بازدید 7710

تداوم آلودگی هوای تهران

کد خبر: ۱۱۵۵۶۰۸
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۶ 19 December 2022

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان آسمانی ابری تا نیمه‌ابری، تداوم آلودگی هوا، افزایش ارتفاعات و بارش برف و باران در ارتفاعات و کاهش تدریجی دما پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش ایسنا، بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی و پیش‌یابی مدل‌های عددی وضعیت جوی استان طی چند روز آینده آسمان کمی ابری تا نیمه‌ابری در مناطق پر تردد شهری با توجه به پایداری نسبی جو و عدم وزش باد قابل ملاحظه و ادامه شرایط آلودگی هوا پیش‌بینی می‌شود.

از اواخر وقت سه‌شنبه تا چهارشنبه (۲۹ تا ۳۰ آذر) به‌تدریج با گذر امواج تراز میانی جو در پاره‌ای مناطق استان افزایش ابر و در ارتفاعات بارش باران و برف و پدیده مه دور از انتظار نخواهد بود.

طی امروز و فردا(۲۸ و ۲۹ آذر) تغییر محسوسی در دما وجود ندارد ولی از روز چهارشنبه تا پایان هفته کاهش تدریجی دما پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فیروزکوه با کمینه دمای ۹- درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (۲۹ آذر ) صاف تا کمی ابری و همراه با غبارمحلی با حداقل دمای ۴ و حداکثر دمای ۱۴ درجه سانتیگراد و طی ‌چهارشنبه (۳۰ آذر ) نیمه‌ابری تا ابری با احتمال بارش پراکنده با حداقل دمای ۳ و حداکثر دمای ۱۱ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی