بازدید 14335

اظهارنظرهای عجیب و متناقض یک نماینده مجلس/ از تحصیلات حوزوی در کمیسیون تلفیق مجلس تا دشمن دیروز و مدافع امروز برجام

آنچه در رابطه با جواد نیک بین جالب و در عین حال عجیب است، موضع گیری‌های همواره متناقضی است که مطرح می‌کند، به گونه‌ای که گا‌ه به ضد خودش تبدیل می‌شود! در همین رابطه برخی تناقضات گفتاری، سیاسی و فکری او آورده می‌شود. نیک بین که حضور انسان‌های غیرمتخصص در جایگاه‌های تخصصی را مساوی با حضور در لشکر و عسکر دشمن می‌داند، چرا خودش بدون هیچ تخصصی در یکی از تخصصی‌ترین کمیسیون‌های مجلس شورای اسلامی عضو بود؟! لابد او بودجه و اقتصاد را غریزی می‌داند و می‌فهمد!
کد خبر: ۱۱۶۰۷۱۰
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۰ 22 January 2023

داستان های عجیب نماینده مجلسی پر از هیاهو و تناقض/ با تحصیلات حوزوی در کمیسیون تلفیق مجلس و دشمن دیروز و مدافع امروز برجام

تابناک ـ در سالیان اخیر، برخی نمایندگان مجلس با اقدامات، موضع گیری ها، تناقض گویی ها و رفتارهای حاشیه ساز، نه تنها آسیب های جدی به شان مجلس و جایگاه آن وارد کرده، بلکه هزینه های زیادی نیز بر کشور تحمیل کرده اند.

این عده محدود از نمایندگان مجلس، راز ماندگاری و روی بورس بودن خود را در ایجاد بحران، بلند کردن صدا و عربده زدن، متهم کردن دیگران و توهین کردن می دانند. در واقع، بقای خودشان را منوط به رفتارهای خارج از قاعده و عرف کرده اند؛ مساله ای که آسیب های جدی برای فضای سیاسی و اجتماعی کشور داشته است.

یکی از این نمایندگان، «جوادنیک بین نماینده کاشمر، کوه سرخ، بردسکن و خلیل آباد استان خراسان رضوی است که با ۲۹هزار و ۴۷۸ رای از ۱۲۶هزار و  ۶۹۶ رای ماخوذه صحیح به کسوت نمایندگی مجلس درآمده است. وی در سه سال اخیر اظهارات جنجالی، متناقض و پرهیاهوی زیادی داشته است؛ نماینده ای که الگوی ویژه ای از یک نماینده متناقض گو و پرهیاهوست که می خواهد مدام بگوید: «فریاد می زنم، پس هستم»!

آنچه در رابطه با جواد نیک بین جالب و در عین حال عجیب است، موضع گیری های همواره متناقضی است که مطرح می کند؛ به گونه ای که گاه به ضد خودش تبدیل می شود! در همین رابطه برخی تناقضات گفتاری، سیاسی و فکری او آورده می شود.

تناقض در گفتار و عمل/ عسکر دشمن نباش!

جواد نیک بین چندی پیش در توییتر نوشته بود: عسکر دشمن نباش! بهترین راه ناراضی نمودن مردم استفاده از انسان های غیرمتخصص در کارهای تخصصی است. پروژه نفوذ هم در پی ناراضی کردن مردم است. 

داستان های عجیب نماینده مجلسی پر از هیاهو و تناقض/ با تحصیلات حوزوی در کمیسیون تلفیق مجلس و دشمن دیروز و مدافع امروز برجام

در ظاهر این توییت نیک بین ایرادی ندارد و اتفاقا باید ماهیتا این توییت را انقلابی، علمی، حرفه ای و عقلانی دانست. اما وقتی بدانیم ایشان با چه تحصیلاتی و در کدام کمیسیون مجلس حضور دارند، ماجرا کمی جالب و طنز می شود!

جواد نیک بین، با تحصیلات حوزوی و با سابقه اجرایی سرپرست حوزه علمیه کاشمر، سال اول عضویت خود در مجلس عضو کمیسیون تلفیق مجلس بود؛ این در حالی است که کمیسیون تلفیق، یکی از تخصصی ترین و حساس ترین کمیسیون مجلس شورای اسلامی است که اصلی ترین وظیفه آن بررسی لایحه بودجه ارسالی از طرف دولت و تایید آن است. بحث های کارشناسی در مورد بودجه ابتدا در این کمیسیون صورت می گیرد و سپس برای تصویب نهایی به صحن علنی مجلس فرستاده می شود.

داستان های عجیب نماینده مجلسی پر از هیاهو و تناقض/ با تحصیلات حوزوی در کمیسیون تلفیق مجلس و دشمن دیروز و مدافع امروز برجام

سوال این است: نیک بین که حضور انسان‌های غیرمتخصص در جایگاه‌های تخصصی را مساوی با حضور در لشکر و عسکر دشمن می‌داند، چرا خودش بدون هیچ تخصصی در یکی از تخصصی‌ترین کمیسیون‌های مجلس شورای اسلامی عضو بود؟! لابد او بودجه و اقتصاد را غریزی می‌داند و می‌فهمد!

نیک بین درست گفته است؛ پروژه نفوذ در پی ناراضی کردن مردم با نفوذ افراد غیرمتخصص در کارهای تخصصی بوده است!

برجام؛ خسارت محض است یا عنصر نجات بخش!

تناقضات این نماینده مجلس به همینجا ختم نمی‌شود. او که مایل است درباره هر چیزی اظهارنظر کند، در اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ در گفت‌وگو با افکارنیوز با اشاره به مذاکرات برجامی وین گفته بود: «مذاکره با گرگ و موجودی که خوی درندگی دارد، سر اینکه خوی درندگی خودش را کنار بگذارد و همچون عقلا فکر کند، بی ثمر است. ۴۰ سال سابقه و آزمایش آمریکا برای جمهوری اسلامی ایران بس است و علی الخصوص در هشت سال گذشته که ما تجربه برجام بی فرجام را داشتیم و هیچ نتیجه‌ای جز خسارات‌ محض برای کشور ما نداشت؛ لذا با مرور این مسائل متوجه می‌شویم که مذاکره با آمریکا و ۵+۱ هیچ ثمره‌ای جز فرسایشی کردن مذاکرات و به طول انجام دادن مذاکرات و خود به خود معطل کردن قطار علمی کشور دستاورد دیگری ندارد.»

داستان های عجیب نماینده مجلسی پر از هیاهو و تناقض/ با تحصیلات حوزوی در کمیسیون تلفیق مجلس و دشمن دیروز و مدافع امروز برجام

اما جالب است بدانید نیک بین چند روز پیش در مصاحبه دیگری در یک چرخش ۱۸۰ درجه ای، احیای برجام برای حل مشکلات کشور را ضروری دانسته و گفت: احیای برجام در وضعیت فعلی تاثیرگذار خواهد بود؛ برجام اجازه ورود و خروج ارز را به کشور خواهد داد و تحریم‌ها را کم می کند.

اینکه چرا نیک بین به برجام اردیبهشت ۱۴۰۰ بد بین بود و به برجام دی ماه خوش بین، چندان مشخص نیست! اما آنچه مشخص است این که باری به هر جهت بودن، ظاهرا هزینه‌ای ندارد و منفعت هم برای عده‌ای دارد!

ادعای بی مبنا درباره آمدن اینستاگرام و واتس اپ به ایران!

اگر فکر می کنید داستان های عجیب نیک بین همینجا پایان می باید اشتباه می کنید!

او چندی پیش نیز در اظهارنظر عجیبی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مدعی شده بود: اینستاگرام و واتساپ به اجمال شرایط ما را قبول کردند و به احتمال زیاد به ایران می‌آیند.

مساله ای که خیلی زود کذب و بی مبنا بودن آن مشخص شد و نه تنها اینستاگرام و واتس به ایران نیامدند و شرایطی را نپذیرفتند، بلکه یک سخنگوی شرکت متا گفته بود: «ما وارد مکالمه با مقام‌های ایران نمی‌شویم. همچنین سرگرم درخواست آنها برای تعیین یک نماینده در ایران نخواهیم شد.»

این موضع گیری کذب چیزی جز سوژه شدن و بازی با افکار عمومی در پی نداشت و پیامدهای آن نه متوجه نیک بین بلکه متوجه مردم و کشور شده است.

وعده رفع فیلتر توییتر و تلگرام!

موضع گیری عجیب دیگر او به طرح صیانت از فضای مجاز برمی گردد. او در تیرماه ۱۴۰۰ گفته بود: به دنبال محدود کردن فضای مجازی پلت فرم‌های مجازی نیستیم. احتمال دارد با این طرح بعضی از فضا‌ها قانونا آزاد شوند، مانند تلگرام و توئیتر.

او در پاسخ به این که یعنی می‌فرمایید این طرح منجر به رفع فیلتر توییتر و تلگرام می‌شود، گفت: قطعا و قرار نیست با وی پی ان‌ها برخورد شود.

این ادعا در حالی حدود هجده ماه از آن می‌گذرد که نه تنها توییتر و تلگرام رفع فیلتر نشده، بلکه اینستاگرام و واتس اپ نیز به سرنوشت دو اپلیکشین دیگر گرفتار شده اند و نمی‌دانیم آقای نماینده خودشان با استفاده از چه اینترنتی وابزاری در این شبکه‌های اجتماعی آمریکایی حضور فعال داشته اند و دارند!

 

نظر عجیب درباره مکانیزم ماشه!

او در توییتی هم گفته بود: مکانیزم ماشه قطعا باعث فروپاشی و اضمحلال لاشه نیمه جان آمریکا خواهد شد!

داستان های عجیب نماینده مجلسی پر از هیاهو و تناقض/ با تحصیلات حوزوی در کمیسیون تلفیق مجلس و دشمن دیروز و مدافع امروز برجام

این اظهارنظر در حالی است که مکانیزم ماشه یا همان اسنپ بک که در برجام آمده، بیش از آنکه مکانیزمی برای فروپاشی آمریکا باشد، مکانیزمی طراحی شده توسط آمریکا و اروپا بود که امکان بازگرداندن تمامی تحریم‌ها در صورت تخطی ایران از اجرای تعهدات برجامی را فراهم می‌کرد.

از طرف دیگر، اگر مکانیزم ماشه آنچنان که نیک بین گفته منجر به فروپاشی آمریکا می‌شود، چرا بار‌ها به خاطر برجام و همین مکانیزم ماشه به حسن روحانی و محمدجواد ظریف حمله کرده است؟!

اگر بخواهیم از تناقضات و ادعا‌های عجیب این نماینده مجلس بگوییم، همچنان می‌توان نگاشت و نوشت؛ اما به نظر می‌رسد، این نماینده محترم! فقط می‌خواهد حرف بزند تا باشد! می‌خواهد چیز‌هایی بگوید تا دیده شود! برای او دیده شدن و بودن، مهم‌تر از جایگاه مجلس و شانیت خودش به عنوان یک نماینده مجلس است!

اگر او را دنبال هم نکنید؛ دنبالتان خواهد کرد! با حرف‌هایی که می‌زند و به ناچار باید بشنوید و تاسف بخورید! توصیه می‌کنیم این آقا نیم نگاهی هم به خروجی فرهنگی کمیسیون متبوعه خویش پس از حدود سه سال هم داشته باشند.

 

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۴۱
در انتظار بررسی: ۱۳
انتشار یافته: ۵۸
از یک کسی که نهایت تحصیلات اکادمیکش دیپلم هست توقع زیادی داری تابناک جون
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۳۹ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۲
معیار وفاداریه تخصص اهمیتی نداره.تحصیلات شهردار تهران چیه؟و چه ارتباطی با شهر داره؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۴۰ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۲
کسایی هستن تو مناظرات معلوم شد کلاس پنجم هستن دنبال چه تخصصی میگردی؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۸:۳۳ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۲
از ۴۴ نفر اعضاء کمیسیون اقتصادی مجلس، تنها ۴

نفرشان اقتصاد خوانده اند و بقیه آخوند حوزه هستن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۳۴ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۲
رییس جمهور فعلی آیا تخصصی در حوزه حقوق قضایی و حتی کارشناسی حقوق بود که به نام دکترمعرفی شد و در جایگاه رییس قوه قضاییه نشست و بدون تجربه در قوه مجریه به ریاست قوه مجریه رسید؟؟!!!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۱۶ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۲
اول تشکر کنیم از تابناک. سایتی خودی که بالاخره یکی از
واقعیت های جامعه را بیان کرد متاسفانه اینگنه افراد هستند که با نشستن در پست های غیر مرتبط کشور را به این روز انداخته اند و از طرفی باعث بوجود آمدن دیدگاه موجود در جامعه نسبت به رو حانیت شده اند. افسوس.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۰۳ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۳
به خدا قسم اینا حق الناسه.هرتعدادنماینده مجلس که تخصص لازم وندارن وبرای ۸۰میلیون نفر ندانسته قانون میذارن وباعث بدبختی وفلاکت میشن اینا حق الناسه نه تارموی ی بچه ی ۱۰ساله
فرزاد
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۵۸ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۳
اصلا این آقای نماینده رو نمیشناسم ولی تابناک با کوبیدن یکطرفه و بدون حق دفاع برای ایشان کار بسیار ناجوانمردانه ای و غیر حرفه ای انجام داده
یکطرفه به قاضی رفتن نتیجه اش از قبل مشخصه. بایستی این مواردی که در مطلب فوق ذکر شد با حضور ایشان مطرح بشه تا بتونه از خودش دفاع کنه. چه بسیار دیده ایم که شخصی از فرد دیگری در حضور شما بدگویی کرده و شما به شدت از شخص غایب بدبین و حتی متنفر شده اید اما وقتی صحبتهای طرف رو شنیده اید اونوقت به متوجه شده اید که اتفاقا آدم بَده همون شخص غیبت کننده بوده
کل کشور همینه.فقط این نیست.کدوم مسول سر تخصص خودش هست.ریس مجلس ما که یک نظامی هست یا ریس جمهور که یک قاضی.کدوم دقیقا.نماینده مجلسی که از اصول اولیه نگارش قانون بی خبر باشه تکلیف همه مشخص.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۸:۳۳ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۲
در ایران عده زیادی با داشتن مدرک تحصیلی دکتری هیچ کاری را بلد نیستند.
مدرک های بی درکی که هیچ چیز جز چند تا
مطلب در ذهن خود ندارند.
و بدبخت کشور و ملتی که چنین نمایندگانی در خانه ملت داشته باشند که بخواهند قانونگذار و ناظر به اجرای قوانین هم باشند .
حالا مثلاً موضع گیری های دیگران خیلی درست است؟ موضع گیری های میرسلیم خیلی موجه است؟
مجلس و دولتی که با آرای بسیار بسیار پائین مردم به کار گمارده شده اند، نه کارایی دارند و نه از پشتوانه مردمی برخوردار هستند.
ایشون از علمای برجسته و باسواد کشور هستند. کوباندن و نقد از ایشون بازی در زمین دشمن است بهتر است جلسه برای پرسش با ایشان داشته باشید تا به شبهات پاسخ قاطع بدهند. ضمن اینکه در مورد مکانیزم ماشه ایشان کاملا انقلابی عمل کرده و در عمل آمریکای امروز فقیر تر از امریکای قبل برجام شده و شاهد فروپاشی در آمریکا هستیم انشاالله
پاسخ ها
بچه محل
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۱۷ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۲
منظورتان از علمای باسواد یعنی ایشان بالاخره تخصص و دانش بررسی بودجه را دارد یا خیر؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۸:۱۰ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۲
بر اساس چه شاخصی آمریکا در حال فروپاشیه؟ ما رو هم تو دنیا هودتون راه بدیدگهگاهی لذت ببریم
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۲۷ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۲
اقا به فرض که شما صحیح بگی و ایشون از علمای اعلام و تراز اول باشند پس بهتر نیست تشریف ببرن در زمینه ای که تخصص دارن یعنی همون علوم دینی و اونجا مثمرثمرتر باشند.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۱۹ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۲
نیک بین جان چرا اسمت رو عوض کردی و با اسم عباس کامنت گذاشتی؟
تابی جان، البته تمامی گفته های تخریبی شما به این بنده خدا کاملا درست است و فریاد مردم هم بخاطر تصمیم ساز بودن چنین افرادی به هواست، ولی نکته مهم این است که آیا چرا چنین بررسی و مقاله ای را برای وزرا و نمایندگان و سایر کسانی که دت اندرکار هستند انجام نمی دهید و برای بقیه مشغول ماله کشی هستید. مثلا همین آقای فرزین که چند روز پیش حضورش را با سقوط ارزش دلار گرامی داشتید، چگونه است که با این صعود تاریخی دلار تنها پس از چند روز، چرا شما فریادتان را در گلو خفه کرده اید... برخورد خطی و جهت داتان بسیار بدتر و ناراحت کننده تر از حمایت بی چون چرای امثال خبرگزاری فارس و صدا سیمای میلی است...
پاسخ ها
بچه محل
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۱۸ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۲
با تشکر از سانسورچی گرامی تابناک که بعد از مدتها مطلب من حقیر را قابل انتشار دانست...
مجلس انقلابی! نماینده انقلابی!
عصبانیت مردم از جولان دادن به چنین اشخاصی است
پنج ماه قبل باید به فکر ضرورت برجام می بودید البته اگر ارزشی برای زندگی و معیشت این مردم قائل بودید
ایشون مثل بقیه نماینده ها منتخب مردم نیست و حرفاش حرفاش مردم نیست!
کاری به این نوشته ندارم و شخصا تاکنون از جمهوری اسلامی حمایت کرده ام اما بعضی از مسئولین که ایشان یکی از آنها هستند را که میبینم، هیچ توجیهی برای ادامه این کار نمیبینم.
جالب بود!!! اما متاسفانه ما چنین نمایندگانی کم نداریم و هیچ بازخواستی هم هیچوقت نخواهند شد
همشون همین هستن
تو با این سن کم واقعا جه اندوخته علمی و تجربه ای داری که باید نماینده ملتی با تجربه تر از خودت باشی؟
اگه بخواهیم غیرمتخصص ها رو کنار بذاریم فکر ۹۰ درصد باید برن کنار
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۰:۱۷ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۲
۱۰۰درصد صحیح تر است
ایکاش مطبوعات آزاد بود. انشالله دل تابناک به دل نگارنده راه داشته باشد که همه چیز را نمی توان نوشت.
هه هه هه.... ایشان پروفسور در طب سنتی هم هست........ بروید جستجو کنید
متاسفم برای رای خودم که به این افراد میدان عرضه اندام دادم. ای کاش روزی برسد که افراد کاملا شایسته و با تزکیه نفس در راس امور قرار گیرند.
کل مملکت همینه الان بدتر از قبل ، حتی کسانی که پسوند دکتر دارند و به پشتوانه پدر ، پدر زن و … شدند مسئول نگاه کنید به تحصیلات و سوابق اکثر وزرا ، گمرک ، استاندارد و …
شما از رانت استفاده نکن سهمیه عجیب دانشگاه نداشته باش حقوق عجیب غریب نگیر سهمیه اشتغال نداشته باش خونه ماشین خوب سازمانی استفاده نکن والله امام زمان راضی تره چون داری حق ناس میکنی عزیز دلم
جدیدا با خوندن تابناک خشمم کم میشه!! حرف دل مردم رو میزنه و تحلیلهای به روز ارائه میده، فقی یک نکته اینکه کاش این آقا رو پاسخگو هم بکنید!! و از ایشون بخواهین که جوابیه به ابهامات رو برای سایت شما ارسال کنند. شاید ما نمیفهمیم یه چیزایی که ایشون آگاهمون کنه..!
همشون مثل هم هستن امروز رییس دولت اینهمه آمار نادرست داد صدای کدومشون سر بزنگاه دراومد؟ مردم از دولت ومجلس دست شستن.حقوق بگیرا تحت تورم درآمدشون میدن کاسبا وکاسب تحت مالیات درآمدشو میده دولت ودولت مثلا داره کشور اداره میکنه
هیتلر که اون همه یهودی را کشت اجازه داد یک یهودی سالها وزیر اقتصاد آلمان نازی باشه چون به دانش و تخصص و توانایی دکتر شاخت باور و اعتماد داشت.
مردم می خواهند که این جماعت به جایگاه خودشون برگردند مجلس اقتصاددان سیاستمدار جامعه شناس روانشناس مهندس پزشک معلم استاد کارگر کارشناس نظامی... می خواهد
و اما دلار 45 هزار تومان
تابناک حالا به این گیر دادی
مگه بقیه شون چی هستن
اندر حكايت نيك بين و « نيك بين » !!
-----------------------
به نظرم جناب نيك بين اگر واقعاً « نيك بين » باشد ، هر گز اشتباه نمي كند و اگر ايشان اشتباهي هم كرده باشد --كه البته بنده ايشان را نمي شناسم -- پس معلوم مي شود كه جناب نيك بين در آن مورد و يا آن موضوع نيك بين نبوده است !! خداوند انشا الله همه ما را از نيك بينان واقعي قرار دهد و همچنين گفتارمان ، كردار مان ، پندارمان ، خواسته مان ، نيت مان ، آرزويمان همه نيك ! آمين يا رب العالمين !
این تنها یک (نمونه) از این دست آدمها در مجلس ایران است مگه بقیه که چنین هستند تحصیلاتشون چیه؟! مگه بیشتر از اینه!؟
سلام همه مثل هم با نور افکن نمی شود یک آدم متخصص واقعی و کار بلد پیدا کرد
کاش همین یکی بود
همین دیروز هم سردار کوثری فرموده بودند که کل برجام را قبول داریم .
می خواستیم عرض کنم تناقض گویی گریبان خیلی ها را گرفته از بس اوضاع غیر عادی است .ولی باعث تاسف است که چنین افرادی به مجلس راه پیدا می کنند آن هم در کمسیون تلفیق . چرا اقتصاد به این روز افتاده .
اینها با چه معیاری تایید صلاحیت میشن و برای ما تصمیم میگیرن؟
مشت نمونه خروار هست.
خوب اینکه ایشون در کمیسون تلفیق رای آورده نشان دهنده این هست که بقیه از این هم بدتر بوند
مردم محترم کاشمر باید نماینده بهتری انتخاب کنند و به مجلس بفزستند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۴۷ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۳
عزیز دل! قطعا فردی با 30 هزار رای منتخب سه شهرستان با 500 هزار نفر نیست
"این عده محدود از نمایندگان مجلس" محدود؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
از این افراد کم نداریم.
خود ایشون مهم نیستن، امیدوارم رای دهندگان به ایشون ککشون بگزه و خودشون رو در رفتار ایشون سهیم بدونن
خداوند درب وتخته را با هم جور کرده است . الحمد لله مجلس و دولت از امثال ایشان اشباع است
متاسفانه بخش تعظمی از مشکلات ایران ما وجود چنین افرادی در مدیریت کلان هست. جالبه خودش هم این موضوع رو قبول داره که می گه:
"بهترین راه ناراضی نمودن مردم استفاده از انسان های غیرمتخصص در کارهای تخصصی است".
البته خودشونو متخصص تر و مسلمانتر از بقیه می دونن.
همیشه فکر میکنند که در همه زمینه ها متخصصن .
لطفا ابروي افراد رو نبريد.معلوم نيست دقيقا منظور ايشان چه چيزي بوده؟
برچسب منتخب
# قره باغ # کیومرث هاشمی # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی