بازدید 5358

اجرای حکم اعدام قاتل ۲ شهید امنیت در امام حسن دیلم

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی فرمانداری دیلم گفت: حکم قصاص عامل شهادت جلیل دازه و سیدنوید موسوی دو نفر از پرسنل خدوم نیروی انتظامی بخش امام حسن این شهرستان روز جاری در پارک ساحلی این شهر اجرا شد
کد خبر: ۱۱۷۹۶۴۹
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۳ 18 June 2023


به گزارش تابناک به نقل از ایرنا، محمدامین خلیجی روز یکشنبه اظهار کرد: پرسنل مدافع امنیت فراجا سال گذشته در درگیری با یک فرد شرور و مسلح در شهر بندر امام حسن شهرستان دیلم به درجه رفیع شهادت نائل شده بودند.

وی افزود: حکم اعدام این شرور با حضور اولیای دم و نیروهای امنینی و نظامی و قضائی بدون هیچ گونه حواشی به مرحله اجرا درآمد.

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی فرمانداری دیلم تصریح کرد: در این حادثه که نهم فروردین ۱۴۰۱ رخ داد، ستوان سید نوید موسوی بر اثر اصابت گلوله به درجه رفیع شهادت نائل می‌شود و ستوان یکم انتظامی جلیل دازه به دلیل جراحت وارده به بیمارستان گناوه منتقل و تحت درمان قرار گرفت که با وجود تلاش کادر درمان برای مداوا، ۱۲ فروردین به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

پیش از این و به گفته فرمانده انتظامی استان بوشهر، در ساعت ۲۱ نهم فروردین ۱۴۰۱ در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی براینکه یک دستگاه خودرو وانت پراید به صورت مشکوک درخیابانی در سطح شهر امام حسن شهرستان دیلم پارک شده است، گشت کلانتری این بخش برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

سردار حیدر سوسنی تصریح کرد: به محض حضور عوامل انتظامی در صحنه، سارق مسلح با اسلحه کلاشینکف به سمت ماموران تیراندازی کرده و با استفاده از تاریکی شب متواری می شود که تلاش های پلیس برای دستگیری عامل این حادثه در دستور کار قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: باتوجه به اشراف اطلاعاتی یگان های پلیس، هویت قاتل شناسایی که به طور مکرر محل اختفای خود را تغییر می داد.

سوسنی یادآور شد: یگان های عملیاتی پلیس در اقدامات اطلاعاتی محل دقیق اختفای متهم را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند .

او با بیان اینکه متهم حین دستگیری مقاومت کرده و اقدام به تیراندازی به سمت ماموران می کرد، گفت: با تیراندازی پلیس، متهم مجروح و مجبور به تسلیم شد.

سلام پرواز
خیرات نان
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# مناجات شعبانیه # انتخابات مجلس # انتخابات # پردیس افکاری # مجلس خبرگان
وب گردی