بازدید 7498
۲
تسنیم:

بازداشت ۴ نفر از مدیران داخلی پالایشگاه نفت تهران

یک منبع آگاه از بازداشت تعدادی از مدیران داخلی پالایشگاه نفت تهران در ماه‌های اخیر خبر داد و گفت: ۴ نفر از مدیران پالایشگاه نفت تهران از ماه‌ها پیش دستگیر و پرونده قضائی برای رسیدگی به تخلفات آن‌ها تشکیل شده است.
کد خبر: ۱۲۰۵۳۲۷
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۱ 18 November 2023

به گزارش تابناک، ۴ نفر از مدیران داخلی پالایشگاه نفت تهران به دلیل تخلف در زمینه تغییر کاربری، قطع اشجار و فاکتورسازی در خرید مایحتاج دستگیر شدند.
 
یک منبع آگاه در گفتگو با تسنیم از دستگیری تعدادی از مدیران داخلی پالایشگاه نفت تهران در ماه‌های اخیر خبر داد و گفت: ۴ نفر از مدیران پالایشگاه نفت تهران از ماه‌ها پیش دستگیر و پرونده قضائی برای رسیدگی به تخلفات آن‌ها تشکیل شده است.
 
بخشی از دستگیری‌ها در پالایشگاه نفت تهران به دلیل بروز تخلفات در ساخت‌وساز و توسعه این مرکز از جمله قطع اشجار و تغییر کاربری بوده است.
 
همچنین به گفته این منبع آگاه اسنادی از بروز تخلف در فاکتور‌های خرید مایحتاج پالایشگاه مشاهده شده که پس از بررسی منجر به تشکیل پرونده شد و در حال حاضر ۴ نفر از مدیران داخلی این پالایشگاه به دلیل تخلفات صورت گرفته دستگیر و تفهیم اتهام شدند.
 
حجم ریالی این تخلفات براساس برآورد‌های اولیه، بیش از یکصد میلیارد تومان اعلام شده است.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۵
در انتظار بررسی: ۴
انتشار یافته: ۲
بنده از کارکنان پیمانکاری شرکت پالایش نفت تهران هستم دزدی های آقایان خوب بجا هستش ولی وقتی می‌خوان یه پولی به کارگر بدبخت بدن هزار جور عذر و بهانه درمیارن
سلام خدا را شکر که اخر یه خبری اومد بیرون در این مورد خاص
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری