بازدید 4290

مردی همسرش را از مقابل دفتر طلاق ربود!

کد خبر: ۱۱۶۰۹۳۱
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۴ 23 January 2023

ررئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری عاملان ربودن زنی جوان در تهران، خبر داد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ علی ولیپور گودرزی در تشریح جزئیات این خبر گفت:‌ به دنبال اعلام خبری مبنی بر ربودن یک زن جوان در غرب تهران، رسیدگی به پرونده در دستورکار تیمی از کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت و آنان در جریان انجام تحقیقات میدانی متوجه شدند که زن جوان هنگامی که قصد داشته برای طلاق گرفتن وارد محضر شود، توسط همسر و سه فرد دیگر هدف ضرب و شتم و آدم‌ربایی قرار گرفته است.

وی ادامه داد:‌ کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ با کسب این اطلاعات و در ادامه با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم متوجه شدند، آدم‌ربایان دختر جوان را با خودروی تیبای سفیدرنگ به سمت غرب استان تهران برده و این دختر جوان را در مکانی نامعلوم گروگان گرفته‌اند. کارآگاهان در نخستین گام متوجه شدند برادر متهم اصلی پرونده که همسر زن جوان بوده در این آدم‌ربایی نقش داشته و با برادر خود ارتباط دارد که همین سرنخ کافی بود تا وی هدف تحقیقات قرار بگیرد که در همین راستا از این فرد برای حضور در مقر انتظامی دعوت شد.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان این که این فرد در مقر انتظامی به بیان اظهارات ضد و نقیض پرداخت و سرانجام از ارتباط خود با آدم‌ربایان پرده برداشت، گفت:‌ در پی اظهارات این فرد، مخفیگاه آدم‌ربایان شناسایی شد و کارآگاهان پس از دریافت این اطلاعات و هماهنگی با مقام قضایی راهی مخفیگاه این افراد شدند.

ولیپور گودرزی با بیان این که ماموران پلیس آگاهی در یک عملیات‌ منسجم پلیسی، زن جوان را از چنگ آدم‌ربایان نجات دادند، گفت:‌این افراد دستگیر و به اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند. متهمان در آن جا تحت بازجویی قرار گرفتند و در جریان آن به جرم خود مبنی بر ربودن زن جوان اعتراف و علت آن را اختلافات شخصی و جلوگیری از طلاق اعلام کردند.

به گفته رئیس پلیس آگاهی پایتخت با تشکیل پرونده برای متهمان دستگیر شده، این افراد به اتهام آدم‌ربایی و با پرونده متشکله روانه دادسرا شدند. تحقیقات در این خصوص از سوی کارآگاهان پلیس آگاهی همچنان ادامه دارد.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # روز دانشجو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی