بازدید 10143

شکست عجیب یزدانی در نیمه‌نهایی جام دانکلوف

کد خبر: ۱۱۶۶۲۶۴
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۴ 03 March 2023

جام‌های بین‌المللی دانکلوف در رشته آزاد و نیکولای پتروف در فرنگی از امروز (11 اسفند) در صوفیه بلغارستان آغاز شد و کشتی‌گیران کشورمان روی تشک رفتند.

به گزارش تابناک ورزشی؛ در مسابقات کشتی فرنگی، شاهین بداغی در وزن 72 کیلوگرم بعد از آنکه در دور اول استراحت کرد، با نتیجه 8 بر صفر فلورین کوزما از رومانی را و سپس در نیمه‌نهایی یوگا کاسوگای از ژاپن را 10 بر 1 برد و فینالیست شد.

حریف فینال او کنستانتین استاس از بلغارستان است، این مبارزه فردا برگزار می‌شود.

 

در پیکارهای کشتی آزاد، امیرمحمد یزدانی که 10 بر صفر کالویان آتاناسوف از بلغارستان و 11 بر صفر کنستانتین چیریلوف از مولداوی را شکست داده بود، در نیمه‌نهایی 7 بر 6 مقابل رمضان رمضان‌اف از بلغارستان شکست خورد و به دیدار رده‌بندی رفت.

یزدانی سال گذشته در اسفند ماه در جام یاشاردوغو با شکست حریف آمریکایی قهرمان شده بود.

مصطفی قیاسی در 79 کیلوگرم دور اول را با قرعه استراحت پشت سر گذاشت و پس از آن 13 بر 8 چابا ویدا از مجارستان را شکست داد. حریف بعدی او اخسربک گولایف از اسلواکی را 10 بر 2 از پیش رو برداشت و در نیمه‌نهایی 6 بر صفر رمضان ساری از ترکیه را مغلوب کرد. قیاسی در فینال با وین اسکاتزا از آمریکا کشتی خواهد گرفت.

 

ارشک محبی در وزن 92 کیلوگرم، ارشک محبی بعد از شکست 10 بر صفر بوگومیل بونیف از بلغارستان، 10 بر صفر هم اولین روسیف از بلغارستان شکست داد و در نیمه‌نهایی 7 بر صفر از سد تاتسویا شیرای دارنده مدال طلای زیر 23 سال جهان از ژاپن گذشت.

محبی برای کسب کسب مدال طلای این رقابت‌ها با احمد باتایف از بلغارستان مبارزه خواهد کرد.

 

از ساعت 12:30 امروز (جمعه) نیز کشتی‌گیران زیر به مصاف حریفان خواهند رفت:

 

کشتی آزاد:

وزن 57 کیلوگرم: مهدی رحیمی ابتدا با تیسوف از بلغارستان کشتی می‌گیرد و در صورت برد، با علیلی از مقدونیه مبارزه خواهد کرد.

وزن 65 کیلوگرم: امیرعلی فریدی پس از استراحت، با برنده مبارزه میان کیوکا از ژاپن و نعیم از بلغارستان کشتی می‌گیرد.

وزن 74 کیلوگرم: عرفان الهی دارنده مدال طلای جوانان جهان با باگوری از گرجستان مبارزه می‌کند و در صورت برد، شاپیف از مقدونیه را در پیش خواهد داشت.

 

کشتی فرنگی:

وزن 87 کیلوگرم: سعید کریمی‌زاده که در دور اول استراحت می‌کند، و در ادامه سیمونوویچ از لهستان را در پیش دارد و سپس با برنده ادموند نازاریان از ارمنستان و استرکنبورگ از هلند کشتی می‌گیرد.

وزن 97 کیلوگرم: وحید دادخواه با زاریفس از یونان کشتی می‌گیرد و در صورت پیروزی، به مصاف برنده کشتی ژوژوپبکوف از قرقیزستان و کایسادگ از ترکیه می‌رود.

وزن 130 کیلوگرم: مرتضی الغوثی ابتدا اوباتا از ژاپن را در پیش دارد و در صورت برد، در یک چهارم نهایی با علیشاهی از سوئیس کشتی خواهد گرفت.

اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حقآبه هیرمند # حج 1402 # رضامراد صحرایی # عبدالعلی قوام
آخرین اخبار
وب گردی