بازدید 5461

کمک پلیس لندن به نتانیاهو برای فرار از معترضان

مخالفان و معترضان در انگلیس نیز بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی را که طرح جنجالی اصلاح قانون قضایی وی برای این رژیم و کابینه وی بحران ساز شده است، نیز به حال خود رها نکردند، به طوری که بی بی با کمک پلیس لندن توانست از دست آنان بگریزد و خود را به فرودگاه برساند.
کد خبر: ۱۱۶۸۹۳۵
تاریخ انتشار: ۰۶ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۷:۳۰ 26 March 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از ایرنا از خبرگزاری "سما" فلسطین، رسانه‌های صهیونیستی فاش کردند که در پی خروج نتانیاهو از لندن، افسران پلیس بریتانیا سد راه معترضان خشمگین شدند تا وی بتواند خود را به فرودگاه برساند.

این اقدام همزمان با آن روی می دهد که بیش از ۲۰۰ هزار صهیونیست تنها در شهر تل آویو علیه طرح جنجالی اصلاح قانون نظام قضایی نتانیاهو دست به تظاهرات گسترده زدند.

تظاهرات به حدی گسترده بود که پلیس رژیم صهیونیستی مجبور به اعمال خشونت شد و با اقدام نیروهای امنیتی صهیونیست این تظاهرات به خشونت کشیده شد و چندین تن نیز زخمی شدند.

تظاهرات در سرزمین‌های اشغالی برای دوازدهمین هفته متوالی علیه طرح جنجالی نتانیاهو و کابینه وی جریان دارد.

نتانیاهو پنجشنبه شب در نطق تلویزیونی هرگونه توقف اصلاح نظام قضایی را رد کرد.

در طرح کابینه نتانیاهو موسوم به "اصلاح قانون قضایی" که ساکنان سرزمین های اشغالی از آن به کودتای "قانون اساسی" تعبیر می کنند، از اختیارات دستگاه قضایی این رژیم کاسته و در مقابل قدرت و جایگاه قوه مجریه و مقننه در این رژیم تقویت خواهد شد.

در این طرح همچنین، اختیارات مشاور قضایی کابینه رژیم صهیونیستی و همچنین اختیارات مشاوران قضایی دیگر وزارتخانه‌های این رژیم گرفته خواهد شد و وزیر این امکان را خواهد داشت هر مشاور قضایی را که بخواهد در دفتر خود برکنار یا منصوب کند.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری