بازدید 2362
۲

کشاورزی خوزستان نیازمند تحول است

استاندار خوزستان گفت: بخش کشاورزی در استان خوزستان نیازمند یک تحول است و باید با استفاده از دانش روز و آموزش‌های لازم به این سمت حرکت کنیم.
کد خبر: ۱۱۸۳۰۲۳
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۴ 13 July 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از مهر، علی اکبر حسینی محراب شامگاه چهارشنبه در نشست فعالان اقتصادی بخش کشاورزی خوزستان بعد از شنیدن نقطه نظرات آنان، ارتباط متقابل دولت با فعالان اقتصادی در بخش کشاورزی را ضروری دانست و اظهار کرد: حوزه کشاورزی نیازمند سرمایه گذاری است که با تسهیل روند در بین دستگاه‌های اجرایی، راه برای ورود سرمایه گذاران بخش کشاورزی باز شود.

وی افزود: تولید محصول با کیفیت در استان و صادرات آن به خارج از کشور یکی از موضوعات مهم مرتبط با زنجیره ارزش بخش کشاورزی است و باید تولید کنندگان و فعالان بخش کشاورزی بر روی تولید محصول با کیفیت برنامه ریزی کنند.

استاندار خوزستان با بیان اینکه حوزه کشاورزی در دنیا متحول شده است، تصریح کرد: بخش کشاورزی در استان خوزستان نیازمند یک تحول است و باید با استفاده از دانش روز و آموزش‌های لازم به این سمت حرکت کنیم.

حسینی محراب با تاکید بر حمایت دولت از فعالان بخش کشاورزی، دامداری، شیلات و صنایع تبدیلی در استان گفت: دولت وظیفه خود می‌داند با حمایت از فعالان اقتصادی راه را برای تولید محصولات با کیفیت در بخش کشاورزی هموار کند.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۳
انتشار یافته: ۲
قطب کشاورزی خوزستان شوشتر است نیاز به بازنگری در مدیریت دارد
بحال کشاورزی در کل ایران باید زار زد.
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # پروانه معصومی # ایام فاطمیه # امیر تتلو
آخرین اخبار