واکنش یک نماینده به شعارنویسی بر دیوار سفارت انگلیس

یک عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: روشی که برخی ها با نوشتن شعارهایی به دور از شأن اخلاق و نظام اسلامی بر دیوار سفارت انگلیس پیش گرفته اند به نوعی بازی کردن در پازل سفیر انگلیس است.
کد خبر: ۱۱۶۰۱۴۵
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۴ 18 January 2023

به گزارش «تابناک»، جلال رشیدی کوچی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به دیوارنویسی های انجام شده بر سفارت انگلیس، بیان کرد: این روشی که برخی ‌ها در اعتراض به اقدامی که سفیر انگلیس انجام داد در پیش گرفته اند، به نظر می رسد نوعی بازی کردن در پازل سفیر انگلیس باشد. اینکه با این حجم بر دیوار یک سفارت شعار نوشته شود، قطعا تنها چیزی که به دنبال ندارد بهره‌برداری مثبت برای جریان انقلاب است.

این عضو کمیسیون امور داخلی در ادامه اظهار کرد: از نظر بنده این روش تکمیل کننده بازی زشتی است که سفیر انگلیس آن را شروع کرد و حتما این روش اتفاق نامبارکی است. این شکل اعتراض و روشی که پیش گرفته شده به دور از فرهنگ و نگاه انقلابی است. این ها تندروی هایی است که متاسفانه باعث آسیب به منافع کشور خواهد شد. ماموران انتظامی باید در آنجا حضور داشته باشند و اجازه ندهند چنین اتفاق هایی رخ دهد.

نماینده مردم مرودشت در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: دیدیم که سفرای آلمان و فرانسه آمدند و با شعارهای نوشته شده عکس گرفتند، قطعا این رفتارها به نفع کشور و نظام نخواهد بود. از نظر بنده اگر ما می خواهیم انگلیسی ها را تنبیه کنیم بهترین کار این است که امثال اکبری ها را دستگیر و مجازات کنیم چراکه دیدیم با مجازات اکبری آنقدر به نخست وزیر انگلیس فشار آمد که پیام توهین آمیزی ارسال کرد.

رشیدی کوچی گفت: از نظر بنده اگر بر این روش ها تمرکز کنیم خیلی بهتر می توانیم به انگلیس خبیث ضربه وارد کنیم تا اینکه بخواهیم چنین شعارهایی که به دور از شأن اخلاق و نظام اسلامی است، روی دیوار بنویسیم.

اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه