بازدید 1714

خلجی: دولت، تعطیلی و استراحت ندارد

رئیس شورای اطلاع رسانی دولت با بیان اینکه دولت مردمی و خدمتگزار، تعطیلی و استراحت ندارد و گفت: طرح‌هایی که توسط دولتها و با عمر ۲۵ سال یا بیشتر روی زمین مانده و عملیاتی نشده بود، توسط دولت سیزدهم در حال اتمام است.
کد خبر: ۱۱۸۹۷۹۲
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۰ 27 August 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از ایرنا، سپهر خلجی روز شنبه در حاشیه نمایشگاه روایت خدمت در جمع خبرنگاران گفت: این نمایشگاه بخش کوچکی از اقدامات دو ساله دولت را ارائه می‌کند. چون فضای کافی نداشتیم، از دستگاه‌ها خواستیم تا بخش‌هایی از دستاوردها را که اهمیت بیشتری دارد ارائه کنند.

وی، دولت سیزدهم را «دولت کار» دانست و افزود: دولت مردمی و خدمتگزار، تعطیلی و استراحت ندارد؛ همانطور که دیدیم رئیس جمهور پس از بازگشت از مسکو مستقیما به جازموریان رفت که از این دست موارد زیاد است.

خلجی درباره افتتاح طرحهای کلان در استان‌ها گفت: در استان‌ها اقدامات بزرگی در حال انجام است و طرحهایی که توسط دولتها و با عمر ۲۵ سال یا بیشتر روی زمین مانده و عملیاتی نشده بود توسط دولت سیزدهم در حال اتمام است. طرح‌هایی چون سد چمشیر در کهگیلویه ‌و بویراحمد با قابلیت تأمین آب ۳ استان، انتقال آب دریای عمان و خلیح فارس به خراسان و فلات مرکزی کشور، انتقال آب به کردستان، آب شیرین‌کن بوشهر، تکمیل مسیر «ایران-راه» که شامل اتصال شمال به جنوب و ایجاد خط ترانزیتی این مسیر است یا کریدور شرق به غرب کشور و بسیاری از اقدامات در دست اجراست.

اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # هفته بسیج # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه