بازدید 2673

جنتی: امیدواریم مسائل با همت پژوهشگران حل شود

دبیر شورای نگهبان گفت: هر مجموعه‌ای که به پشتوانه فعالیت‌های پژوهشی متکی نباشد، دچار روزمرگی می‌شود و مشکلات حل نشده، همچون زخم‌های کهنه، نشاط و پویایی‌اش را از بین می‌برند.
کد خبر: ۱۱۵۴۹۶۲
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۹ 14 December 2022

به گزارش «تابناک» به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای نگهبان، آیت‌الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان، صبح امروز (چهارشنبه ۲۳ آذر ۱۴۰۱) در جلسه این شورا با اشاره به فرارسیدن هفته پژوهش، این مناسبت را به همه پژوهشگرانی که پیشرفت‌های کشور بدون تلاش‌های آن‌ها ممکن نبوده، تبریک گفت و اظهار داشت: امیدواریم مسایلی که در حوزه‌های مختلف پیش روی کشور قرار دارد با همت پژوهشگران حل شود.

وی افزود: واقعیت این است که هر مجموعه‌ای که به پشتوانه فعالیت‌های پژوهشی متکی نباشد، دچار روزمرگی می‌شود و مشکلات حل نشده، همچون زخم‌های کهنه، نشاط و پویایی‌اش را از بین می‌برند.

جنتی در ادامه سخنان خود با اشاره به فعالیت‌های پژوهشی و علمی در شورای نگهبان گفت: مجمع مشورتی فقهی و پژوهشکده شورای نگهبان، از ابتدای تاسیس تاکنون منشأ خدمات ارزنده‌ بوده و سرمایه‌ای ارزشمند برای شورای نگهبان محسوب می‌شوند.

وی با بیان اینکه پژوهشکده شورای نگهبان هم پل ارتباطی این نهاد با صاحب‌نظران است و هم با فعالیت‌های علمی و پژوهشی به غنای نظرات شورای نگهبان کمک می‌کند، تاکید کرد: فعالیت‌های علمی پژوهشکده شورای نگهبان در حوزه قانون اساسی خلأهای موجود در این عرصه را کاهش داده است.

دبیر شورای نگهبان در خاتمه پژوهشگرانی که در پژوهشکده شورای نگهبان پرورش یافته‌اند را منشأ خدمات ارزنده ای در کشور دانست و از زحمات اعضای مجمع مشورتی فقهی و حقوقی، مسئولان، پژوهشگران پرتلاش و همه کسانی که از ابتدای تاسیس این مراکز علمی و پژوهشی منشأ خدمت بوده‌اند، تقدیر کرد.

اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی