بازدید 3431

احیای برخی پروژه‌های بر زمین مانده پایتخت

مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری شهرداری تهران از برگزاری همایش تخصصی حوزه سرمایه گذاری شهر تهران در نیمه دوم سال خبر داد.
کد خبر: ۱۱۸۹۴۹۰
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۰ 25 August 2023

نوید خاصه باف در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد  تعداد پروژه های به سرانجام نرسیده در شهرداری تهران گفت: از سنوات گذشته حدود ۴۴ پروژه به سرانجام نرسیده در شهرداری تهران وجود دارد که از این تعداد حدود ۱۲ پروژه کاملا قفل شده بود و روند کار متوقف بود که خوشبختانه به لطف خداوند و تلاش مدیران ارشد شهرداری و همکارانمان، مشکل تعدادی از  پروژه‌ها حل شده و ان شاءالله روند کاری  پروژه ها، به ریل اصلی خود باز می‌گردد.

وی در خصوص ارزش مالی این پروژه هایی که به سرانجام نرسیده است، عنوان کرد: ارزش رسمی اعلام شده این پروژه‌ها در حدود ۸۰ هزار میلیارد تومان است که اگر این پروژه‌ها امروز مجددا کارشناسی بشوند، ممکن است ارزش دارایی های شهرداری تهران در این پروژه‌ها به ۲ برابر این رقم برسد.

برگزاری همایش فرصت های تخصصی شهر تهران

مدیر عامل سازمان سرمایه گذاری شهرداری تهران در مورد برخی همایش های تخصصی حوزه سرمایه گذاری در تهران با بیان اینکه همایش بعدی تا پایان سال برگزار می شود، افزود: در نظر داریم از سرمایه گذاران واقعی حتی در چند بخش و گروه های مختلف سرمایه گذاری برای حضور در این همایش دعوت کنیم؛ البته هنوز تصمیم قطعی برای نحوه تفکیک سرمایه گذاران در این همایش گرفته نشده است که این تفکیک بر اساس حوزه فعالیت آنها باشد یا بر اساس حجم سرمایه گذاری ها. البته در این همایش به دنبال معرفی فرصت‌ها و شنیدن نظرات سرمایه گذاران با تمرکز بر نتیجه کار هستیم.

خاصه باف با اشاره به اینکه در همایش سال گذشته اقدامات «اطلس جامع سرمایه گذاری» در این همایش انجام شد، گفت: خروجی دیگر این همایش  یک دفترچه فرصت های تهران بود و همه مناطق، برای شناسایی تمام فرصت های منطقه خود به خط شدند و کتابچه ای به ارزش معرفی ۵۰۰ هزار میلیارد تومان از فرصت‌های سرمایه گذاری تهران به دست آمد. اما در حوزه جذب سرمایه گذار نتوانستیم موفق باشیم و امسال تمرکز ما به سمت جذب سرمایه گذار هستیم.

اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه