بازدید 12002

کشف ردپای همسر در قتل شوهر

کد خبر: ۱۱۶۵۹۸۵
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۳:۴۴ 28 February 2023

 زن جوان که پس از کشته شدن همسرش در یکی از شهر‌های غربی کشور به تهران آمده بود، در حالی دستگیر شد که ردپای وی در این جنایت پیدا شده است.

به گزارش ایران، 18 بهمن امسال گزارش تیراندازی و قتل جوانی در یکی از شهرستان‌های غربی کشور به پلیس اعلام شد. به دنبال این خبر تیم جنایی راهی محل شده و جسد برای تحقیقات بیشتر به پزشکی قانونی منتقل و پرونده برای رمزگشایی از این جنایت به پلیس سپرده شد.  

مأموران در بازبینی دوربین‌های اطراف محل حادثه تصویر مرد تیرانداز را به دست آورده و در ادامه با شناسایی هویت وی و پیگیری‌های بیشتر مشخص شد عامل تیراندازی و همسر مقتول ارتباط پنهانی داشته‌اند. با به دست آمدن سرنخ‌ها و مدارک، مأموران راهی محل زندگی مقتول شدند تا همسر او و مرد مسلح را بازداشت کنند، اما مشخص شد آنها خانه و شهر خود را ترک کرده‌اند.

در ادامه بررسی‌ها کارآگاهان به سرنخ‌هایی رسیدند که نشان می‌داد همسر مقتول به تهران متواری شده است.

بنابراین با ردیابی‌های پلیسی مخفیگاه زن جوان در تهران شناسایی شد و با هماهنگی‌های قضایی، مأموران موفق به دستگیری همسر مقتول در پایتخت شدند.
گرچه زن جوان در تحقیقات اولیه منکر جنایت بود، اما با توجه به مدارک موجود در پرونده، وی با قرار عدم صلاحیت به دادسرای شهر محل جنایت منتقل شد.

اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی