بازدید 4972

قتل پسر کارگر به خاطر حسادت

کد خبر: ۱۱۶۰۹۳۸
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۴ 23 January 2023

حسادت کارگر جوان به همکارش باعث شد تا در یک درگیری او را به قتل برساند.

به گزارش ایران، سرهنگ «حمید افرامن» رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس فارس گفت: در پی وقوع درگیری منجر به قتل با سلاح سرد در 29 دی‌ سال‌جاری در بخش «دهرم» شهرستان فراشبند، بررسی موضوع برای شناسایی و دستگیری قاتل در دستور کار پلیس قرار گرفت.

مأموران انتظامی شهرستان فراشبند تحقیقات خود را آغاز کردند و مطلع شدند که قاتل پس از درگیری با مقتول 18 ساله، متواری شده و به صورت کاملاً حرفه‌ای خود را از دید پلیس مخفی کرده است.

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس فارس تصریح کرد: کارآگاهان زبده پلیس با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند در کمتر از 24 ساعت مخفیگاه قاتل را در یکی از محله‌های فراشبند شناسایی و وی را دستگیر کنند.

قاتل 23 ساله در بازجویی اولیه اظهار داشت مقتول که از اتباع بیگانه بود برای کار وارد زمین کشاورزی شد که من هم آنجا کار می‌کردم و با حضور وی مخالف بودم، پس از اینکه با سلاح سرد او را زخمی کردم با دست نیز وی را خفه کردم و به قتل رساندم.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهم پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شد، گفت: کسانی که بخواهند باعث ایجاد ناامنی در سطح استان فارس شوند برابر قانون بشدت با آنان برخورد می‌شود.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # کیومرث هاشمی # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی