بازدید 2259

اروگوئه و کره جنوبی به تساوی رضایت دادند

در دیدار دور اول گروه H جام جهانی قطر، دو تیم ملی فوتبال اروگوئه و کره جنوبی از ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه برابر هم به میدان رفتند که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.
کد خبر: ۱۱۵۱۸۴۰
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۰ 24 November 2022

دیدار دو تیم اروگوئه و کره جنوبی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

به گزارش تابناک، در دیدار دور اول گروه H جام جهانی قطر، دو تیم ملی فوتبال اروگوئه و کره جنوبی از ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه برابر هم به میدان رفتند که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

کره‌ای‌ها این دیدار را هجومی آغاز کردند و در ۱۵ دقیقه اول روی دروازه اروگوئه فشار آوردند. در دقیقه ۱۹ ضربه فنی والورده به شکلی خطرناک از بالای دروازه کره به بیرون رفت. در دقیقه ۲۲ داورین نونیز یک موقعیت خطرناک را در مقابل دروازه کره از دست داد. در دقیقه ۳۲ ضربه هوانگ در محوطه جریمه به شکلی خطرناک از بالای دروازه اروگوئه به بیرون رفت. در دقیقه ۴۳ ضربه سر دیگو کودین روی ضربه کرنر به تیر دروازه کره‌ای‌ها برخورد کرد. در دقیقه ۴۵ ضربه سر خوزه خیمنز با اختلاف از کنار دروازه کره به بیرون رفت.

اروگوئه و کره جنوبی به تساوی رضایت دادند

دو تیم در ۱۵ دقیقه ابتدایی نیمه دوم جدال درگیرانه‌ای داشتند و بازی در میانه میدان جریان داشت. در دقیقه ۶۲ ضد حمله و نفوذ داروین نونیز به محوطه جریمه و در نهایت ضربه این بازیکن در زاویه‌ بسته با واکنش دروازه‌بان کره‌ای‌ها دفع شد. در دقیقه ۸۱ شوت داروین نونیز با فاصله کم از کنار دروازه کره‌ به بیرون رفت. در دقیقه ۸۹ شوت والورده به تیر دروازه کره برخورد کرد و به شکلی خطرناک بیرون رفت. در دقیقه ۹۰ شوت سون با فاصله کم از کنار دروازه روچت به بیرون رفت. در دومین دقیقه از وقت اضافه شوت هافبک کره بی ثمر از کنار دروازه اروگوئه به بیرون رفت.

این دیدار در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # رضامراد صحرایی # قیام 15 خرداد # ناهید کیانی
آخرین اخبار
وب گردی