بازدید 1856

انتقاد کنعانی ار عدم احترام به حقوق معترضان در فرانسه

سخنگوی وزارت خارجه کشورمان با انتقاد از عملکرد اروپا در قبال حقوق بشر گفت: درس‌های حقوق بشری این مدعیان برای دیگران است و خود در عمل بدان‌ها بیگانه‌اند.
کد خبر: ۱۱۶۷۵۲۷
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۹ 12 March 2023

 

 به گزارش تابناک، ناصر کنعانی در پی برخورد پلیس فرانسه با معترضان در این کشور در توییتی نوشت: درس عملی پلیس فرانسه به دیگران در رعایت حقوق بشر و احترام به حقوق معترضان؛ این نمونه‌ای از رعایت حقوق بشر و احترام به حقوق معترضان در "باغ اروپا" است! درس‌های حقوق بشری این مدعیان برای دیگران است و خود در عمل بدان‌ها بیگانه اند. از این نمونه‌ها در آمریکا و اروپا بسیار است!

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۲
در انتظار بررسی: ۲
انتشار یافته: ۱۱
آدم نمیدونه بخنده یا گریه کنه!
کچل اگر طبیب سر خودش دوا کنه
در جنبش جلیق زردها در فرانسه بر اساس آمار رسمی بیش از 22 هزار نفر از مردم زخمی شدند از جمله ده ها نابینا به خاطر استفاده از فلش بال توسط پلیس و بیش از 10 نفر کشته شدند، اما حتی یک پلیس کشته نشد و به هیچ مرکز نظامی یا امنیتی یا مراکز حساس حمله نشد، چون معترضان خط قرمز پلیس و قانون را می فهمیدند.
در فرانسه فقط روز شنبه یعنی روز تعطیلات و در محل کمتر رفت و آمد تظاهرات می کردند چون تعدادشان زیاد بود نه مثل آشوب گران ایرانی که در شلوغ ترین ساعت روز ؛ یعنی ساعت 4 تا 5 و در شلوغ ترین مکان ها تا جمعیت شون زیاد نشون داده بشه
پاسخ ها
ناشناس
| Austria |
۱۵:۲۷ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۱
این همه آمار و خزعبلات رو از کجات درآوردی؟!!!
جااااان؟ جوک سال رو گفتی
نمی دانم این لباس زشتی که این به اصطلاح دیبلماتها می پوشند از کجا آمده است.
با دنیا کاری نداشته باشید بذارید مردم نفس بکشن
بابا این نوع خبرها رو منتشر نکنید. خندیدن زیاد گاهی میتونه خطرساز بشه
مگر شما به معترضان احترام می گذارید؟
استاندارد دوگانه در ایران. معترضان داخلی حق ندارند ولی معترضان خارجی حق دارند.. احتمالا مردمان خارج خوب می فهمند ولی مردم ایران نه.
جان! !!!!!!!!!!!!!!
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حقآبه هیرمند # حج 1402 # رضامراد صحرایی # عبدالعلی قوام
وب گردی