بازدید 2630

کندوان از سمت شمال به جنوب یکطرفه شد

فرمانده پلیس راه کندوان گفت: به علت حجم‌ سنگین ترافیک خودروها، این جاده دقایقی پیش از سمت شمال به جنوب از ۲ راهی طویر مرزن‌آباد یکطرفه شد.
کد خبر: ۱۱۸۶۳۲۲
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۵ 04 August 2023

به گزارش تابناک،  سرگرد محمد احمدی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : این تصمیم تا زمان تخلیه بار ترافیکی از سوی پلیس راه فراجا و مازندران اتخاذ و اجرا شده است.

وی حجم زمان حاضر ترافیک در این محور را سنگین اعلام کرد.

فرمانده پلیس راه کندوان به کاربران جاده ای توصیه کرد که قوانین راهنمایی و رانندگی از جمله رعایت فاصله طولی و توجه کافی با جلو را در این محور کوهستانی و پرتردد کشور رعایت کنند تا خاطره خوبی از سفر خود و خانواده شان رقم بزنند.

به گفته سرگرد احمدی در ۲۴ ساعت گذشته تاکنون حوادثی مبنی بر وقوع تصادفات و حوادث طبیعی در این محور گزارش نشده است.


محور کرج - چالوس جزو یکی از شبکه های ارتباطی اصلی پایتخت کشور به خطه شمال کشور استان گیلان و خطه غربی مازندران است که به علت برخورداری از مناظر طبیعی شگفت انگیز، جاذبه های تاریخی و کوتاه بودن بعد مسافت در تمامی فصول به ویژه ایام نوروز با استقبال چشمگیر مسافران و گردشگران داخلی و خارجی همراه است.

محور کرج - چالوس حدود ۱۶۰ کیلومتر طول دارد که حدود ۸۰ کیلومتر مربوط کندوان حوزه شهرستان چالوس و بقیه هم جزو حوزه جغرافیایی استان البرز است.

برابر آمار به طور میانگین روزانه در نیمه دوم سال حدود ۲۰ هزار دستگاه خودرو در این مسیر تردد می کنند و این آمار در فصول بهار و تابستان به ۵۰ هزار تردد در روز می رسد.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# حادثه سقوط بالگرد رییس جمهور # سید ابراهیم رئیسی # حسین امیر عبداللهیان # انتخابات ریاست جمهوری # انتخابات
وب گردی