بازدید 2885
فرمانده پلیس راه کندوان:

کندوان از سمت شمال به جنوب یکطرفه شد

فرمانده پلیس راه کندوان گفت: به علت پر حجم بودن ترافیک خودروها، این محور از سمت شمال به جنوب از ۲ راهی بالای طویر مرزن‌آباد یکطرفه شد.
کد خبر: ۱۱۹۳۴۵۱
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۶ 17 September 2023

به گزارش تابناک، سرگرد محمد احمدی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود : این تصمیم تا زمان تخلیه بار ترافیکی از سوی پلیس راه فراجا و مازندران اتخاذ و اجرا شده است.

وی خاطرنشان کرد: این طرح تا زمان تخلیه بار ترافیکی در منطقه یادشده، ادامه خواهد داشت.

به گفته سرگرد احمدی هم اکنون ترافیک در طول محور به سمت تهران و کرج پرحجم است.

وی به کابران جاده ای توصیه کرد که قوانین راهنمایی و رانندگی از جمله رعایت فاصله طولی و توجه کافی با جلو را در این محور کوهستانی و پرتردد کشور رعایت کنند تا خاطره خوبی از سفر خود و خانواده شان رقم بزنند.
به گفته وی در ۲۴ ساعت گذشته تاکنون حوادثی مبنی بر وقوع تصادفات و حوادث طبیعی در این محور گزارش نشده است.


محور کرج - چالوس جزو یکی از شبکه های ارتباطی اصلی پایتخت کشور به خطه شمال کشور استان گیلان و خطه غربی مازندران است که به علت برخورداری از مناظر طبیعی شگفت انگیز، جاذبه های تاریخی و کوتاه بودن بعد مسافت در تمامی فصول به ویژه ایام نوروز با استقبال چشمگیر مسافران و گردشگران داخلی و خارجی همراه است.
محور کرج - چالوس حدود ۱۶۰ کیلومتر طول دارد که حدود ۸۰ کیلومتر مربوط کندوان حوزه شهرستان چالوس و بقیه هم جزو حوزه جغرافیایی استان البرز است.
برابر آمار به طور میانگین روزانه در نیمه دوم سال حدود ۲۰ هزار دستگاه خودرو در این مسیر تردد می کنند و این آمار در فصول بهار و تابستان به ۵۰ هزار تردد در روز می رسد.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری