بازدید 3335

عامل قتل مرد جوان در چاقوکشی قهوه‌خانه دستگیر شد

کد خبر: ۱۱۵۴۹۷۵
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۷ 14 December 2022

مرد جوانی که قهوه‌خانه‌ای در شرق تهران را به خاک و خون کشیده بود، توسط تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی دستگیر شد.

به گزارش تسنیم، شنبه هفدهم آبان امسال بود که درگیری مرگبار۳مرد جوان در قهوه‌خانه‌ای در شرق تهران، به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش شد و خیلی زود تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی با دستور بازپرس کشیک قتل راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی پس از حضور در محل حادثه با جسد مرد جوانی مواجه شدند که از ناحیه گردن هدف یک ضربه چاقو قرار گرفته و به قتل رسیده بود و در بررسی‌های ابتدایی نیز نشان می‌داد، عامل این جنایت پس از ارتکاب قتل در قهوه‌خانه پا به فرار گذاشته است.

تحقیقات میدانی تیم جنایی حکایت از آن داشت، مقتول که در قهوه‌خانه حضور داشته به دلیل فحاشی و چشم در چشم شدن با قاتل درگیر شده و با ضربه چاقو به قتل رسیده است! همچنین با تحقیقات تکمیلی مشخص شد این نزاع مرگبار بین ۳ نفر در قهوه‌خانه رخ داده است.

پس از انتقال جسد به پزشکی قانونی با دستور بازپرس کشیک قتل، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی اقدامات اطلاعاتی گسترده را کلید زدند و با بازبینی‌ دوربین‌های مداربسته اطراف قهوه‌خانه هویت مرد جنایتکار را شناسایی کردند.

همین کافی بود تا کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی با تجزیه‌ و تحلیل‌های اطلاعاتی مخفیگاه قاتل را شناسایی کنند و دوشنبه ۲۱ آذر، با یک عملیات ضربتی موفق به دستگیری مرد جنایتکار شدند.

متهم صبح دیروز به دادسرای جنایی برای بررسی‌های بیشتر منتقل شد و پس از تحقیقات در اختیار دایره ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

تور تابستان ۱۴۰۳
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل