بازدید 2309

تاتنهام جای طارمی، مهاجم بارسلونا را خرید!

کد خبر: ۱۱۹۰۴۵۴
تاریخ انتشار: ۰۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۷:۱۵ 31 August 2023

مهاجم بارسلونا از وضعیت خودش در این تیم راضی نیست و به همین دلیل قصد دارد در مدت اندک باقی مانده به بسته شدن پنجره نقل و انتقالات از کاتالان‌ها جدا شود.

به گزارش تابناک ورزشی و به نقل از آ اس، آنسو فاتی مهاجم اسپانیایی بارسلونا نظر خود را درباره آینده‌اش تغییر داده و میل به ترک آبی‌و‌اناری‌های کاتالونیا دارد.

اینطور که پیداست، فاتی از نقش نه چندان پررنگش در برنامه‌های تاکتیکی ژاوی هرناندس راضی نیست و به همین دلیل به سران بارسلونا گفته قصد جدایی دارد و در سه روز اخیر هم با چند تیم مذاکراتی داشته است. در میان این تیم‌ها تاتنهام رغبت بیشتری برای جذب فاتی نشان داده به خصوص که این تیم مهاجم نوک سابق خود، هری کین را هم به بایرن مونیخ فروخته و جای او در این تیم خالی مانده است.

بارسلونا هم گویا خیلی با انتقال فاتی مخالف نیست اما نظرش انتقال قرضی بازیکن است که تاتنهام از آن استقبال می‌کند.

فاتی 20 ساله می‌خواهد فرصت بیشتری برای بازی کردن در ترکیب اصلی بارسلونا داشته باشد اما ژاوی روی او حساب چندان بازی نمی‌کند و به همین دلیل جایی در مثلث هجومی اصلی کاتالان‌ها ندارد. در واقع ژاوی بیشتر ترجیح می‌دهد که روی پدیده 16 ساله بارسایی‌ها، لامین یامال حساب باز کند تا فاتی. در این فصل، فاتی در هر سه بازی بارسلونا در لالیگا حضور داشته اما به صورت تعویضی و در مجموع به اندازه تنها 47 دقیقه.

اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه