بازدید 2248
۲

ادعاهای حقوق بشری ضد ایران، سیاسی است

رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: ادعاهای پوچ و واهی کشورهای غربی همدست آمریکا ضد ایران، حمایت واقعی از حقوق بشر نیست و سیاسی است.
کد خبر: ۱۱۵۱۷۲۲
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۰ 24 November 2022

به گزارش «تابناک»، غلامحسین اسماعیلی، روز چهارشنبه در حیاط دولت با اشاره به ادعاهای حقوق بشری برخی کشورهای غربی همدست آمریکا ضد ایران، اظهار داشت: این‌گونه ادعاها، پوچ و واهی است.

رئیس دفتر رئیس جمهور، تصریح کرد: خود آنها می‌دانند که اصلی‌ترین ناقضان حقوق بشر در جهان هستند و جمهوری اسلامی ایران، اهتمام لازم به این حقوق را دارد. 

اسماعیلی گفت: این ادعاها حمایت واقعی از حقوق بشر نیست و سیاسی است.

گفتنی است، یک سخنگوی وزارت خارجه آلمان به بهانه مسائل حقوق بشری، اعلام کرده بود که این کشور با تصمیم آمریکا درباره تغییر تمرکز از مذاکرات وین به آشوب‌‌ها در داخل ایران، موافق است!

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۴
در انتظار بررسی: ۹
انتشار یافته: ۲
همه چیز این کشور سیاسی است

از قانون تنظیم خانواده گرفته تا دفن و کفن و طرح سنگ قبر

نباید ناراحت شد آقای مسئول دفتر

البته این قطعنامه ها هزینه زیادی برای جمهوری اسلامی درست خواهد کرد این را شما ازهمه ما بهتر می دانید
هر جا پای منافع باشد آمریکا بزرگترین ناقض حقوق بشر است به عنوان مثال همین قرارداد منع اشاعه گازهای گل خانه ای چون به نفع شرکت های آمریکایی نبود در زمان ترامپ لغو شد یا کمی دورتر مگر همین آمریکا نبود که در جنگ تحمیلی کشورمان با عراق، عراق را به سلاح های کشتار جمعی و شیمیایی تجهیز کرد و زمانی که صدام دیگر بدردشان نمی خورد با تخیلات واهی که عراق بمب اتم و سلاح کشتار جمعی دارد، بمب های ۱۰ منی بر سر زن و مرد و کودک و پیر و جوان ریختند و باعث آوارگی هزاران نفر شدند ، همین آمریکایی که ادعای حقوق بشری دارد با حمایت از القاعده و چراغ سبز به داعش چه ویرانی هایی در افغانستان، عراق و سوریه انجام داد، این ها تنها بخشی از اقدامات خراب کارانه این کشور به اصطلاح مدافع حقوق بشر در کشورهای همجوار ما است.
بگذریم که در شیلی و ویتنام و ... چه کردند، تاریخ گواه است که همین آمریکایی ها در شیلی از پینوشه جنایتکار حمایت کردند و آلنده رهبر آزادی خواه شیلی را سرکوب کردند.
پس بهتر است به جای حقوق بشر از حقوق منافع سخن بگویند چون هر جا پای منفعت در میان باشد آمریکا نه حقوق بشر می داند نه حقوق بنی بشر.
برچسب منتخب
# حادثه سقوط بالگرد رییس جمهور # سید ابراهیم رئیسی # حسین امیر عبداللهیان # انتخابات ریاست جمهوری # انتخابات
وب گردی