بازدید 3804

محکومیت یک مدیرکل و ۷ کارمند در بوشهر

بازرس کل استان بوشهر گفت: نظر به بازرسی‌های انجام شده از عملکرد مالی یکی از دستگاه‌های اجرایی استان، حجم قابل توجهی تخلفات و سو جریانات مالی شناسایی شد که متهمان تحت تعقیب قضایی قرار گرفته و پس از صدور کیفرخواست، حکم محکومیت مدیرکل سابق و هفت نفر از کارمندان در دادگاه بدوی صادر شد.
کد خبر: ۱۱۷۴۹۸۴
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۰ 12 May 2023


به گزارش تابناک به نقل از ایسنا، اسحاق شهبازی جمعه ۲۲ اردیبهشت در جمع خبرنگاران افزود: همچنین در روزهای اخیر احکام محکومیت اداری چهار کارمند متخلف در ۲ دستگاه دولتی دیگر در استان نیز صادر شد.

وی اضافه کرد: این افراد به جرم تصرف غیر قانونی در وجوه دولتی، اختلاس، تنظیم قراردادهای صوری، جعل سند رسمی و استفاده از سند مجعول و سو استفاده از موقعیت شغلی سرجمع به ۵۷ سال حبس تعزیری، رد مال ۱۶۳ حلقه لاستیک ماشین آلات سنگین، جریمه نقدی به میزان بالغ بر ۵۵ میلیارد ریال و ۵۱۸ ضربه شلاق محکوم شدند.

بازرس کل استان بوشهر در خصوص محکومیت چهار کارمند متخلف تصریح کرد: در پرونده‌ای دیگر با صدور حکم محکومیت توسط هیات رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان از انتصاب ۲ کارشناس به پست‌های حساس و مدیریتی جلوگیری به عمل آمد و ۲ رئیس اداره نیز در یکی دیگر از دستگاه های اجرایی استان تنزل پست سازمانی گرفتند.


منبع: ایسنا

اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی