بازدید 1477

کاهش درآمد توئیتر از تبلیغات

ایلان ماسک اعلام کرد با توجه به نصف شدن درآمد توئیتر از تبلیغات، جریان ورود پول به این شرکت همچنان منفی است.
کد خبر: ۱۱۸۳۵۷۵
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۰ 17 July 2023

به گزارش فارس، ایلان ماسک، مالک جدید شرکت توئیتر و ثروتمند‌ترین فرد جهان، اعلام کرد با توجه به نصف شدن درآمد توئیتر از تبلیغات، جریان ورود پول به این شرکت تازه خصوصی شده همچنان منفی است. از سوی دیگر بدهی‌های توئیتر هم در حال افزایش یافت.

ماسک در پاسخ به یک توئیت در همین شبکه اجتماعی نوشت، باید قبل از هر چیز جریان ورود پول به توئیتر مثبت شود.

پیشتر ماسک در یک مصاحبه با یک خبرگزاری انگلیسی گفته بود که مراجعه شرکت‌‌ها برای تبلیغات در توئیتر دوباره افزایش یافته است. اما گفته‌های کنونی وی نشان می‌دهد که اولا بهبود درآمد این شرکت از محل تبلیغات آن گونه که ماسک مدعی بود محقق نشده و از سوی دیگر سیاست‌های کاهش هزینه‌های این شرکت که از زمان تملک آن توسط ماسک در دستور کار قرار گرفته به میزان کافی موثر واقع نشده است.

ماسک پس از خرید توییتر در یک قرارداد 44 میلیارد دلاری، هزاران نفر از کارمندان این شبکه اجتماعی را اخراج کرد و هزینه‌های ارائه خدمات کلود یا ابری آن را هم کاهش داد. این اقدامات باعث شد تا هزینه‌های توئیتر از میزان پیش بینی شده 4.5 میلیارد دلار برای سال 2023 به 1.5 میلیارد دلار کاهش یابد.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری