اخبار مهم کدال دوشنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۱

امروز دوشنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ اطلاعیه‌های زیادی بر روی سایت کدال قرار گرفت که در این مطلب به بررسی مهمترین اطلاعیه‌ها خواهیم پرداخت.
کد خبر: ۱۱۶۷۷۱۷
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۴ 13 March 2023

به گزارش بورس تابناک به نقل از نبض بورس، امروز دوشنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ اطلاعیه‌های زیادی بر روی سایت کدال قرار گرفت که در این مطلب به بررسی مهمترین اطلاعیه‌ها خواهیم پرداخت.

آگهی ثبت افزایش سرمایه قچار

با عنایت به مجوز افزایش سرمایه مورخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ افزایش سرمایۀ شرکت قچار از مبلغ ۲,۴۵۵,۹۶۰ میلیون ریال به مبلغ ۳,۵۰۰,۰۰۰ میلیون ریال (از محل سود انباشته مبلغ ۱۰۴۴۰۴۰ میلیون ریال) در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ در مرجع ثبت شرکت‌ها به ثبت رسیده است.

آگهی ثبت افزایش سرمایه کسرا

با عنایت به مجوز افزایش سرمایه مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ افزایش سرمایۀ شرکت کسرا از مبلغ ۳,۶۷۱,۲۷۳ میلیون ریال به‌مبلغ ۴,۳۶۸,۲۷۳ میلیون ریال (از محل سود انباشته مبلغ ۶۹۷۰۰۰ میلیون ریال) در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ در مرجع ثبت شرکت‌ها به ثبت رسیده است.

پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه بکام

گزارش توجیهی هیئت مدیرة به منظور پیشنهاد افزایش سرمایه از مبلغ ۱۰,۰۴۰,۱۰۳,۶۳۹,۰۰۰ ریال به مبلغ ۱۳,۶۷۸,۸۲۸,۲۴۹,۰۰۰ ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی به منظور انجام اصلاح ساختار مالی وتامین سرمایه در گردش جهت خرید مواد اولیه و افزایش ظرفیت تولید، تکمیل طرح تولید پچ کورد مسی و نوری و اسپیلیتر کابل نوری و طرح توسعه تولید انواع کابل‌های شبکه cat که در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، ارائه می‌گردد. اظهارنظر بازرس قانونی نسبت به گزارش مذکور متعاقبا اطلاع رسانی می‌گردد. بدیهی است انجام افزایش سرمایة یادشده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده می‌باشد.

آگهی ثبت افزایش سرمایه غشصفا

با عنایت به مجوز افزایش سرمایه مورخ ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ افزایش سرمایۀ شرکت غشصفا از مبلغ ۸۳۵,۸۲۱ میلیون ریال به مبلغ ۱,۱۵۶,۱۹۰ میلیون ریال (از محل سود انباشته مبلغ ۳۲۰۳۶۹ میلیون ریال) در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ در مرجع ثبت شرکت‌ها به ثبت رسیده است.

اطلاعات با اهمیت غگرجی

غگرجی در نظر دارد فروش سهام خود در شرکت بین المللی توسعه بازار سامان دیبا، در تاریخ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ تایید هیات مدیره رسیده و بدیهی است اثرات این موضوع بر صورت‌های مالی شرکت، در صورت فروش سهام و تعیین مبلغ ان اطلاع رسانی خواهد شد.

افزایش سرمایه حپارسا

پیرو مصوبه و تکلیف مجمع عمومی عادی سالیانه مورخ ۲۸/۰۹/۱۴۰۱ درخصوص افزایش سرمایه شرکت حپارسا، هیات مدیره شرکت نیز با توجه به تکلیف انجام شده افزایش سرمایه شرکت را از مبلغ ۲۵۰ میلیارد ریال به ۱۰۰۰ میلیارد ریال از محل تجدید ارزیابی زمین ملک ملاصدرا و سود انباشته تصویب نمود. 

اطلاعات با اهمیت رنیک

پیرو سیاست‌های جدید دولت و بانک مرکزی در خصوص الزام کلیه صادرکنندگان به عرضه ارز در بازار مبادلات ارز و طلا، از تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ مبادلات ارزی شرکت‌ها به عنوان عرضه کنندگان ارز‌های صادراتی و متقاضیان ارز‌های مزبور از طریق حضور در بازار مبادلات انجام و نرخ مبادله ارز براساس میزان عرضه و تقاضای آن تعیین خواهد شد؛ لذا از تاریخ مذکور نرخ تسعیر ارز مبادلات براساس نرخ این بازار مبادلاتی تعیین می‌گردد.

پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه وتوکا

گزارش توجیهی هیئت مدیرة به منظور پیشنهاد افزایش سرمایه وتوکا از مبلغ ۴,۰۳۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۱۲,۱۱۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی، سود انباشته به منظور جبران مخارج انجام شده بابت مشارکت در افزایش سرمایه شرکت‌های سرمایه پذیر و مشارکت در افزایش سرمایه‌ی شرکت‌های سرمایه پذیر که در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، ارائه می‌گردد. اظهارنظر بازرس قانونی نسبت به گزارش مذکور متعاقبا اطلاع رسانی می‌گردد. بدیهی است انجام افزایش سرمایة یادشده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده می‌باشد.

عملکرد ۹ ماهه بمولد

شرکت بمولد در ۹ ماه منتهی به ۳۱/۶/۱۴۰۱؛ سود خالص هر سهم ۲۸۷ ریال که نسبت به مدت مشابه ۶۲ درصد افزایش داشته است. سود ناخالص با افزایش ۱۸ درصدی ۱,۷۳۹,۹۸۰ میلیون ریال می‌باشد. سود خالص این شرکت به ۲,۴۳۰,۳۷۳ میلیون ریال رسید.

عملکرد ۱۲ ماهه وبوعلی

شرکت وبوعلی در ۱۲ ماه منتهی به ۳۰/۱۱/۱۴۰۱؛ سود خالص هر سهم ۷۴۱ ریال که نسبت به مدت مشابه ۱۱ درصد افزایش داشته است. جمع درآمد‌های عملیاتی با افزایش ۱۲ درصدی ۴,۶۴۱,۱۳۹ میلیون ریال می‌باشد. سود خالص این شرکت به ۴,۴۴۵,۳۹۰ میلیون ریال رسید.

اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # دهه کرامت # اسدالله اسدی # موشک خیبر # حقآبه هیرمند # حج 1402
آخرین اخبار
وب گردی