بازدید 9609

در ویتنام هم به اسکوچیچ تیم ندادند! امید دراگان به فولاد

کد خبر: ۱۱۶۵۸۰۳
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۵ 27 February 2023

دراگان اسکوچیچ مربی گمنام کروات که در فوتبال ایران به هدایت تیم ملی رسید، و اتفاقا کارنامه خوبی هم برجای گذاشت، حالا بدون تیم مانده و برخلاف ادعای اطرافیان و دوستانش در ویتنام هم به او تیم ندادند!

به گزارش تابناک ورزشی؛ از اسکوچیچ به عنوان یکی از گزینه‌های باشگاه فولاد خوزستان نام برده می‌شود که استراماچونی هم رقیب اوست اما به نظر می‌رسد بازارگرمی دلال‌ها در مورد مشتریان خارجی اسکوچیچ کاملا دروغ باشد.

فیلیپ تروسیه سرمربی سرشناس فرانسوی ، امروز قراردادی سه ساله با فدراسیون فوتبال ویتنام امضا کرد تا هدایت تیم ملی این کشور را بر عهده بگیرد.

این مربی ۶۷ ساله با ژاپن به قهرمانی جام ملت‌های آسیا 2000 دست یافت و با این تیم در جام جهانی 2002 شرکت کرد. وی سابقه نشستن روی نیمکت تیم‌های ملی چین و تونس را در کارنامه دارد و قرار است عهده‌دار سرمربیگری تیم زیر 23 سال ویتنام نیز باشد.

دراگان اسکوچیچ که تا تابستان سال جاری به‌عنوان سرمربی تیم ملی ایران فعالیت می‌کرد، و موجب صعود ایران به جام‌جهانی قطر شد، مطابق گزارش رسانه‌های ویتنامی یکی از گزینه‌های جانشینی هانگ‌سئو پارک در تیم ملی این کشور بود که از رسیدن به این مهم بازماند.

تروسیه پس از انتصاب به‌عنوان سرمربی تیم ملی ویتنام گفت: افزایش تیم‌های جام جهانی به 48 تیم برای ویتنام یک فرصت به شمار می‌رود و آخرین هدفی است که برای رسیدن به آن تلاش می‌کنیم.

اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # هفته بسیج # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه