بازدید 7841

یک تغییر جدید در تقویم کشور

اعضای شورای فرهنگ عمومی کشور در نشست اخیر خود، پیشنهاد درج روز پسر در ۱۰ رجب مصادف با سالروز میلاد حضرت امام جواد (ع) به تقویم عمومی کشور را تصویب کردند.
کد خبر: ۱۱۹۴۳۱۸
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۳ 21 September 2023

به گزارش تابناک به نقل از مهر، روز پسر در ۱۰ رجب مصادف با سالروز میلاد حضرت امام جواد (ع) به تقویم عمومی کشور اضافه می‌شود.

 هشتصد و ششمین جلسه شورای فرهنگ عمومی کشور امروز سه‌شنبه ۲۸ شهریور به ریاست محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و با دبیری سید مجید امامی دبیر شورای فرهنگ عمومی و حضور انسیه خزعلی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده و سایر اعضای شورای فرهنگ عمومی در اتاق کنفرانس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، بر اهمیت فعالیت شورا‌های فرهنگ عمومی در استان‌ها و سرپرستی آن‌ها ذیل نظارت نماینده، ولی فقیه در استان را متذکر شد و گفت: در جلسات دولت این بحث مطرح بود که این شورا‌ها باید توسط استانداری‌ها اداره شود، ولی با مخالفت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار شد که تحت سرپرستی نماینده، ولی فقیه قرار گیرد.

حجت‌الاسلام حسینی همدانی نماینده، ولی فقیه در استان البرز از راه‌اندازی و تأسیس قرارگاه کودک و نوجوان در پروژه‌های فرهنگی و شورا‌های فرهنگ عمومی استان البرز خبر داد.

حامد علامتی مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از اکران پویانمایی «بچه زرنگ» از پنجم مهرماه در سراسر کشور خبر داد.

اعضای شورای فرهنگ عمومی کشور در نشست اخیر خود، پیشنهاد درج روز پسر در ۱۰ رجب مصادف با سالروز میلاد حضرت امام جواد (ع) به تقویم عمومی کشور را تصویب کردند.

اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲
در انتظار بررسی: ۳
انتشار یافته: ۱۲
همگی خسته نباشید
تنها هنرشون نامگذاریه
این یعنی تمام مشکلات معیشتی مردم و امنیت از دست کیف قاپ‌ها، موبایل‌قاپ‌ها، زورگیرها، و قمه کش‌ها حل شده و مردم از شر رشوه دادن در ادارات مخصوصأ شهرداری‌ها خلاص شدن و فقط مونده بود که روز پسر رو به تقویم اضافه کنیم. اگه درسته خیلی هم عالی. اگه نه ….

فکر نون باشید که خربزه آب است
باشه
پس مناسبت های ملی چه می‌شود؟؟؟!

چرا اینقدر به هویت و تاریخ ایران بی اعتنا هستید؟؟؟؟
هم دولت وهم مجلس جزاينكه روزي ومناسبتي تصويب كنند چيزي ديگر نميدانند ونميفهمند.
روز پسر را پیشاپیش به آقازاده‌ها تبریک می‌گویم.
یعنوان یک پسر خواستم تشکر بکنم از این نامگذاری که باعث حل مشکلات کشور شد .
در تاریخ مشاهیر ایرانی وجود ندارد ؟؟؟؟؟؟ یک روز هم برای روز انسان و انسانیت بگذارید .
چکار مهمی انجام دادند همه چیز ارزون میشه کار اصلی انجام شد خوابمون نمیبرد تا این نامگزاری انجام شود روز پسر بیکار بی اینده توسری خور
این‌دولتم‌بابا‌بیکاره‌برین‌‌کشف‌ححابو‌جمع‌کنین‌به‌فکر‌معیشت‌مرد‌م‌باشین
واقعا زشته. این همه آدم جمع شدید و حقوق می گیرید که این کار ها را بکنید !!!!! روز دختر و پسر یعنی چی؟ بجای این کارها به فکر مسکن و خوراک این بچه ها باشید به فکر افزایش بهره وری سیستم آموزشی مدارس و دانشگاه ها باشید
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی