بازدید 2314
۲

«مولدسازی» در برنامه هفتم تبدیل به قانون شد

رئیس مجلس گفت: در طول ۱۲ سال گذاشته درباره مولدسازی قانون وجود داشته، با وجود این در لایحه برنامه هفتم توسعه نیز مصوبه سران قوا درباره هیئت عالی مولدسازی تبدیل به قانون شده است.
کد خبر: ۱۱۹۵۷۵۹
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۹ 30 September 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از مهر، محمدباقر قالیباف در جلسه علنی صبح امروز (شنبه ۸ مهر ماه) مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی لایحه برنامه هفتم توسعه، گفت: از سال ۸۲ تا سال ۱۴۰۲ ما در بحث مولدسازی قانون داریم. در قانون بودجه سال ۱۴۰۲ در بند ه تبصره ۸ بحث مولدسازی پیش بینی شده است. در قانون بودجه سال ۱۴۰۱ و ۱۴۰۰ نیز بحث مولدسازی دیده شده است.

وی در ادامه اظهار کرد: بالغ بر ۱۲ سال است که ما در حوزه مولدسازی قانون داریم. در بخشی از سیاست‌هایی که حضرت آقا در خصوص اصلاح ساختار بودجه فرمودند، یکی از موضوعات بحث مولدسازی دارایی‌های غیرمنقول بود. از سوی دیگر در آئین نامه تصویب شده پیرو مصوبه سران قوا که به تأیید حضرت آقا نیز رسیده است، بحث مولد سازی باید مسیر خود را طی کند.

رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه خطاب به نمایندگان تصریح کرد: در ماده ۱۵ لایحه برنامه هفتم توسعه نیز هیأت عالی مولدسازی تعریف مشخص شده است. فلذا در جریان بررسی نگویید هیأت عالی مولدسازی در قانون نیست. مصوبه سران قوا در خصوص هیأت عالی مولدسازی در ماده ۱۵ لایحه برنامه هفتم توسعه تبدیل به قانون شده است. تاکنون نیز در این خصوص قانون بوده است. به خاطر مشکلاتی که در نحوه واگذاری وجود داشت تاکنون آنطور که باید پیش نرفته است.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۲
این آقای قالیباف عجب مرد خوبیه

عجب رییس مجلس خوبیه

راستی آقای قالیباف در انتخابات پیش رو چند تا رای خواهی داشت ؟؟
خب دیگه. بخور بخور رسما قانون شد و دیگه هیچکس جلودارشون نیست
برچسب منتخب
# حادثه سقوط بالگرد رییس جمهور # سید ابراهیم رئیسی # حسین امیر عبداللهیان # انتخابات ریاست جمهوری # انتخابات
وب گردی