بازدید 4923
۲

واکنش عضو شورای شهر به استخدام کودک پاکبان

نایب رئیس کمیسیون عمران و حمل‌و نقل شورای شهر تهران گفت: شهرداری تهران هیچ کودکی را استخدام نمی‌کند؛ اکیدا به پیمانکاران تذکر داده شده تا از هیچ کودکی استفاده نکنند اگر هم توسط پیمانکاران بکارگیری شده اند کار اشتباهی بوده است.
کد خبر: ۱۱۶۰۸۹۷
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۸ 23 January 2023

به گزارش تابناک به نقل از همشهری آنلاین، سید محمد آقامیری نایب رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران درباره جمع آوری کودکان کار از سطح شهر تهران اظهارداشت: ما درباره معتادان متجاهر کار ویژه‌ای در پایتخت انجام داده ایم؛ تعدادی از کودکان کار جمع آوری شدند؛ برخی از کودکان کار که دارای خانواده بودند شناسایی شده و به خانواده‌هایشان تحویل دادیم.

 آقامیری ادامه داد: برخی از کودکان در حوزه خدماتی کار می‌کنند و متاسفانه پیمانکاران آن‌ها را استخدام می‌کنند؛ شهرداری هیچ کودکی را استخدام نمی‌کند، اکیدا هم به پیمانکاران تذکر داده شده تا از هیچ کودکی در بخش پیمانکاری استفاده نکنند.

نایب رئیس کمیسیون عمران و حمل‌و نقل شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به تصویر منتشر شده در فضای مجازی از برف روبی کودکی ۱۲ ساله بیان کرد: به کارگیری کودکان توسط پیمانکاران اشتباه است، ولی ربطی به شهرداری ندارد. مسئولیت کودکان کاری که در جامعه می‌بینیم بر عهده شهرداری نیست بلکه سازمان بهزیستی باید در این حوزه وارد شود. شهرداری با توجه به ظرفیتی که دارد تلاش زیادی برای جمع آوری و نگهداری کودکان کار می‌کند و تعداد زیادی از آن‌ها را به خانواده‌ها و یا سازمان بهزیستی تحویل داده شده اند.

او ادامه داد: قطعا شهرداری تهران برای شب عید هم برنامه شناسایی و جمع آوری و تحویل کودکان کار به خانواده‌های آنان و یا سازمان بهزیستی دارد تا تعداد آن‌ها در سطح شهر زیاد نشود.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۸
انتشار یافته: ۲
خانم نرگس معدنی پور نظری ندارن؟
نسبت به پسر و دختر خانم نرگس معدنی پور واکنشی نداری؟
برچسب منتخب
# حادثه سقوط بالگرد رییس جمهور # سید ابراهیم رئیسی # حسین امیر عبداللهیان # انتخابات ریاست جمهوری # انتخابات
وب گردی