بازدید 2706

بهداد: طلای زیادی نگرفتیم و چشم همه به کشتی و وزنه است

کد خبر: ۱۱۹۶۱۷۴
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۳ 02 October 2023

قهرمان سه دوره وزنه‌بردارى بازى‌هاى آسيايى مى گويد بار كاروان روى دوش سه رشته است.كل بار مدالى كاروان را سه رشته بايد بكشند

به گزارش تابناک ورزشی؛ بهداد سلیمی نایب رییس فدراسیون وزنه برداری در حاشیه بازی‌های آسیایی هانگژو گفت: امروز خانم کریمی ساعت ۷ به وقت چین قرار است که با حریفان خود مسابقه خواهد داد. وزنه برداران ما از امروز کار خودشان را شروع می‌کنند. فردا مسابقه‌ای نداریم و روز چهارشنبه رقابت مردان شروع می‌شود.

وى افزود: بچه‌ها آماده هستند و اردوی خوبی بعد از مسابقات جهانی مردان در کشور چین داشتند زنان هم تمرینات خوبی پشت سر گذاشتند. امیدواریم با دعای خیرمردم بتوانند نتیجه خوبی کسب کنند. 

سلیمی در واکنش به اینکه کاروان به طلاهای وزنه برداری، کشتی و کاراته گفت: متاسفانه کمی شرایط سخت شده و تا الان آن گونه که انتظار می‌رفت مدال طلایی کسب نشده ورزشکاران ما در تمام رشته‌ها تلاش خودشان را کردند ولی متاسفانه مدال طلای ما کم بوده و بار روانی و بار مدالی کاروان روی دوش کشتی و وزنه برداری و کاراته است.

نايب رييس فدراسيون وزنه بردارى گفت: امیدواریم این اتفاق باعث نشود که فشار بیش از حدی به بچه‌ها وارد شود و استرس بیش از حدی داشته باشند و بتوانند کار خودشان را انجام دهند و انشااله دست پر برگردند.

سلام پرواز
خیرات نان
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# مناجات شعبانیه # انتخابات مجلس # انتخابات # پردیس افکاری # مجلس خبرگان
وب گردی