بازدید 3750

قمار خونین بر سر یک پاکت سیگار

کد خبر: ۱۱۵۴۴۶۹
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۴۰۱ - ۲۳:۱۹ 11 December 2022

سقوط مرگبار خودروی سارقان به کانال آب و قتل مرد معتاد در قمار بر سر سیگار دو پرونده‌ای است که در نخستین روز هفته جاری، پیش روی تیم جنایی قرار گرفت.

به گزارش ایران، نخستین حادثه بامداد شنبه 19 آذر در حالی رخ داد که مأموران گشت پلیس متوجه خودروی پرایدی با سه سرنشین شدند. مأموران که به سرنشینان پراید مشکوک شده بودند، بلافاصله شماره پلاک خودرو را استعلام کردند و مشخص شد خودرو سرقتی است که مأموران به پرایدسواران دستور ایست دادند اما آنها اقدام به فرار کرده و بدین ترتیب تعقیب و گریز آغاز شد.

متهمان به سمت پاکدشت رفته اما باتوجه به سرعت بالایی که داشتند، ناگهان تعادل‌شان را از دست داده و خودرو به داخل کانال آب سقوط کرد. به دنبال این حادثه بلافاصله تیم امداد و نجات راهی محل شده و سارقان پراید سوار را از کانال آب خارج کردند. اما بر اثر این سقوط یکی از آنها جان باخته و دو متهم دیگر پس از بهبودی در اختیار کارآگاهان پلیس ورامین قرار داده شدند.

قتل مرد کارتن‌خواب

دومین حادثه ساعت 6:30 صبح 19 آذر به بازپرس کشیک قتل پایتخت و تیم بررسی صحنه جرم اعلام شد. مأموران اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت راهی خانه‌ای متروکه پشت ترمینال جنوب شدند. آنها جسد مرد کارتن‌خوابی را که به قتل رسیده بود مشاهده و در همان صحنه جنایت مرد دیگری را بازداشت کردند.

متهم بازداشت شده در تحقیقات گفت: با مقتول و پژمان که مثل ما اعتیاد دارد در خانه متروکه بودیم و سر یک پاکت سیگار قماربازی می‌کردیم. اما من قمار را باختم و از این شکست خیلی ناراحت شدم. به همین دلیل به پژمان گفتم مقتول را گوشمالی دهد اما او دست به قتل زد و بعد از جنایت هم متواری شد.

تحقیقات برای بازداشت قاتل فراری از سوی کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت ادامه دارد.

تور تابستان ۱۴۰۳
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل