصر، عراق، لبنان، یمن، سوریه، مالزی و پاکستان و .... وقتی می بینند خواهر و برادر مسلمانشان نیاز به کمک دارد باید اعلام جهاد و قیام کنند مدارا با رژیم نامشروعی که بیش از ده هزار زن و کودک بی دفاع را به شهادت رسانده بس است اگر کل دنیای اسلام در برابر این رژیم نامشروع به پا خیزد از دست حامی اصلی اش رژیم آمریکا هم کاری ساخته نیست.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۵۴ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
برو کمی تاریخ بخوان.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۴۳ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
دنیای اسلام متحد بشه؟ تا دیروز که میخواستین ولللللللللللله نماند اثر از آل سعود!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۱۱ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
حساب دولتها با مردم جداست
مثل همین الان که مردم انگلیس به خیابونها میریزند اما دولتمردان و نمایندگان عکس نظر مردم عمل میکنند
دولتهای اسلامی واداده و مرعوب شدند اما مردم آزاده دنیا با بعد مسافت الان دارند با هم متحد میشوند
در این اتحاد دیگه اسلام هم محور نیست بلکه انسانیت باعث شده تا آمریکا و اسرائیل را هو کنند
مگر سازمان ملل قطعنامه آتش بس در غزه را به تصویب نرساند پس چرا رژیم نامشروع اسرائیل با حمایت آمریکای مستکبر مانع از اجرای آن شد؟؟؟ پس یا باید در چنین سازمانی که قطعنامه اش اجرا نمی شود را گل گرفت یا باید ارتش غاصب صهیونیست و نتانیاهو را به جرم نادیده گرفتن قطعنامه های فوری سازمان ملل دستگیر کرد. این طور که نمی شود که نتانیاهوی روانی و وزیر جنگش، جنایت علیه بشریت در غزه رقم بزنند و بخواهند قسر در بروند اینان هیچ فرقی با هیتلر نازی که جهان را درگیر جنگ جهانی دوم کرد ندارند و باید جلوی آنها گرفته شود.
من کاری به جغرافیا و هندسه وکلمات قلمبه راندارم هزینه رفت ده نفر از مدعیان دو آتشه را به غزه شخصا پرداخت میکنم و برگشت آنها با خداست.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۰۷ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
شما از زیر پتو بیا بیرون احتمالا زیاد آب خوردی باید یه جایی بری
مقاومت نکن از زیر پتو خارج شد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۴۸ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
زیر پتو ها کسانی هستند که فقط شعار میدهند و میترسند که بروند و با اسرائیل بجنگند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۳۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۹
ناشناس 12:7 یبار بالا جوابتو دادم چاپ نشده چه زیر پتو چه روی پتو قرار نیست ما بریم به جنگ چون علاقه ای دخالت در امور دیگر کشورها نداریم قراره شماها که ادعا دارید برید و ما تماشاتون کنیم و تشویق!!! همین
طوفان الاقصای ۲ با رمز ۱۲۰- ۶۰ - ۸۰ از سه محور اصلی آغاز خواهد شد
طوفان الاقصای ۳ هم با رمز ای لشگر صاحب زمان آماده باش آماده باش آغاز خواهد شد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۰۶ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
بعضی به مسخره گرفتند اما نمی دانند منظور از سه محور چیه؟
هواداران اسرائیل هم چون نفهمیدند اینهمه مثبت دادند شما ببخشیدشون
بزارید روشنتون کنم
1-طبق روایات اسلامی قبل از ظهور امام زمان(عج) اسرائیلیون نابود میشوند
2-طوفان الاقصای 1 رو حماس راه انداخت
3-طوفان الاقصای2 رو محورهای مقاومت شمال و شرق و جنوب شامل لبنان، سوریه، عراق، یمن و ... راه می اندازند (یعنی جنگ گسترده زمینی و هوایی که به اخراج اسرائیلیها می انجامد
طوفان الاقصای3 همان خواندن نماز توسط حضرت صاحب الزمان(عج) به اتفاق حضرت عیسی مسیح(ع) در مسجد الاقصی می باشد
ما داریم آماده میشیم شما هم تلاش کنید جلوی ما رو بگیرید
اگر آمریکا افسار این حیوان وحشی را رها نمی کرد اینگونه به مردم بی دفاع نمی تاخت
اما دیر یا زود این افسار را خواهیم گرفت و به طویله خواهیم بست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۴۵ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
اسرائیل با کشتن بیش از ۱۰ هزار کودک و زن بی دفاع غزه نشان داد از حیوان پست تر است و آمریکا با حمایت بیجا از این رژیم آپارتاید نشان داد شیطان است. گاهی مواقع وحوش هم در برابر افرادی که از شیطان پست تر هستند، بهتر هستند.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۴۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
اگر حماس اشتباه استراژتیک نمی کرد الان وضع این نبود
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۴۱ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
ادب داشته باش
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۰۳ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
فلان کارو خواهیم کرد و به طویله خواهیم انداخت که نشد جواب. از فعل اینده استفاده نکن. الان چکاره ای؟ اینو بگو
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۰۱ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
اتفاقا حماس به اهدافی بیش از اهداف خودش رسید
امروز مردم دنیا اسرائیل ستیز شدند
امروز مردم دنیا به سمت اسلام کشیده شدند
امروز مردم دنیا برای فلسطین شعار مرگ بر اسرائیل میدن
امروز مردم دنیا حتی طویله رو هم برای اسرائیل مناسب نمیدونند و میخوان که اسرائیل نازی دفن شود
چنین حیوان خطرناکی نباید روی زمین باشه و باید دفن گرددد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۳۲ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۹
ناشناس 13:1 منظورت از مردم دنیا همونهایی هستن که شماها خرجشون رو می دید؟
شما که چهل و چهار سال شعار محو اسرائیل سر داده آید و حالا که وقتشه ودشمن هم به زعم شما فرو پاشیده است پس چرا در محافل رسمی می گوئید ما اطلاع نداشتیم و دخالتی هم نداریم .واز بیرون گود شعار پیروزی سر می دهید در حالیکه شاهد کشته شدن ۱۲۰۰۰انسان و آوارگی ۱۰۰۰۰۰۰نفر و ویرانی کامل شهر غزه هستید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۵۸ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
خودتون رو به اون ور نزنید
منظورمون واضحه
ما گفتیم حماس مستقل عمل کرده و نه با دستور ما
بله ما دخالتی نداشتیم و دستوری نبوده
هر مظلومی طبق قوانین بین المللی حق دارد از خودش دفاع کنه
هر کسی که سرزمینش اشغال شود طبق قوانین بین المللی حق دارد ولو با اسلحه به دشمن حمله کند
برو قوانین بین المللی رو بخون تا جاهل نمیری
این جور که فرمانده گفتند حماس رسما این دوره از جنگ پیروز شده است.پس تا دوره بعد در سال آینده .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۵۵ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
همیشه درگیری ظالم و مظلوم به پیروزی مظلوم منتهی شده و خواهد شد
در جنگ 33 روزه و 22 روزه و 10 روزه هم اسرائیل خونخوار شکست خورد
ما حافظمون بر عکس هواداران اسرائیل خوب کار میکنه
ان شاء الله این جنگ آخر هست و با این همه خون بیگناه اسرائیل نابود خواهد شد
فقط و فقط الموت الاسرائیل سزاوار آپارتاید خاورمیانه است.
اسرائیل فعلی و حامی اصلی اش آمریکا خطرناک تر از هیتلر نازی هستند.
"فاصله جغرافیایی بین فروپاشی رژیم صهیونیستی تا شرایط عادی فقط ۸۰ کیلومتر است" خب اگه می تونید برید کار رو تموم کنید دیگه. هی منم منم نکنید.
شبیه حرفای شیخ حسن بود
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۵۱ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
باصلابت و صداقت حرف زد
اسرائیل از ایران میترسه و وارد جنگ مستقیم نخواهد شد
اسرائیل فقط قدرت بمباران مردم بی دفاع غزه را دارد
روحیه مون عوض شد امروز توی این نیم ساعت
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۴۲ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
خدا روح دوستاران اسرائیل رو با نتانیاهوی قصاب محشور کنه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۳۴ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۹
ناشناس 11:42 من که باعث افتخارمه
مرگ بر پوتین سوراخ
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۲۸ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
مرگ بر بایدن و نتانیابو وترامپ سوراخ
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۲۹ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
۸:۲۸
لطفا ادب را مراعات فرمائید
باشد که رستگار شوید
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۴۱ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
ظالم زمانت رو بشناس
امروز از دستان بایدن و نتانیاهو داره خون میچکه
مرگ بر ظالمین جهان و دوستاران اسرائیل و آمریکا
امیدوارم مانند مردم مظلوم غزه هواداران اسرائیل فرزندانشون رو از دست بدند و به عزای عزیزانشون بشینند تا شاید متوجه پستی کودک کشی بشوند
نتیجه این تجمع در عرصه میدانی چه زمانی قابل رویت خواهد بود؟ (نتایج بر جنگ غزه، مردم و حکام منطقه و سطح جهانی)

چرا لحن سخنران به جای اعتراضی، تهییجی است؟ سخنران به جای محوریت قرار دادن اعتراض به جنایت در غزه، تهییج راهپیمانان و توجیه ایشان در مساله نابودی اسرائیل با هدف همراه نگهداشتن آنها با این ایده را هدف قرار میدهد!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۳۹ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
باز شما تحلیل کردی
شما نکن ضایع میشی
مرگ بر اسرائیل
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۴۳ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
با مرگ بر این و مرگ بر آن کار درست ننیشود .
باید بیایی بیرون و تفنگ دست ات بگیری بری غزه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۰۹ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
کسانی ک منفی دادن طرفداران اسرائیل نیستن
فقط میخوان بهتون بگن با شما مخالفیم
ولی اینو نمیفهمید
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۵۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
ظالم زمانت رو بشناس
امروز از دستان بایدن و نتانیاهو داره خون میچکه
مرگ بر ظالمین جهان و دوستاران اسرائیل و آمریکا
امیدوارم مانند مردم مظلوم غزه هواداران اسرائیل فرزندانشون رو از دست بدند و به عزای عزیزانشون بشینند تا شاید متوجه پستی کودک کشی بشوند
نه میلیون نفر حریفت منم را پیامک دادند نه هزار نفر هم نیامدند
شما که ۱۰۰ تا ۱۰۰ از یک تلفن پیامک می زنی که آمار بره بالا فقط داری پول تو جیب مخابرات می کنی بعد هم نتیجه این میشه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۳۲ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
تو که فرق 100 نفر رو با میلیونها نفر نمیدونی لطفا ساکت شو
روز روشن حضور میلیونها نفر رو که بافیلم و مستندات هست منکر میشن بعد بعضی ها توقع دارند ما این کامنتها رو از طرف کارشناسان بی طرف بدونیم
تشت رسواییتون افتاده
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۳۳ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
معلومه ایرانی نیستی و فقط رسانه های خارجی رو نگاه میکنی
لعنت بر هواداران اسرائیل
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۴۹ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
سرت رو از تلویزیونهای غربی و ماهواره ها بیار بیرون
معلومه اونجا جمعیت رو نشون نمیدن
همونجور که لحظه انفجار تانک میراکاوا رو هم نشون نمیدن
همونجور که لحظه اصابت موشت به پهپادهای اسرائیلی رو نشون نمیدن
میگن به ناپلئون گفتند قربان در جنگ پیروز شدیم، گفت چقدر تلفات دادیم، گفتند پنجاه درصد نیروها را از دست دادیم!
گفت: اگر یک بار دیگر پیروز شویم، نابودیم!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۳۹ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
احسنت
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۲۵ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
قیاست غلطه
2 درصد جمعیت غزه در نسل کشی اسرائیل کشته و زخمی شدند
اما کل دنیا بیدار شدند
کل محور مقاومت شروع کرد به زدن آمریکا و اسرائیل
متاسفانه اسرائیل بهانه به دست مقاومت داد و میلیونها نفر به جمعیت مقاومت اضافه شد
الان مقاومت نیروهای از آمریکا و انگلیس و ... پیدا کرده که تا چندی پیش حتی از جنایات اسرائیل خبر نداشتند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۲۹ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
اسرائیل باعث شد جمعیت مقاومت افزایش پیدا کند
نشنیدید که خون میجوشد
برخی فلسطینیان که پیشنهاد مذاکره با اسرائیل رو میدادند الان به مخالفین تبدیل شدند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۴۶ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
98 درصد غزه هنوز زندست
از 2میلیون جمعیت غزه 40هزارنفر کشته و زخمی شده
چطور بعضی خوش خیالها فکر میکنند که نیمی از غزه نابود شده؟
سرلشکر سلامی: رژیم صهیونیستی دیگر نمی‌تواند روی آرامش و امنیت را ببیند

تنبیهی که شامل خود تنبیه کننده هم میشود!
گوشت را می‌کشم دور دنیا میچرخونم، میگه اشکال ندارد خودت هم تمام مدت همراهم هستی.
در آن شرایط، آیا ملت فلسطین و لبنان روی آرامش و امنیت را می‌ببینند؟!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۲۲ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
شعار ندید
اونی که گوشش کشیده میشه در افکار عمومی دیگه نمی تونه سرش رو بالا بگیریه
اونی که گوش اینها رو میپیچونه همه دنیا بهش افتخار میکنند
دیگه کسی در اسرائیل سرمایه گذاری نمیکنه و دیگه توریستی به اونجا نخواهد رفت
و به زودی نتانیاهو و کابینش سقوط میکنند قبل از اینکه جنگ تمام شود اسرائیل فروپاشی میکنه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۳۹ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۹
ناشناس 11:22 اعتماد به نفس شماها تو حلق من همه دنیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ همه دنیا طرفدار حماس هستن؟
تصر لا دیگه سخنرانی نمیکنه ؟
ویدئویی ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۰۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
نه دیگه
کسی نمیخواد بره بهشت
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۰۹ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
وب کمش خراب شده از علی بابا سفارش داده منتظره برسه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۴۴ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
سخنرانی قبلی سید حسن خیلی ها رو سوزوند
دلتون براش تنگ شده؟
آمریکا نه تنها از خاورمیانه نخواهد رفت بلکه با آمدن ترامپ، جفت پا میاد تو خاورمیانه، واقعیت تلخ اینه که آمریکا در حال حاضر مجبوره که یه حکومت دست نشانده تو ایران بیاره سره کار اونم به سرعت.
تمامه اینا هم بازی های خودشونه که بیان سر وقت ایران. شما نیاز نیست بری، خودشون دارن میان. با شناختی که از مردم ایران دارم میزان مشارکت در انتخابات زیره ۱۰ درصد خواهد بود، مگر اینکه تو شناسنامه مهر نزنید یا شرکت در انتخابات رو ثبت نکنید.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۱۴ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
شتر در خواب بیند پنبه دانه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۱۵ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
آمریکا نمی خواهد از خاورمیانه برود
اما بیرونش میکنند
حتی عربستان ارتباطش با آمریکا را کم کرد و دیگه بهش شیر نداد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۱۸ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
تحلیل بعضیها چقدر آبکی هست
افغانسان و عراق و سوریه و لبنان و ایران و پاکستان و ... که آمریکا رو بیرون کردند
بقیه کشورهای منطقه هم که دارند از آمریکا قطع امید میکنند
اونموقع آمریکا چطور میخواد بیاد ایران
مگر ایرانی باشرف مرده
مگر این جمعیت های میلیونی رو توی خیابونها نمیبینید که فکر میکنید آمریکا میاد و مستقیم هم میره تهران!
خیلی خوش خیالید
آرزوی برای حتی شما هم عیب نیست
البانی نشین ها انقدر پشت این سیستم های قدیمیشون لایک دیسلایک میکنن که آخرش همون پشت میمیرن ازرائیل اینتر د چت میشن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۱۴ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
هواداران اسرائیل و منافقین و آمریکا
یه کم سرتون رو از کامپیوتر بیارید بیرون و مردم دنیا رو ببینید که چطور دارند علیه اسرائیل و آمریکا شعار میدن
ببینید که افکار عمومی دنیا بیدار شده و دیگه آدم کشی و دخالت شما رو در بقیه کشورها قبول نمی کنند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۳۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
حالا بابت هر کامنت چقدر میگیری
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۴۱ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
متاسفانه هر کی مخالف شما فکر کنه یا نظر بده میشه آلبانی نشین. چشماتونو واکنین بابا. نمیشه که 90 درصد مردم آلبانی نشین باشن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۴۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۹
حاضرم بهت آدرس بدم ولی از تعجب شاخ در میاری که دقیقاً از کجا دارم به تو امثال تو منفی می دم و جوابهای دندان شکن
متاسفم برای مردم کشور خودمون که به خاطر مسایل خارجی به جون هم میوفتن. همدیگه را متهم می کنن. بعد انتظار داریم کشورمان پیشرفت کند، اقتصادمان درست شود گرانی نباشد. ما خودمون با هم دعوا داریم. به حق هم نیستیم. برای هم از خودگذشتگی نداریم. پاش بیوفته از هم می دزدیم زیر آب هم را می زنیم.
با این فرهنگمان ادعای حمایت از محروم داریم؟؟؟
فقط اول از همه وای بر ما
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۱۲ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
اگر کسی وطن دوست باشه حرف از ظالمین دفاع نمیکنه
این ظالم اگر اسرائیل باشه ازش دفاع نمیکنه
بخاطر خود تحقیری از آمریکا دفاع نمیکنه
آمریکا به افغانستان و ویتنام و بقیه جاهایی که دخالت کرده چی داده که بعضی ها تبلیغشون رو میکنند
اتفاقا مردم ایران متحدند این رو از راهپیماییهای استکبار ستیزیشون میتونید بفهمید
از تشییع جنازه شهدای مدافع حرمشون میشه فهمید
چرا ایران به اسرائیل حمله نمی کند؟
اسرائیل به شهروندان رحم نمی کند ما هم باید همه جای اسرائیل را هدف بگیریم
وقتی اسرائیل‌بیمارستانها و مدارس را می زند ما هم باید به اسرائیل موشک ۲ این بزنیم
رهبران تیز هوش مقاومت در منطقه چنان اسراعیل را سر در گم کردند که بردگانشان هم گیج شدن
یکی میگه چرا نمیرید غزه
یکی میگه چرا رهبران حماس نمیرن غزه
یکی میگه از یمن چه خبر
یکی میگه حزب‌الله چرا وارد نمیشه
یکی میگه جمعیت تظاهرات بسیج لندن بیشتر از تهران
بوده
یکی میگه اینها دانش آموز بودن ‌‌و...
همه اینها نشانگر استیصال صهیون مقابل عملیات مقاومته
ما از کشتار کودکان دل خونیم ولی فرسایشی شدن جنگ و همین خونها نشانه ا پایان قریب الوقوع اسراعیل و صهیونیسم جهانی است به اذن الله
ی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۳۶ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
لعنت بر اسرائیل و دوستان و حامیان و هوادارانش
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۴۲ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۹
عزیز! من بالا جوابتو دادم معنی استیصال رو می دونی؟ ما سوالهای منطقی پرسیدیم شما سر در گم هستید و جوابی ندارید
لطفا برآیند ها را ببینید و زیاد به چاله چوله ها توجه نکنید
در موضوع اسرائیل و فلسطین اگر به چاله و چوله ها نگاه کنید فلسطین باخته است اما وقتی برآیند کلی آنرا نگاه کنید فلسطین پیروز و اسرائیل دچار افول و به نابودی نزدیک شده است
این موضوع را حتی افراد سیاستمدار در حاکمیت اسرائیل و آمریکا هم فهمیده اند و زیاد رو نمی کنند که البته برخی از نظراتشان ناخواسته به بیرون درز می کند
کسانی که در تجمع آمریکا و انگلیس شرکت کردند آیا ساندیس و کیک هم پخش می کردند؟ که ما بیاییم آنجا شرکت کنیم یک عده تو ایران اعتقاد دارند که این تظاهرات ها بخاطر کیک و ساندیس است و شرکت کنندگان را به ساندیس خور می شناسند

فقط خواستم مخالفان را خوب بشناسید و متوجه تحلیل های آبکی و ضد و نقیض آنها بشوید که معلوم نیست از کجاشون درمیارند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۴۳ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۹
اصلا شک نکن از همینجا ساپورت شدن
خلاصه کلام منفی گراها:

من می دونم… کارمون تمومه… من می دونم! (به زبان گلام در گالیور)
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۴۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
منفی گراها فقط ایران را تحقیر و غرب را بزرگ نمایی میکنند
غافل از اینکه ایران به قدرت بازدارندگی رسیده
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی
آخرین اخبار