بازدید 2728
۶

بادامچیان: موتلفه با فهرست ۴۰۰ نفره وارد انتخابات شد

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: ما در شبکه حزبی مان در سراسر کشور و تمام استان های مان با یک فهرست ۴۰۰ نفره وارد مرحله پیش ثبت نام انتخابات شده ایم.
کد خبر: ۱۱۸۷۰۷۰
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۷ 09 August 2023

 

به گزارش تابناک به نقل از فارس، اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به فعالیت‌های انتخاباتی حزب موتلفه در سال جاری گفت: در حال حاضر ما به عنوان موتلفه هم در شورای ائتلاف هستیم و هم در شورای وحدت. این طور بگویم که ما با همه بچه های انقلاب هستیم و این دو گروه هم هر دو از بچه های انقلاب هستند.

وی با اشاره به اجرای قانون جدید انتخابات مجلس گفت: شورای نگهبان اکنون فرصت کافی برای احراز صلاحیت‌ها را دارد تا عناصری که واجد شرایط نمایندگی ملت بزرگ ایران و نظام جمهوری اسلامی ولایی را دارند در خدمت آراء مردم قرار گیرند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی افزود: فرصت و زمانی که مجلسی‌ها برای بررسی صلاحیت‌ها ایجاد کردند اقدام بسیار مثبتی بود. با این فرصت زمانی، گروه‌ها و تشکل‌های سیاسی نیز فرصت لازم را برای معرفی و همراهی با یکدیگر، در یک رقابت سالم و سازنده دارند.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر آن وحدتی که از آن به عنوان وحدت نیروها یاد می‌شود، انجام نمی شود، ولی نزدیک انتخابات وحدت در فهرست صورت خواهد گرفت و ما هم کمک می‌کنیم همه نیروهای انقلاب به یک فهرست واحد برسند و برسیم.

بادامچیان در ادامه گفت: در حال حاضر موتلفه لیست انتخاباتی خود را در کل کشور آماده کرده است، ما در شبکه حزبی مان در سراسر کشور و تمام استان های مان با یک فهرست ۴۰۰ نفره وارد مرحله پیش ثبت نام انتخابات شده ایم.

وی تصریح کرد:این ۴۰۰ نفر به سه بخش تقسیم می‌شوند، از این تعداد حدود ۲۰۰ نفر از افراد تشکیلاتی حزب موتلفه را شکل می دهند و گروه دیگر را افراد شاخصی که در مناطق مختلف موقعیت سیاسی و اجتماعی مناسبی را دارند و مورد تایید ما هستند قرار دارند و گروه سوم پیش ثبت نامی های ما را بخشی از نمایندگان فعلی و نمایندگان ادوار شکل می‌دهند.

وی در پایان با اشاره به وحدت نهایی نیروهای انقلاب گفت: در زمان نزدیک به انتخابات، سعی می‌کنیم با گروه های دیگر سیاسی یکی شویم و به یک فهرست واحد برسیم به هر حال این تکلیف الهی است که افراد به نفع کسانی از خودشان بهتر هستند و اصلح هستند کنار بروند.

 

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۵
انتشار یافته: ۶
ما که در موتلفه بجز افراد کهنسال با افکار ارتجاعی و قدیمی که هنوز سر سفره انقلاب نشته اند و اصلا هم قصد بلند شدن ندیدیم..
البته علیرغم این همه سر و صدا نوشابه هم که برای خودشان باز می کنند رایشان هم کمتر از 5 درصد بوده ولی ماشالله خودشان صاحب این مملکت می دانند هر چنذد در عمل نشان داده اند که فرق 206 را از لندکروز تشخیص نمی دهند...
پاسخ ها
مجتبی
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۳۰ - ۱۴۰۲/۰۵/۱۸
حتی تابناک اینقدر می ترسی که نظرات مردم تو مثبت زدن و منفی زدن پخش کنی .
مجتبی
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۳۰ - ۱۴۰۲/۰۵/۱۸
تابناک جون تو انتخابات بهتون نشون میدیم
رای بی رای
رای بی رای
اصلا ناامید نشید / اگر مشارکت کم باشد شما حتما برنده اید . نماینده حداقلی . مثل همین مجلس فعلی
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # پروانه معصومی # ایام فاطمیه # امیر تتلو