بازدید 1451

خطاکاران را به عاقبت سلمان رشدی ارجاع می‌دهم

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به سرنوشت توهین‌کنندگان به مقدسات مسلمانان تاکید کرد: خطاکاران را به عاقبت سلمان رشدی ارجاع می‌دهم.
کد خبر: ۱۱۵۸۹۵۵
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۵ 11 January 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از ایلنا، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی در حاشیه مراسم تکریم و معارفه فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه درباره جسارت و اهانت نشریه مبتذل شارلی ابدو فرانسه به مقام مرجعیت گفت: آنها با ناتوانی و ناامیدی از اقدامات و توطئه‌های اخیر خود دست به ارتکاب کارهای ناجوانمردانه مانند همین نشریه شارلی ابدو فرانسه زده‌اند، در واقع برای برهم زدن آرامش روانی مسلمانان به مقدساتشان توهین می‌کنند.

وی با اشاره به برنامه‌های دشمنان برای ایجاد آشوب و تفرقه در ایران اظهار داشت: اگر دشمن احساس کند می‌تواند با افشاندن بذرتفرقه، آتش درگیری‌های خونین در ایران عزیز را فراهم کند، یک اشتباه بزرگ در محاسباتش است و همانند دیگر اشتباهاتش با آگاهی مردم شکسته خواهد شد، در واقع زحمت‌شان زیاد می‌شود و این زحمت نتیجه‌ای را هم برایشان ندارد.

فرمانده کل سپاه در تبیین سرنوشت خطاکاران و توهین‌کنندگان به مقام مرجعیت تصریح کرد: فرانسوی‌ها و مدیران این موسسه را به سرنوشت سلمان رشدی ارجاع می‌دهم؛ با مسلمانان بازی نکنید، سلمان رشدی سی و چند سال پیش به قرآن و پیامبر اسلام اهانت و جسارت کرد و در مخفیگاه‌های مخوف پنهان شد.

سلامی با بیان اینکه بعد از سال‌ها یک جوان مسلمان انتقام غیرتمندانه‌ای از سلمان رشدی گرفت و در امان نماند، خاطرنشان کرد: او الان کجاست؟ چه وضعیت دارد؟ نمی‌دانیم! شاید این جوان رشید را به شهادت برسانند یا رسانده باشند؛ اما واقعیت این است که سلمان رشدی دیگر باز نمی‌گردد.

وی با اشاره به عاقبت خطاکاران، خطاب به آنان ابراز داشت: الان هم این اشتباه بزرگ را مرتکب شدید اما مسلمانان دیر یا زود انتقام خواهند گرفت و ممکن است شما انتقام‌گیرندگان را بازداشت کنید اما مردگان دیگر زنده نمی‌شوند، این درسی است برای آنان تا بدانند دیگر در هیچ نقطه عالم کسی جرئت توهین به مقدسات مسلمانان را نداشته باشد.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # رضامراد صحرایی # ارتحال امام خمینی # قیام 15 خرداد
آخرین اخبار
وب گردی