بازدید 3255

تعطیلی تمرین تیم‌های ملی در آکادمی المپیک با قطع برق

کد خبر: ۱۱۷۷۶۸۴
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۶:۲۸ 03 June 2023

مجموعه ورزشی انقلاب و آکادمی ملی المپیک چند روز است با مشکل قطعی برق مواجه است و تیم ملی وزنه‌برداری در سالن بدون برق و در هوای گرم تمرین می‌کنند.

به گزارش تابناک ورزشی، اردوی تیم ملی وزنه‌برداری ایران در آکادمی ملی المپیک در حال برگزاری است، اما چند روزی است ورزشکاران و مردم با مشکل قطعی برق مواجه هستند. 

سه شنبه برای چندین ساعت برق قطع شد و کل مجموعه انقلاب تعطیل شد. روز چهارشنبه هم همین اتفاق رخ داد که البته عصر چهارشنبه برق هتل آکادمی را وصل کردند. 

روز پنجشنبه هم مجدد حتی برق هتل آکادمی هم قطع شده بود و ورزشکاران عصر پنجشنبه چندین ساعت بدون برق بودند و حتی گفته می‌شد خیابان های اطراف آکادمی ملی المپیک هم برق نداشت و نشان از این می داد که برق مجموعه انقلاب قطع شده است. البته برق هتل آکادمی حدود ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه مجدد وصل شد.

نکته دیگر این است سالن تمرین هم روز چهارشنبه و پنجشنبه برق نداشت و از آنجا که تیم ملی وزنه‌برداری امکان تعطیلی اردو را ندارد، وزنه‌برداران مجبور بودند بدون برق و بدون استفاده از سیستم سرمایشی در سالن تمرین کنند. 

مربیان تیم ملی وزنه‌برداری این خبر را تایید کردند. آنها اعلام کردند علاوه بر اینکه سالن تمرین بدون برق است، هر زمان برق هتل قطع می شود، آب هم قطع می شود و ورزشکاران پس از تمرین مشکل دوش گرفتن دارند. 

 رشته‌هایی نظیر کاراته و کبدی هم در مجموعه انقلاب اردو داشتند که اردوهای آنها تعطیل شده است. 

اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# قره باغ # بازیهای آسیایی 2022 # هفته وحدت # لایحه برنامه هفتم