بازدید 4724

تصویری غم‌انگیز از وضعیت دریاچه ارومیه

تازه‌ترین تصویر ماهواره ناسا از دریاچه ارومیه در شعاع ۵۰ کیلومتری سطح زمین / آخرین خبر
کد خبر: ۱۱۹۵۳۶۸
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۷ 27 September 2023
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۴
در انتظار بررسی: ۵
انتشار یافته: ۱۳
غزه و لبنان و یمن و سوریه حالشون چطوره این برای مسوولین مهمه نه ایران
خدایا،چرا ایران؟!
این مهم نیست مهم رسیدن به مدار است .
کسی به فکر نیست ستاد احیای دریاچه ارومیه هم فقط بودجه هدر داده
چه ميكند اين مديريت جهادى
عزیز برادر کف دریاچه سوراخ شده آب می‌ره زیر زمین. سنگینی جاده کشیده شده از وسط دریاچه لایه های نمکی زیر رو شکسته و آب نشت می کنه.
آب دریاچه ارومیه را معلومه کی میخوره .....آبش را که تهران نمیارن .....دزدش همون دور اطراف دریاچه است .....
هفته قبل فيلم سينمايي حمله به اچ3 رو تلويزيون پخش ميكرد.شكوه و عظمت درياچه اروميه رو موقع سوخت گيري هواپيماهاي جنگي ايراني بر فراز اين درياچه در مقايسه با حال حاضر درياچه بيانگر و معرف تلاش شبانه روزي مسئولين براي حفظ و نگهداري از اين درياچه مي باشد.
همه چیز باید بطور طبیعی انجام گیرد. ولی عامل انسانی از بین برنده همه چیز است.مدیریت صفر
مدیریت جهادی و انقلابی که میگن همینه
آب دریاچه ارومیه خوراک باغ های سیبی شده که محصولشان خریداری نداره و این روزها می بینید که هزاران تن سیب بی مشتری در کنار جاده ها تلنبار شده اند.
متاسفانه یک میلیارد متر مکعب آب زرینه رود و سمینه رود آب تمام شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی حتی نواحی کنار رودخانه ارس هم را تامین می کند با هزاران صنایع ضرر ده و بدون کارایی ، که می شود همه آنها را به سواحل جنوبی منتقل کرد و هر وقت هم اعتراضی می شود با قطع نمادین آب آشامیدنی تبریز ، به دروغ می گویند اگر آب این رودخانه به تبریز نرسد مردم از تشنگی خواهند مرد؟ آیا وقت آن نرسیده نمایندگان مجلس به این شارلان بازی افراد صاحب نفوذ این استان پایان دهند و حق آبه دریاچه باز گردانده شود؟ خدمت این افراد ذکر می شود بستن این چهار ابر لوله و کانال آب کار سختی نیست!!!
وقتی به خاطر صد میلیون تومان آب چمن آزادی دریاچه آزادی را خشک می کنند و با انواع و اقسلم قارج و آلودگی پدر چمن را درمیارن و با انتقال آب چیتگر دوباره فاجعه بدتر رقم میزنند و شصت میلیارد خسارت وارد می کنند مدیریت دریاچه ارومیه که دیگه نیاز به علم و تخصص دارهb
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه