بازدید 7849
۴

سرمربی خارجی در یک قدمی نیمکت تیم ملی

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران فردا از سفر مالزی به تهران بازمی‌گردد.
کد خبر: ۱۱۶۷۱۵۷
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۳ 09 March 2023

به گزارش تابناک، خبرورزشی نوشت: سفر مهدی تاج به کوالالامپور با یک دستاورد مهم برای فدراسیون فوتبال و فوتبال همراه بود. رئیس فدراسیون فوتبال در این سفر به نتایج خوبی برای آزاد شدن درآمدهای فدراسیون فوتبال و باشگاه‌های ایرانی نزد کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا دست پیدا کرده است. در این زمینه مدیران مالی کنفدراسیون فوتبال آسیا قول‌های مساعدی به مهدی تاج دادند. این موضوع در گذشته موجب شد تا فدراسیون فوتبال از بابت قرارداد با مارک ویلموتس بسیار متضرر شود.

با قول مساعد مدیران مالی کنفدراسیون فوتبال آسیا به مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال برای عقد قرارداد با مربی خارجی مصمم تر شد و گفته می شود مذاکرات جدی با فیلکس سانچس مربی پیشین تیم ملی قطر داشت و اگر مشکل خاصی رخ ندهد، در دو سه روز آینده به عنوان سرمربی جدید تیم ملی معرفی می شود.

یکی از دلایل جدیت فدراسیون فوتبال برای عقد قرارداد با مربی سابق تیم ملی قطر جوانی مربی اسپانیایی و شناخت کافی او از فوتبال آسیا به خصوص فوتبال ایران است. او در جام ملت‌های قبلی قطر را قهرمان کرد اما بعد از ۵ و نیم سال کار در فوتبال قطر ماموریتش در فوتبال این کشور به پایان رسید و از قرار معلوم در سال ۲۰۲۳ هدایت گر تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌ها در دوحه خواهد بود.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۴
مربی تراکتور بهتره
بقیه تیم ها شش ماهه تمرین می‌کنه تازه اینا به فکرم مربی افتادن .مسخره بازی
انتخاب سرمربی خارجی بعد از افتضاحاتی که مربیان قبلی خارجی به بار آوردند، دهن کجی به مقامات عالی کشور است که تاکید دارند از مربیان داخلی استفاده کنید. این سبک مدیریت تاج، خیانت و لطمه به غرور ملیست.
چرا از کجا پول دلاری انرا میدن تا کی بایستی خطاهای تاج ما با دادن مالیات بپردازیم
برچسب منتخب
# قره باغ # بازیهای آسیایی 2022 # هفته وحدت # لایحه برنامه هفتم