بازدید 1464

تاج: نمی‌دانم صداوسیما بازی تیم ملی را از کجا خرید؟

کد خبر: ۱۱۹۲۱۵۳
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۷ 09 September 2023

مهدی تاج از پخش زنده بازی تدارکاتی تیم ملی مقابل بلغارستان متعجب شد.

به گزارش تابناک ورزشی؛ رئیس فدراسیون فوتبال درباره این موضوع که فدراسیون برای حق پخش دیدار بلغارستان با مشکلاتی روبه‌رو شد، گفت: برای پخش و حق پخش باید صحبت جامعی انجام شود. درباره بازی با بلغارستان ما تا آخرین لحظه دنبال این بودیم تفاهمنامه‌ای امضا شود و خود صداوسیما هم دنبال آن بود که البته این تفاهم‌نامه انجام نشد و بعد هم بازی پخش شد. 11 کشور امتیاز این بازی را خریده بودند، یک شبکه سوئدی، 2 شبکه آلمانی و 3 شبکه بلغاری خریده بودند و نمی‌دانم به چه شیوه‌ای این بازی در ایران پخش شد. باید برای منابع و دستگاه‌های بالادستی یک حرف منظمی داشته باشیم و بگوییم که این بازی با قرارداد یا بدون قرارداد پخش شده است. این بازی که گذشت و امیدوارم سایر بازی‌ها با قرارداد با صداوسیما پخش شود.

تاج در پاسخ به این سؤال که منافع فدراسیون فوتبال در این ماجرا لحاظ شده است؟ خاطرنشان کرد: ما هیچ پولی نگرفتیم. تا آخرین لحظه گفتند 30 هزار دلار می‌دهند ولی قراردادی با فدراسیون بابت 30 هزار دلار منعقد نشده است. آنچه مسلم است صرف نظر از هر مبلغی باید هر پخشی با قرارداد انجام شود. امیدواریم برای با آنگولا این اتفاق بیفتد و ما با قرارداد بازی را پخش کنیم.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره موضوع مطرح شده درباره برگزاری دربی در قطر و اینکه مخالفت‌هایی صورت گرفت و از سوی فدراسیون فوتبال این موضوع تکذیب شد، خاطرنشان کرد: چیزی که من می‌توانم بگویم این است که این موضوع تکذیب می‌شود و این دیدار در قطر برگزار نخواهد شد.

تاج در پاسخ به این سؤال که ورزشگاه آزادی به دربی تهران و مسابقات لیگ قهرمانان آسیا می‌رسد؟ گفت: مشکل چمن وجود دارد و در کمپ خودمان هم مشکل آب داریم که تأمین شد و الان در زمین شماره 2 چمن خوبی داریم. زمین شماره یک هم ما خودمان آب ندادیم چون باید تا چند روز آینده خاک‌برداری و مثل زمین شماره 2 لوله‌گذاری کنیم. تیم‌های ملی می‌توانند از زمین شماره 2 کمپ استفاده کنند. چمن ورزشگاه آزادی هم آماده می‌شود و مشکلی برای برگزاری بازی‌های آسیایی و دربی ندارد. امروز نامه‌ای به باشگاه پرسپولیس، سپاهان و نساجی زدیم و از آنها خواستیم که ستاد بازی‌های آسیایی درست کنند، چون باید از حریفان‌شان میزبانی و تمام شرایط میزبانی از جمله استقبال فرودگاه و هتل را مهیا کنند.

اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # روز دانشجو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی