بازدید 2543

والیبال ساحلی ایران به فینال هانگژو نرسید

کد خبر: ۱۱۹۵۰۹۴
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۶ 26 September 2023

تیم ملی والیبال ساحلی با پذیرش شکست برابر چین در مرحله نیمه‌نهایی بازی‌های آسیایی از صعود به فینال بازماند تا در آخرین دیدار خود برای نخستین مدال برنز ساحلی ایران در این بازی‌ها به میدان برود.

به گزارش تابناک ورزشی، مسابقات والیبال ساحلی نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی که با شرکت ۲۷ تیم از روز دوشنبه ۲۸ شهریور آغاز شده بود، امروز (سه‌شنبه چهارم مهرماه) با دو دیدار مرحله نیمه‌نهایی پیگیری می‌شود.

در نخستین دیدار این مرحله تیم‌ ملی والیبال ساحلی ایران ب (عباس پورعسگری – علیرضا آقاجانی) به مصاف چین یک (لیکجیانگ – وو) رفت و دو بر صفر مغلوب حریف قدرتمند خود شد.

ملی‌پوشان ساحلی ایران با امتیازهای ۲۶ بر ۲۴ و ۲۱ بر ۱۶ نتیجه را به حریف واگذار کردند تا از صعود به دیدار نهایی بازبمانند.

تیم ملی والیبال ساحلی ایران که امسال برای نخستین بار در جمع چهار تیم برتر این رقابت‌ها حضور یافته است، ساعت ۹:۳۰ دقیقه روز پنج‌شنبه ششم شهریور در آخرین دیدار خود برای نخستین مدال برنز ایران در این بازی‌ها به میدان می‌رود.

در دیگر مسابقه مرحله نیمه‌نهایی مسابقات والیبال ساحلی بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ و از دقایقی دیگر دو تیم قزاقستان یک و قطر یک به مصاف یکدیگر می‌روند که برنده این مسابقه حریف چین یک در فینال خواهد بود و تیم بازنده در جدال با ایران ب برای مدال برنز و مقام سومی به میدان می‌رود.

تیم ملی والیبال ساحلی ایران یک (بهمن سالمی – سینا شوکتی) در مرحله مقدماتی این بازی‌ها موفق به شکست تاجیکستان، عمان دو و ماکائو دو شد و به عنوان صدرنشین گروه به مرحله حذفی صعود کرد.

ملی‌پوشان کشورمان در مرحله نخست حذفی موفق به شکست ژاپن شدند؛ اما در مرحله دوم با پذیرش شکست برابر قطر از راه‌یابی به جمع چهار تیم برتر مسابقات بازماندند.

هدایت تیم‌های ملی والیبال ساحلی ایران در این بازی‌ها را حمید موحدی به عنوان سرمربی برعهده دارد.

سلام پرواز
خیرات نان
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# مناجات شعبانیه # انتخابات مجلس # انتخابات # پردیس افکاری # مجلس خبرگان
وب گردی