بازدید 8185

دشمن به دنبال مخدوش کردن فعالیت دولت است

وزیر کشور گفت: دشمن به دنبال این است که محبت آحاد جامعه به یکدیگر را به دشمنی تبدیل کند و آنان را در مقابل هم قرار دهند.
کد خبر: ۱۱۵۶۰۷۳
تاریخ انتشار: ۰۱ دی ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۲ 22 December 2022

به گزارش «تابناک» به نقل از فارس، احمد وحیدی روز پنجشنبه در مراسم تودیع و معارفه استاندار کرمانشاه که در سرسرای شهدای دولت استانداری کرمانشاه برگزار شد اظهار داشت: امروز به برکت تبعیت از خون شهدا در مسیر رسیدن به قله پیشرفت هستیم و این‌ موضوع دشمنان ما را ناراحت کرده است.

وی با بیان اینکه دشمنان امروز تمام تلاش خود را برای ایجاد یاس و نارضایتی در جامعه ایران اسلامی به کار گرفته است افزود: اما ما همچنان در مسیر رشد کشور حرکت می کنیم.

وزیر کشور در ادامه گفت: دشمن به دنبال این است که محبت آحاد جامعه به یکدیگر را به دشمنی تبدیل کند و آنان را در مقابل هم قرار دهند.

وحیدی با تاکید بر اینکه دشمن به دنبال ایجاد تفرقه در کشور و زیر پا بردن استقلال ایران اسلامی است، عنوان کرد: استقلال امروز جمهوری اسلامی ایران دشمنان را بر آشفته و به دنبال آن است که سرمایه های گرانقدر جوانان ما را بگیرند و آن را با ولنگری تبدیل کنند.

وی با بیان اینکه دشمن به دنبال آن است که فعالیت های اقتصادی دولت را مخدوش کند و جلوی پیشرفت اقتصادی کشور را بگیرد گفت: امروز مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مسوولان کشور اعتماد دارند اما دشمن در تلاش است که این موضوع را به بی اعتمادی تبدیل کند.

وزیر کشور با بیان اینکه دشمن با تمام تلاش ها و همه نیروهای اهریمنی که به میدان آورد باز هم همچون گذشته شکست خورد، افزود: دشمن مادامی که ما به متعهد به انقلاب باشیم نمی تواند راهی برای رخنه به کشور پیدا کند.

وحیدی در ادامه گفت: دشمنان برای لطمه زدن به ایران اسلامی گروهک های تجزیه طلب و تروریست را به میدان آوردند به عنوان مثال در کرمانشاه ۲ هزار نفر از این افراد را روی کار آوردند.

وی با بیان اینکه دولت از زمان به روی کار آمدن با مشکلات بسیاری همچون کرونا و مردمی سازی یارانه ها روبه رو شد، ادامه داد: همان طور که دیدیم اصلاحات اقتصادی کشور به خوبی پیش رفت و با کمترین پیامدها به نتیجه رسید.

وزیر کشور در ادامه به عملکرد «بهمن امیری‌مقدم» استاندار پیشین نیز اشاره کرد و گفت: در طول یک سال گذشته اتفاقات مطلوبی در استان کرمانشاه از جمله بازگشایی مرز خسروی، تردد زایران اربعین حسینی و مدیریت نا آرامی ها رخ داد.

وحیدی در پایان، تعلیم و تربیت را از مهم‌ترین تجربیات «محمدطیب صحرایی» استاندار جدید کرمانشاه دانست و گفت: تجربیات ارزشمند وی می تواند به خوبی کرمانشاه را به سمت پیشرفت هدایت کند.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# حادثه سقوط بالگرد رییس جمهور # سید ابراهیم رئیسی # حسین امیر عبداللهیان # سیدمحمدعلی آل هاشم # مالک رحمتی
وب گردی