بازدید 6065

راه‌های مازندران لغزنده است / بارش برف در جاده چالوس

رئیس مرکز مدیریت راه های مازندران وضعیت تردد در محورهای ارتباطی استان را عادی و روان ذکر کرد و گفت:سطح جاده ها به دلیل بارندگی لغزنده است.
کد خبر: ۱۱۶۳۱۴۹
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۶ 08 February 2023

به گزارش «تابناک»، سید محسن هاشمی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آخرین وضعیت تردد در راه‌های استان اظهار داشت: در حال حاضر تردد در تمامی محورهای مواصلاتی از جمله هراز، چالوس، سوادکوه و کیاسر به صورت عادی و روان در جریان است.

وی با اشاره به بارش باران در اکثر راه‌های استان از رانندگان خواست با توجه به لغزنده بودن محورها در تردد به مقررات راهنمایی و رانندگی توجه ویژه ای داشته باشند.

وی همچنین از مسدود بودن محورهای فرعی کمربندی فریدونکنار - بابلسر و محورهای فرعی لاسم - ارجمند و وازک - بلده به دلیل نبود ایمنی خبر داد.

بارش برف در جاده چالوس و آزادراه تهران - شمال

در همین حال، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز گفت: محور کرج - چالوس و آزادراه تهران - شمال دارای بارش برف و باران است.

علی زندی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به وضعیت ترافیکی محورهای استان البرز اظهار کرد: ترافیک در محور چالوس حدفاصل گرماب تا گچسر مسیر جنوب – شمال نیمه‌سنگین بوده و این محور دارای بارش برف و باران است.

وی بیان کرد: ترافیک در آزادراه قزوین – کرج - تهران سنگین است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز با اشاره به تردد روان در آزادراه تهران - شمال متذکر شد: این محور نیز دارای بارش برف و باران است.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # رضامراد صحرایی # ارتحال امام خمینی # قیام 15 خرداد
آخرین اخبار
وب گردی