بازدید 2419

واکنش سرمربی ژاپن به صدرنشینی بعداز شکست دو غول اروپا

کد خبر: ۱۱۵۲۸۹۱
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۰ 02 December 2022

ژاپن برابر هر دو تیم مدعی عنوان قهرمانی اسپانیا و آلمان به پیروزی دست پیدا کرد تا به عنوان تیم صدرنشین راهی دور بعد شود. ژاپن در دیدار برابر اسپانیا هم باوجود آنکه با یک گل عقب افتاد اما در نیمه دوم به کلی متحول شد و دو گل به ثمر رساند تا به عنوان تیم نخست راهی دور بعد شود.

موریاسو سرمربی ژاپن در نشست خبری بعد از بازی گفت: شکست برابر کاستاریکا را خیلی زود فراموش کردیم و روی بازی با اسپانیا تمرکز کردیم. اتحاد و همدلی کامل داشتیم و شعار پیروزی در  این بازی سر دادیم. ما بارها با بازیکنان صحبت کردم. از ابتدا به دنبال پیروزی بودیم و این پیروزی را به هواداران ژاپنی که این سفر سخت را تا قطر برای حمایت تیم داشتند هدیه می کنم.

او ادامه داد: من بعد از شکست برابر کاستاریکا یک استراتژی جدید داشتم. برابر هر سه تیم گروه با یک تاکتیک و برنامه متفاوت به میدان رفتیم. وقتی پیش افتادیم به کارهای دفاعی روی آوردیم و بیشتر ضد حمله زدیم.

موریاسو درباره گل دوم تیمش گفت: به مهمترین هدف خود که پیروزی بود دست پیدا کردیم.به نظر تکنولوژی VAR خوب و به فوتبال کمک کرده است. ما با این تکنولوژی احترام می‌گذاریم حتی اگر گل ما مردود می شد. از اینکه برابر یکی از بهترین تیم‌های جهان به پیروزی دست پیدا کردیم به خود افتخار می کنیم و می‌بالیم با این حال هنوز چیزهای زیادی است که باید یاد گرفت. آسیا و به ویژه ژاپن می‌تواند در آوردگاه های جهانی بدرخشد.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # رضامراد صحرایی # قیام 15 خرداد # ناهید کیانی
آخرین اخبار
وب گردی