بازدید 2462

افزایش شمار مبتلایان به کرونا طی دیروز در مازندران

تعداد بستری‌شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل در شبانه‌روز گذشته با شناسایی تعداد ۱۷ بیمار کرونایی جدید، به ۵۴ نفر رسید که از این تعداد ۴ نفر بدحال هستند.
کد خبر: ۱۱۶۳۶۴۷
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۸ 12 February 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از فارس از مازندران، شبانه‌روز گذشته روز پراسترس کرونایی رقم خورد به‌طوری‌که شمار مبتلایان نسبت به روز قبل بیش از ۲ برابر و شمار بیماران بستری افزایش قابل ملاحظه‌ای داشته است.

همچنین طی ۲۴ساعت گذشته نیز تعداد بیمار ۱۱ نفر مشکوک به کرونا در سطح استان، براساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران بستری شدند.

طی این مدت تعداد ۳ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

هم اکنون ۳۵ بیمار به علت کرونا در این مراکز بستری که از این تعداد یک بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

در دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در حال حاضر ۱۹ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، همچنین در ۲۴ ساعت گذشته ۶ بیمار جدید بستری و ۲ بیماری هم ترخیص شد.

همچنین ۳ بیماری هم در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری است‌.

براین اساس در شبانه‌روز گذشته با شناسایی تعداد ۱۷ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری‌شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به ۵۴ نفر رسید که از این تعداد ۴ نفر بدحال هستند.

طی شبانه‌روز گذشته موردی از فوتی براثر کرونا در استان مازندران گزارش نشده است.

به گزارش فارس، واکسیناسیون، ماسک زدن، استقرار تهویه مناسب در اماکن سربسته، رعایت و مراقبت بهداشتی به ویژه در تجمعات ضروری است.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # ناهید کیانی # موشک هایپرسونیک فتاح
آخرین اخبار
وب گردی