بازدید 34927
سه هزار و صد و هشتاد و ششمین بسته ویژه خبری «تابناک»

گزارش خبرگزاری قوه قضائیه از وضعیت «حسین رونقی» / هیچ یک از توافقات تهران-دوحه برای جام جهانی به نتیجه نرسید / آقاتهرانی: در حوزه فضای مجازی اگر سفت بگیریم، خارجی‌ها با ما همکاری خواهند کرد / واکنش کی‌روش به شایعات درباره وجود فشار برای حذف سردار آزمون

در بسته خبری امروز «تابناک» تیتر‌هایی مانند نماینده اعزامی مقام معظم رهبری به سیستان و بلوچستان: برای اتمام حجت از جهت شنیدن مطالب، ارائه پیام‌های جدی به بعضی افراد و دادن پیام‌هایی به برخی دیگر که باید در مطالب و دیدگاهشان مراقب باشند، آمده‌ایم / واکنش عبدالملکی به منتقدان؛ ادعا‌ها باطل شد / فاطمی امین: حذف ارز ۴۲۰۰ بحران به وجود نیاورد ... را می‌خوانید.
کد خبر: ۱۱۵۰۲۸۷
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۰ 14 November 2022

«تابناک» هر روز سعی دارد با انتخاب تیتر‌هایی از حوزه‌های مهم خبری به خصوص سیاسی و اقتصادی، شما را در جریان اخباری مهم و اثرگذار قرار دهد که قطعا باید شنیده و خوانده شوند. در این بسته خبری، نگاهی به آخرین مواضع جناح‌های سیاسی و تحولات مهم داخلی و اوضاع اقتصادی کشور انداخته می‌شود که مخاطبان با مطالعه آن به رهیافت‌های مهمی از سیر وقایع اثرگذار کشور دست خواهند یافت.

کتایون ریاحی کجاست؟
حدود دو ماه پیش کمیته‌ ای تحت عنوان کمیته حمایت حقوقی و قضایی از سینماگران در خانه سینما تشکیل شد. در این کمیته همایون اسعدیان، علیرضا حسینی، مهدی کوهیان، علی مردانه و نغمه دانش آشتیانی حضور دارند. این کمیته برای حمایت حقوقی و قضایی از سینماگران که در وقایع اخیر یا قبل از آن احضار، ممنوع‌الخروج، ممنوع‌الکار و یا بازداشت و زندانی شده‌اند، تشکیل شده است و با همکاری خانه تئاتر و موسیقی لیستی صد نفره از هنرمندان ممنوع الخروج و بازداشتی تهیه کرده و خبر از ممنوع الخروجی بیشتر بازیگران مشهور و کارگردان‌ها می دهد. مستندسازانی چون مژگان ایلانلو هنوز بازداشت هستند و گفته می شود، خبری از مکان کتایون ریاحی نیست، با این حال در صحت و سلامت است. چهره های شناخته ای چون بهرام رادان و مانی حقیقی هم از ممنوع الخروجی خود خبر داده اند./ شرق

گزارش خبرگزاری قوه قضائیه از وضعیت حسین رونقی
میزان، خبرگزاری رسمی قوه قضاییه نوشت: طبق بررسی ها حال عمومی رونقی خوب و کاملا پایدار است و وی به زودی از بیمارستان مرخص می‌شود. میزان در ادامه نوشت: «از ابتدای بازداشت حسین رونقی، جریان‌های خبری خاص سعی بر بحران‌نمایی از وضعیت جسمی این فرد داشتند و از همان ابتدا تیم جریان‌ساز خبری ادعایی مبنی بر وارد آمدن آسیب جسمی به وی را مطرح کردند که پیگیری‌ها نشان می‌دهد، ادعاهایی از جنس آسیب رسیدن به پاهای این فرد به هیچ وجه صحت نداشته است بحران‌سازی پیرامون اخبار مربوط به حسین رونقی البته از چند روز پیش و با خبر مربوط به اعتصاب غذای وی وارد فضای جدیدی شد تا اینکه روز گذشته و بنا به تشخیص پزشک زندان که وضعیت سلامت رونقی را لحظه‌ای رصد می‌کرده است، او به منظور دریافت درمان تکمیلی به بیمارستان خارج از زندان اعزام‌ می‌شود و در پی اعزام رونقی به بیمارستان خارج از زندان بود که برخی اخبار کاملا دروغ مانند اینکه قلب وی موقع رسیدن به بیمارستان از کار افتاده و او در بیمارستان احیا گشته است در فضای مجازی و رسانه های معاند منتشر شد تا مخاطبین این اخبار احساس کنند وضعیت جسمی حسین رونقی وخیم است.

پیگیری‌های خبرگزاری میزان اما نشان می‌دهد چنین اخباری به هیچ وجه صحت نداشته و وی با شرایط حاد جسمانی به بیمارستان منتقل نشده بوده و تصمیم اعزام به بیمارستان برای جلوگیری از وقوع هرگونه شرایط بالینی نامناسب صورت پذیرفته است. بنا بر این گزارش، حال عمومی رونقی خوب و کاملا پایدار است و وی به زودی از بیمارستان مرخص می‌شود.»

نماینده اعزامی مقام معظم رهبری به سیستان و بلوچستان: برای اتمام حجت از جهت شنیدن مطالب، ارائه پیام‌های جدی به بعضی افراد و دادن پیام‌هایی به برخی دیگر که باید در مطالب و دیدگاهشان مراقب باشند، آمده‌ایم
حجت الاسلام محمدجواد حاج علی اکبری، نماینده مقام معظم رهبری در ادامه با بیان اینکه برخی دوست دارند که موضوع امتداد به بیرون داشته باشد و به بهانه های واهی، قضایا به درازا کشیده شود، افزود: مهمترین نقش هیات ما، برداشتن این طور بهانه هاست، هیات ما اجرایی نیست و ما برای تصمصم گیری نیامدیم، بلکه برای ایجاد فضای تلطیف دراستان، اتمام حجت از جهت شنیدن مطالب و انتقال آنها، ارائه پیام های جدی به بعضی افراد که ارائه شده و تکمیل خواهد شد، دادن پیام هایی به برخی دیگر که باید در مطالب و دیدگاهشان مراقب باشند، آمده ایم و هدف اطاعت امر مقام معظم رهبری است.

پاسخ سخنگوی وزارت خارجه به سوالی درباره امکان بازگشت رعنا رحیم‌پور به ایران
ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت خارجه در نشست خبری امروز خود به سوالی در خصوص حواشی ایجادشده پیرامون رعنا رحیم پور، مجری شبکه بی بی سی پاسخ داد. خبرنگاری پرسید: با توجه به تهدید رعنا رحیم پور، اگر او بخواهد به ایران بازگردد این امکان وجود دارد؟ کنعانی پاسخ داد: شهروندان ایرانی برای بازگشت به ایران هیچ ممنوعیتی ندارند. هر فردی که علاقه‌مند به سفر به ایران است، این تسهیلات برایش فراهم است، مگر آنهایی که جرمی در ارتباط با ایران مرتکب شده باشند که باید پاسخگوی جرم خود باشند. هیچ شهروندی برای سفر و بازگشت به ایران با ممنوعیت مواجه نیست.

واکنش کی‌روش به شایعات درباره وجود فشار برای حذف سردار آزمون
سرمربی تیم‌ملی فوتبال در ادامه در واکنش به شایعاتی مبنی بر فشارهای خارج از فوتبال برای خط زدن نام سردار آزمون از لیست نهایی تیم‌ملی برای حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ که منجر به لغو نشست خبری دیروز شد، تصریح کرد: همیشه دور و اطراف ما این شایعات وجود دارد. سردار به همراه یکی از مربیان بدنساز ما از دیروز وارد قطر شده‌اند و این نشان می‌دهد که این موضوع درست نیست. کی‌روش تصریح کرد: من شرایط را پنهان نکردم. مطمئنا یکسری مسائل و مشکلات وجود دارد ولی وظیفه ما این است که مشکلات را حل کنیم. همیشه تلاش می‌کنم که بجنگم و مسائل را حل کنم. شما من را سالیان سال است که می‌شناسید.

آقاتهرانی: در حوزه فضای مجازی اگر سفت بگیریم خارجی‌ها با ما همکاری خواهند کرد
رئیس کمیسیون فرهنگی در واکنش به اینکه «بحث من بیشتر درخصوص کاربر خارجی بود که به نرم افزار ایرانی نمی‌آید»، عنوان کرد: آن‌ها فوق‌العاده به شما محتاج هستند یا نه؟ محتاج هستند. پس آن‌ها هم می‌آیند سراغ شما، اگر سفت گرفتید آن‌ها هم می‌آیند اما اگر شما از اول ترسیدید، شما می‌روید در زمین آن‌ها. آقاتهرانی در پاسخ به این که «یعنی شما معتقدید که اگر سفت بگیریم امکان دارد اینستاگرام بییاد و با ما همکاری کند؟»، گفت: بله، مانند آنچه در ترکیه اتفاق افتاد و آمد طبق مقررات این کشور وارد همکاری شد.

هیچ یک از توافقات تهران-دوحه برای جام جهانی به نتیجه نرسید
علی حسینی رئیس کمیسیون حمل و نقل و لجستیک اتاق بازرگانی ایران خاطر نشان کرد: سفیر ایران در قطر از توافق‌های بین این دو کشور خبر داد و حتی وزیر راه‌ و شهرسازی ایران به قطر سفر کرد اما در عمل این تفاهم‌ها به نتیجه نرسید و عملیاتی نشد این در حالیست که ما می‌توانستیم از فرصت نزدیکی ایران به قطر استفاده کنیم و این کشور می‌توانست از زیرساخت‌های خوب ایران در بخش بنادر و فرودگاه‌ها استفاده کند.

مهدی نصیری: آقایان اصولگرا تحویل بگیرید! زلنسکی قهرمان بود نه دلقک
مهدی نصیری سردبیر اسبق روزنامه کیهان در کانال خود نوشت: پس از گذشت نزدیک ۹ ماه از جنگ اوکراین با عقب‌نشینی ارتش روسیه از منطقه استراتژیک خرسون، معادلات جنگ به شدت به نفع ارتش اوکراین تغییر کرد. این تغییر موازنه مهم در میدان جنگ در حالی است که رسانه‌های نزدیک به جریان اصولگرایی و ارتش مجازی‌شان در روز‌های اول شروع جنگ در حالی که تیتر‌های خود را برای پیروزی پوتین آماده کرده بودند، بار‌ها زلنسکی رئیس جمهور اوکراین را "دلقک و ضعیف" خطاب کردند. اینکه زلنسکی یک چهره وطن‌پرست است یا دست‌نشانده غرب، بحث این مختصر نیست و اینکه آیا او از اساس می‌توانست مانع جنگ شود یا نه، هم به مباحث طولانی و هم به گذر زمان نیاز دارد، اینکه اوکراین قربانی نزاع آمریکا و روسیه شد نیز به قدری عیان است که نیاز به توضیح ندارد، اینکه اوکراین خط مقدم دفاع از اروپا در برابر خطر روسیه شد نیز بدیهی است و اینکه اوکراین با حمایت تسلیحاتی و اطلاعاتی ناتو توانست لشکر پر مدعای روسیه را عقب براند، پر واضح است، اما یک چیز روشن است؛ زلنسکی دلقک نبود. او فرار نکرد، تسلیم نشد و در برابر یک تهاجم همه جانبه مقاومت کرد. آری، هر چند زلنسکی دلقک نبود، در این گوشه‌ی عالم و در کشورمان آدم‌های ابلهی بودند که با تحلیل‌های بچه‌گانه با توهم "زمستان سرد اروپا" فرصت تاریخی توافق هسته‌ای و احیای برجام و کم‌شدن فشار اقتصادی از دوش مردم را گرفتند.

توصیه رئیس کل بانک مرکزی برای افرادی که نگران نوسان در بازار ارز هستند
صالح آبادی در خصوص رفع نگرانی مردم با توجه به نوسانات نرخ ارز، گفت: افرادی که نگران نوسان در بازار ارز هستند و به این دلیل خرید ارز انجام می‌دهند، باید بدانند که از روز‌های آینده ابزار جدید را در این حوزه معرفی می‌کنیم تا بتوانند اوراقی را که منتشر می‌شود خریداری کنند و دیگر نگرانی از این جهت نداشته باشند. خریداران در سررسید‌هایی مشخصی می‌توانند اوراق را به بانک مرکزی بفروشند. جزئیات این ابزار جدید طی امروز و یا فردا منتشر می‌شود و می‌تواند نگرانی افراد را برطرف کند.

ریال ایران رایج‌تر از ۱۰۹ پول ملی در جهان شناخته شد
پایگاه تخصصی یورونت طی گزارشی اعلام کرد، دلار آمریکا رایج‌ترین ارز در جهان محسوب می‌شود. بیش از ۴۷ درصد مبادلات در جهان با دلار آمریکا انجام می‌شود که این رقم بیشتر از هر ارز دیگر است. یورو با سهم ۳۰٫۸۵ درصدی در رتبه دوم و پوند انگلیس با اختصاص ۲۱٫۳۵ درصد از مبادلات مالی در جهان به خود در رتبه سومین ارز رایج جهان قرار گرفته‌اند. روپیه هند، دلار استرالیا، دلار کانادا، رند آفریقای جنوبی، دلار نیوزیلند، ین ژاپن و دلار سنگاپور نیز رتبه‌های چهارم تا دهم را از این نظر به خود اختصاص داده‌اند. در میان ۱۶۶ پول ملی و ارز بین‌المللی که در این گزارش بررسی شده‌اند، ریال ایران در جایگاه ۵۷ قرار گرفته است. بر این اساس، ریال ایران از ۱۰۹ ارز و پول ملی در جهان رایج‌تر است. سهم ریال ایران از کل مبادلات در جهان ۰٫۲۰۴ درصد برآورد شده است. ریال ایران از پول ملی کشورهای در حال توسعه بسیاری رواج بیشتری دارد که از آن جمله عبارت‌اند از: نایرای نیجریه با سهم ۰٫۱۹۲ درصدی، تاکای بنگلادش با سهم ۰٫۱۳۶ درصدی، لک آلبانی با سهم ۰٫۱۲۷ درصدی، روبل بلاروس با سهم ۰٫۱۰۹ درصدی، سوم ازبکستان با سهم ۰٫۱۰۵ درصدی، تنگه قزاقستان با سهم ۰٫۰۹۹ درصدی دینار الجزایر با سهم ۰٫۰۷۴ درصدی، و منات جمهوری آذربایجان با سهم ۰٫۰۰۳ درصدی. /ایرنا

واکنش عبدالملکی به منتقدان؛ ادعاها باطل شد
وزیر سابق کار، تعاون و رفاه اجتماعی و دبیر فعلی شورای‌عالی مناطق آزاد گفت: دولت سیزدهم حقوق کارگران را ۵۷ درصد افزایش داد که عده‌ای این افزایش را منجر به تعدیل‌ نیروی کار، کسری بودجه دولت و تورم شدید عنوان کردند که با گذشت ۸ ماه، آمارهای رسمی این ادعاها را نقض و باطل کرد. عبدالملکی با تأکید بر افزایش بهره‌وری تولید با افزایش دستمزد کارگران گفت: به اذعان بسیاری از کارفرمایان این افزایش حقوق منجر به بهره‌وری تولید و ایجاد شور و نشاط در بین کارگران شد. وی با اشاره به انتقاد عده‌ای در خصوص افزایش ۵۷ درصدی کارگران گفت: متأسفانه از همان هفته‌های اول تا سه ماه بعدازاین تصمیم، عده‌ای شروع به انتقاد به کلیت دولت و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردند و معتقد بودند که این افزایش حقوق خساراتی به دولت می‌زند که بعد از هشت ماه تمام این ادعاها باطل شد.

وزیر سابق کار، تعاون و رفاه اجتماعی گفت: منتقدان، ۳ ادعای تعدیل‌نیروی کار که منجر به بیکاری گسترده می‌شود، تورم شدید و کسری بودجه دولت را مطرح می‌کردند؛ این در حالی است که تصمیم ما مبتنی بر مبانی علمی و با شناخت کامل از اقتصاد کلان کشور، بازار، نیروی کار، وضعیت رفاهی مردم و شاخص‌های مختلف اقتصادی کشور بود.  وی خاطرنشان کرد: در وزارت کار حدود سه یا چهار ماه مطالعات جدی با بررسی تجربیات داخلی و خارجی صورت‌گرفته بود که این انتقادها را باطل می‌کرد.

فاطمی امین: حذف ارز ۴۲۰۰ بحران به وجود نیاورد
وزیر صمت با اشاره به حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی یادآور شد: بخشی از این ارز مربوط به نهادهای دامی، ذرت، جو و غیره بود، اما بخش دیگری از ارز ۴۲۰۰ تومانی بابت نرخ محاسبه تعرفه واردات مبنای گمرک بود که تورم زیادی ایجاد می‌کرد و در این راستا سود بازرگانی زیر ۳۵ و ۴۰ درصد که در اختیار دولت بود را نصف و برای برخی یک‌چهارم کردیم. وزیر صنعت، معدن و تجارت خاطرنشان کرد: حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی هرچند منجر به ایجاد برخی مشکلات شد، بحران به وجود نیاورد و این دوران گذار را پشت سر خواهیم گذاشت.

خانه سینما: ۱۰۰ هنرمند بازداشت یا ممنوع الخروج شده‌اند
شرق نوشت: حدود دو ماه پیش کمیته‌ ای تحت عنوان کمیته حمایت حقوقی و قضایی از سینماگران در خانه سینما تشکیل شد. در این کمیته همایون اسعدیان، علیرضا حسینی، مهدی کوهیان، علی مردانه و نغمه دانش آشتیانی حضور دارند. این کمیته برای حمایت حقوقی و قضایی از سینماگران که در وقایع اخیر یا قبل از آن احضار، ممنوع‌الخروج، ممنوع‌الکار و یا بازداشت و زندانی شده‌اند، تشکیل شده است و با همکاری خانه تئاتر و موسیقی لیستی ۱۰۰ نفره از هنرمندان ممنوع الخروج و بازداشتی تهیه کرده و خبر از ممنوع الخروجی اکثر بازیگران مشهور و کارگردان‌ها می دهد.

آیت الله جوادی‌آملی: اختلاف را حل کن، نه مخالف را از پا در بیاور!
آیت الله جوادی آملی در ویدیویی که در صفحه رسمی اینستاگراش منتشر کرده است گفت: هر کس با شما اختلاف دارد؛ اختلاف را حل کن، نه مخالف را از پا دربیاور. بدی را با نیکی جواب بدهید. مرض را که با مرض مداوا نمی کنند؛ با دارو درمان می کنند. این پیام قرآن است: با هر مخالفی باید سعی کنی خلاف را برداری ،بدی را بردارید نه شخص مخالف را. این مساله یک امر جهانی است؛ غرب هم اگر می خواهد متمدانه زندگی کند، باید اختلاف خود را حل کند نه اینکه مخالف را تحت فشار قرار دهد. در شرق هم باید همین طور باشد.

استاد حوزه علمیه: ورزشکاری که سرود ملی را نمی خواند، غیرت ملی ندارد
حجت الاسلام مومنی، با انتقاد از همرامی نکردن برخی ورزشکارارن ایرانی در خواندن سرود جمهوری اسلامی گفت: ورزشکاری که در مسابقات بین المللی سرود جمهوری اسلامی ایران را همخوانی نکند، از غیرت ملی بی بهره است.وی با بیان اینکه مراقب نقشه های شوم دشمنان باشیم، اظهار کرد: چرا باید در کشوری که وسط پرچم آن کلمه الله و دور تا دور آن الله اکبر است ورزشکاری که مدال گرفته، کشف حجاب کند و دشمنان برایش کف و سوت بزنند؟کارشناس مذهبی ادامه داد: با فاصله گرفتن از منویات امامین انقلاب، باید شاهد هر اتفاقی باشیم. امام راحل فرمود زمانی باید فاتحه انقلاب را خواند که مسئولی در جمهوری اسلامی ایران کاخ نشین شود و از کوخ نشین بی اطلاع باشد.

مقام سپاه: ۱۰۰ تن از اعضای ضدانقلاب، دموکرات و کومله در اغتشاشات اخیر دستگیر شدند
فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا درباره وضعیت مرزهای شمال‌غرب کشور، گفت: امنیت در مرزهای غربی کشور برقرار است و در اغتشاشات اخیر بیش از ۱۰۰ تن از اعضای گروه‌های ضدانقلاب، دموکرات و کومله را دستگیر کردیم.سردار محمدتقی اصانلو درباره وضعیت مرزهای شمال غرب کشور، گفت: مرزهای شمال غرب، مرزهای قابل اعتمادی است اما گاه و در مواردی و محدود دشمن برای فتنه انگیزی در شرایط اخیر کشور توانسته سلاح‌هایی را وارد کشور کند که با قدرت عمل نیروهای امنیتی مواجه شده است.فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا افزود: منطقه شمال غرب کشور پیچیده و کوهستانی است و ما در یک ماه گذشته مقدار قابل توجهی سلاح و مهمات از گروه‌هایی که دنبال انتقال سلاح به داخل کشور بودند را دستگیر و تجهیزاتی را که می‌خواستند به شهرهای عمقی بفرستند، توقیف کردیم.

محبعلی: احتمال بازگشت پرونده ایران به شورای امنیت وجود دارد
قاسم محبعلی گفت: هم محتمل است که مکانیزم ماشه فعال شود و هم اینکه بر اساس گزارش‌های مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به شورای حکام احتمال مطرح‌شدن مجدد پرونده هسته‌ای ایران در شورای امنیت وجود دارد.

واکنش آقاتهرانی به دیدار مکرون با مسیح علینژاد
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: همه افراد جامعه حق نقد و انتقاد دارند، اما انتقاد نباید به گونه‌ای باشد که به بیت‌المال تعرض شود.حجت‌الاسلام مرتضی آقاتهرانی در گفت‌وگو با مهر، در واکنش به دیدار رئیس جمهور فرانسه با یکی از چهره‌های معاند ضد ایرانی و همراهان وی در حاشیه مجمع صلح پاریس، گفت: غربی‌ها هیچ گاه طرف ما نبودند و نخواهند بود.  آنان همواره در تاریخ حامی تروریست‌ها بوده و خواهند بود. آنان هر کجا فتنه گری را ببینند، از فتنه‌گران حمایت می‌کنند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ما به هیچ وجه نباید در مذاکرات هسته‌ای به کشورهایی که از فتنه‌گران حمایت می‌کنند، اعتماد کنیم. رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اروپا از آمریکا هم بدتر است، اظهار داشت: امام خمینی (ره) در زمانی که مطالبی درباره ضرورت عدم اعتماد به آمریکا مطرح فرمودند، گفتند که برخی از کشورهای اروپایی از آمریکا هم بدتر هستند. ما باید این موضوع را همیشه مدنظر داشته باشیم.آقاتهرانی با بیان اینکه ما باید روی پای خودمان بایستیم و کشورمان را حفظ کنیم، گفت: ما خودمان انقلاب اسلامی را راه انداختیم و باید آن را حفظ کنیم. باید دشمنان جمهوری اسلامی ایران را به خوبی بشناسیم که اگر دشمن را نشناسیم، خطایی راهبردی است.

دستگیری لیدرهای مرتبط با گروهک منافقین در خوزستان
تعدادی از لیدرهای اغتشاشات در خوزستان به نقش خود در ایجاد آشوب و ارتباط با شبکه تروریستی ایران اینترنشنال اعتراف کردند. در ادامه شناسایی عناصر اصلی اغتشاشات و اخلالگران نظم عمومی در چند عملیات پیچیده اطلاعاتی عده‌ای از لیدرهای اغتشاشات در مخفیگاه خود شناسایی و دستگیر شدند. آنها با بیان اینکه از رسانه‌های معاند و منافقان برای ایجاد این آشوب و اغتشاشات دستور می‌گرفتند از نقش خود در پیاده کردن این دستورات و ایجاد حوادث هنجارشکنانه در شهرستان اهواز گفتند.

پذیرش اعاده دادرسی در پرونده جعفر پناهی
وکیل مدافع جعفر پناهی -کارگردان سینما- از پذیرش اعاده دادرسی پرونده موکلش از سوی دیوان عالی کشور خبر داد.صالح نیک بخت در گفت‌وگو با ایسنا در این باره گفت: دیوان عالی کشور درخواست اعاده دادرسی ما را در پرونده پذیرفته است.وی در پاسخ به این که با پذیرش اعاده دادرسی چه تغییری در پرونده ایجاد می‌شود و آیا احتمال آزادی جعفر پناهی وجود دارد، گفت: ما اقدامات قانونی را از طریق قضایی دنبال می کنیم.ستایشی سخنگوی قوه قضائیه ۲۸ تیرماه سال جاری در نشست خبری در پاسخ در خصوص آخرین وضعیت پرونده جعفر پناهی و اینکه اتهام او چیست، گفت: برای این فرد در سال ۸۹ دادنامه‌ای از سوی شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب صادر شده بود که اتهام این فرد در پرونده مورد بحث اجتماع و تبانی علیه امنیت ملی بوده و به پنج سال حبس محکوم شده بود و از باب فعالیت تبلیغی علیه نظام هم یک سال حبس گرفته بود که در مجموع شش سال حبس داشت. این دادنامه قطعی و لازم الاجراست.طبق گفته ستایشی، جعفر پناهی ۲۰ تیر ماه سال جاری برای تحمل کیفر حبس به بازداشتگاه اوین معرفی شده است.

رئیس دولت اصلاحات: اگر نمی‌خواهیم تقاضاهای نسل جدید را برآورده کنیم، دست کم اعتراض آنها را بفهمیم
رئیس دولت اصلاحات، با بیان اینکه براندازی نه ممکن است نه مطلوب، ولی ادامه وضع کنونی زمینه‌های فروپاشی اجتماعی را بیشتر می‌کند و کم‌هزینه‌ترین و پرفایده‌ترین راهکار خوداصلاحی نظام است، گفت: نسل جدید که جهان ویژه خود را دارد، سرمایه بزرگ امروز و فردای ماست. اگر نمی‌خواهیم یا نمی‌توانیم تقاضاهای او را برآورده کنیم، دست‌کم ذهنیت، امید و اعتراض او را بفهمیم.

سیدمحمد خاتمی در دیدار با جمعی از علاقه‌مندان به مسائل سیستان و بلوچستان با اشاره به وضعیت امروز ایران، اظهار کرد: ایران عزیز که در تاریخ، تندبادهای سهمگینی را از سر گذرانده و افتان و خیزان تاریخ پردرد و رنج و البته افتخارآمیز خود را رقم زده است، این روزها حال خوشی ندارد و بدخواهان و دشمنان از بیرون و درون پیشرفت و سربلندی آن را مورد تهدید قرار داده‌اند، ولی جسم مجروح و روح آزرده آن چشم به آینده بهتر دوخته است.

وی خطاب به جمع حاضر، گفت: از گزارش جامع و آسیب‌شناسانه شما از حوادث سیستان و بلوچستان و علل و عوامل پدیدآمدن آنها و احیاناً راه درمان و برون‌رفت از بحران تشکر می‌کنم و تقاضا دارم این مطالب را به اطلاع دست‌اندرکاران امور برسانید و بر مسئولان نیز فرض است که علاوه بر تحلیل‌ها و گزارش‌هایی که از مجاری رسمی می‌رسد از طریق مجاری بی‌طرف و خیرخواه در جریان امور قرار گیرند. رئیس دولت اصلاحات با اشاره به وضعیت امروز سیستان و بلوچستان، تاکید کرد: در مورد سیستان و بلوچستان مظلوم و عزیز و آنچه این روزها بر آن گذشته است چند نکته را عرض می کنم؛ اولاً عزل یک مسئول - هرچند بسیار دیر - کار درستی بود و انتظار این است در برخورد با کسانی که مقصرند دست‌کم سرعتی به خرج داده می‌شد که متأسفانه در برخورد با معترضان می‌شود. در ثانی همه مسببان و برنامه‌ریزان و تخلف‌کنندگان مورد بازخواست و برخورد قرار گیرند و ثالثاً اینکه در وطن‌خواهی و نجابت مردم بزرگوار استان بخصوص قوم اصیل و محترم بلوچ تردیدی نیست؛ امری که در مقاطع مختلف بروز و ظهور کرده است و نیز محرومیت‌هایی که این استان از آن رنج می‌برد بر کسی پوشیده نیست.

زمان برگزاری نشست شورای حقوق بشر درباره ایران اعلام شد
همزمان با تداوم حمایت غرب از اغتشاشات، شورای حقوق بشر سازمان ملل اعلام کرد که ۲۴ نوامبر (سوم آذرماه) نشستی ویژه در مورد ایران برگزار می‌کند. در حالی که مواضع ضد ایرانی غرب به بهانه اغتشاشات و همچنین ادعای حمایت تسلیحاتی ایران از روسیه تشدید شده است، شورای حقوق بشر از برگزاری نشست ویژه درباره ایران خبر داد. شورای حقوق بشر سازمان ملل روز دوشنبه (امروز) اعلام کرد که این نهاد با توجه به درخواست ارائه شده توسط آلمان و ایسلند و حمایت کافی از این درخواست، شورا یک نشست ویژه درباره اوضاع در ایران برگزار می‌کند. به گزارش خبرگزاری فرانسه، این نهاد حقوق بشری سازمان ملل به دلیل حمایت یک سوم از ۴۷ کشور عضو شورای حقوق بشر از درخواست آلمان و ایسلند برای برگزاری نشست ویژه درباره ایران، در تاریخ ۲۴ نوامبر (سوم آذر ماه) این نشست را برگزار می‌کند.

رحیمی جهان‌آبادی: مردم منتظر نتایج عملی سفر هیات اعزامی رهبری به بلوچستان هستند
یک عضو فراکسیون اهل سنت مجلس شورای اسلامی سفر نماینده رهبری به بلوچستان را دیر هنگام اما ارزشمند و قابل تقدیر خواند و گفت: مردم منتظر نتایج عملی این سفر برای اجرای عدالت و برخورد با هرگونه تخلف، قصور و جرم هستند.جلیل رحیمی جهان آبادی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در مطلبی در صفحه توییتر خود نوشت: «سفر نماینده رهبری به بلوچستان و دیدار با علما، بزرگان و مردم این منطقه اگرچه دیر هنگام، کاری ارزشمند و قابل تقدیر است.مردم منتظر نتایج عملی سفر برای اجرای عدالت و برخورد با هرگونه تخلف، قصور و جرم هستند. بیش از گذشته نیازمند حاکمیت خردمندانه و بازگشت آرامش و امنیت عادلانه‌ایم.»

رشیدی کوچی: ‏در هیچ کجای بیانیه مجلس نیامده که معترضین را اعدام کنید
عضو کمیسیون امور داخلی مجلس نوشت: ‏در هیچ کجای بیانیه مجلس نیامده که معترضین را اعدام کنید! چنین خزعبلاتی زاییده ذهن مریض فرقه رجویه و تیم تروریست رسانه‌ای بن سلمان سعودی است.جلال رشیدی کوچی نماینده مردم مرودشت، پاسارگاد و ارسنجان و عضو کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس در توئیتی نوشت: در هیچ کجای بیانیه مجلس نیامده که معترضین را اعدام کنید! چنین خزعبلاتی زاییده ذهن مریض فرقه رجویه و تیم تروریست رسانه‌ای بن سلمان سعودی است. برخورد عبرت آموز قوه قضاییه با محاربینی که دست به اسلحه شده و به جان و مال مردم تعرض کردند، خواسته به حق ملت و نمایندگان ملت است.

اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۶۱
در انتظار بررسی: ۲۰
انتشار یافته: ۱۱۵
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
امثال اقاتهرانی کشور را به این روز انداختن و دست بردار هم نیستند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
آقاتهرانی: در حوزه فضای مجازی اگر سفت بگیریم خارجی‌ها با ما همکاری خواهند کرد مانند آنچه که در ترکیه اتفاق افتاد و آمد طبق مقررات این کشور وارد همکاری شد.) با این ادراکات سیاسی چطوری تو کمیسیون فرهنگی هم هست ؟!!! و تفاوت کشوری که همه جوره تحریمه و معامله باهاش مشکل داره با کشور ازاد نمی دونه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
الکی دنبال کتایون ریاحی نگردید
کتایون ریاحی در ❤ مردم است
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
ایول جوادی آملی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
بانک مرکزی :به این دلیل خرید ارز انجام می‌دهند باید بدانند که از روز‌های آینده ابزار جدید را در این حوزه معرفی می‌کنیم تا بتوانند باوراقی را که منتشر می‌شود خریداری کنند و دیگر نگرانی از این جهت نداشته باشند. خریداران در سررسید‌هایی مشخصی می‌توانند اوراق را به بانک مرکزی بفروشند) همین که میگی نگران نباشید سبب نگرانیه مثل همه الطافی که مردم در حق مستضعف کردید !!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
صمت :حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی هرچند منجر به ایجاد برخی مشکلات شد، اما بحران به وجود نیاورد و این دوران گذار را پشت سر خواهیم گذاشت.) چند برابر شدن قیمت غذا و دارو البته برای مردم بحران است اما معلومه که برای شما و چهاردرصدی ها نه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
اینکه اوکراین را بازیچه دو ابر قدرت کند و محل تاخت و تاز آنها کند دلقک نیست؟ این که باعث می شود روسیه تحریک به حمله شود و مردم اوکراین اواره شوند دلقک نیست؟ یا تجزیه شدن و خراب شدن زیر ساخت های اوکراین؟
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۹:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
به آنها که پیشنهاد همکاری به قطر میدهند پیشنهاد میکنم سفری به قطر کنند و فرودگاه بین المللی دوحه را با فرودگاه بین المللی امام در تهران مقایسه کنند.
کاربر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
فاطمی امین: حذف ارز ۴۲۰۰ بحران به وجود نیاورد!!!!
ای داد و بیداد
پس این چیزی که الان هست بحران نیست
میشه بحران را معنا کنی بفهمیم ما!!
تا حالا رفتی یه لباس شویی (9کیلویی) پاکشوما ساخت قم تو بازار قیمت بکنی!!؟؟
دود از کلّه ات برمیخیزد این بحران نیست
تا الان رفتی دو کیلو گوشت بخری دود از کله ات بلند میشه
تا حالا پژ
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
باشد هرکس اختلاف داشت اوه نه ببخشید به خانه شما تعرض کرد به شما توصیه می کنیم بگذر و اگر همچنان باز تعرض کرد باز توصیه می کنیم التماس کن که دیگر تعرض نکند!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
خانه سینما: ۱۰۰ هنرمند بازداشت یا ممنوع الخروج شده‌اند) فقط تو ایران میبینی که یک سری هنرمند را بجرم بیان دیدگاهشون یا ترس از بیان دیدگاهشون بازداشت میکنن و همزمان در سیستان بعد از ان قضایا حرف از تلطیف فضا میزنند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
تو کجای دنیا سلبریتی با این سطح نازل از تفکر راجع به همه چیز اظهار نظر می‌کنه ،
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
اگر قبلا نمی خواندن چون تازگی ها فقط آهنگ هست بدون سرود خواندن که هیچ ولی اگر در این یک دو ماه اخیر این ورزشی ها نمی خوانند بله خیانت کار هستند به کشور و توهین کردن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
ساعت خواب فیلم ها در آمده که مردم اروپا با پتو سر کار می روند و قیمت سوخت 10 برابر شده
داریوش
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
درود
پول میلی ایران آخرین ارزش پول در جهان است.....
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
اصلاح طلبان برای ما اشک تمساح می ریزند!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
ورزشکار نماها را اخراج کنید لیاقت ندارند و اینقدر هم مماشات نکنید که گستاخ شدن نمونه آن بازیگر نماها که اینقدر دادید که چاق شدن
محمد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
کی بود می گفت winter is coming
بیاد یه عذرخواهی بکنه
توهم زمستان سخت اروپا.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
هنوز که زمستونی نیامده ، بزار بیاد تا ببینی اروپا هایی چطوری به جان همدیگر می افتند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
اقا تهرانی زورکی نمیتونید خواسته هاتون رو به مردم تحمیل کنید.مردم خواهان حق انتخاب هستند و دیگر زیر بار تحمیل خواسته های شما نمیروند که برایشان انتخاب کنید که چگونه زندگی کنند.
حسینی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
ما خیلی از خود متشکر و پرتوقع هستیم. کشور قطر برای برگزاری آبرومندانه و مدرن جام جهانی میلیاردها هزینه کرده است. آن موقع ما فکر می کنیم به لطف روابط سیاسی خوب می توانیم در جام جهانی شریک شویم. اگر به امکانات و نزدیکی بود، البته که امارات با آن همه امکانات گردشگری محقق تر بود. امکانات درجه 3ما هرگز همتراز امکانات VIP قطر نیست. پایان را اندازه گلیم مان دراز کنیم.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
تو چرا ناراحتی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
صندلی های جام جهانی قطر برای ایرانی ها خیلی داغ خواهد بود
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
عجیبه که جام جهانی که در کشورهای چند صد میلیونی و صنعتی برگزار میشد حالا چطور در یک کشور کوچک میخواهد برگزار بشود قطر اصولا یک کشور نیست دو سه شهر دارد و چند تا روستا ولی به چنان عظمتی دست یافت که میتواند جام جهانی را برگزار کند شهید بهشتی حرف جالبی زد بهشت را به بها میدهند نه بهانه آفرین به قطر آبروی خلیج فارس
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
یک عده بی سیاست شورش کردن به کشور ضرر زدن دوبار گول اسرائیل خوردن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
من یکی از رای دهندگان به رییسی هستم. اما ادعاهای خود دانا پنداری عبدالملکی روی مخه!
منتقد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
(((هیچ شهروندی برای سفر و بازگشت به ایران با ممنوعیت مواجه نیست.)))
بله .
ولی اگر بیایند دیگر نمی گذارید که خارج شوند !!!!!!
میثم
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
ببخشید ما معنی اشد مجازات رو بد برداشت کردیم، منظورش نهایت نوازش بود
علی
|
Lithuania
|
۲۰:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
این اقای اقاتهرانی ساکت باشه خیلی به صلاح مملکت هست
زینال بندری
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
من با زندانی کردن و ممنوع الخروجی فیلم بازی کن ها که اکثرا هم در خط دشمن حرکت می کنند ولی از جیب دولت و ملت می خورند کاملا موافقم و حتی اعتقاد دارم باید به مناطق کویری و جزایر غیر مسکونی خلیج فارس تبعید شوند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
حاجی شما گرین کارتت رو سفت بگیر در نره.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
مدیر مسئول سابق کیهان؟ مال چه زمانی؟ قبل از انقلاب؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
کارگران ممنون آن وزیر هستند و افزایش 57 درصدی حقوق کارگران فقط بخشی از عقب مانده تورم چند سال قبل را جبران کرد بدون افزایش تورم آنچنانی که به چشم بیاید و افزایش حقوق کارمندان هست که اگر با چاپ پول ایجاد شود باعث تورم می شود وقتی دلالی در ایران آزاد هست
رحیمی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
ظاهرا گوش شنوایی برای شنیدن اعتراضات مردمی وجود ندارد و عده ای فقط بدنبال پاک کردن صورت مساله اند
ارس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
در خصوص این صفحه خبری حرف زیاد هست اما به یک نکته بسنده میکنم
اقای عبدالملکی"تصمیم ما مبتنی بر مبانی علمی و با شناخت کامل از اقتصاد کلان؟"
منابع افزایش ۵۷ درصدی حقوق کارگران از جیب دولت نیست که باعث کسری بودجه بشود و به آن افتخار میکنید بلکه به نفع دولت هستش چون از زمان تصدی اقای مرتضوی به سمت مدیر کلی سازمان تامین اجتماعی به بعد دست دولت به صندوق ان باز شده به طوری که این سازمان پر درامد حتی در پرداخت حقوق و مزایای کارکنان خود مانده است چه برسد به مستمری بگیران کارفرمایان هم این افزایش حقوق را از افزایش هزینه محصول نهایی تامین میکنن در واقع از جیب همان کارگران، نگران انها نباشید شما بفرمایید راجب افزایش حقوق مستمری بگیران یا کارمندان چه کردید
یک مثال ساده: اگه در سال ۱۴۰۰ من با حقوق حداکثری تامین اجتماعی یعنی ۱۸ میلیون بازنشسته میشدم یعنی از ۲ سال قبل از ان تامین اجتماعی ۳۰ درصد از حداکثر دستمزد ان سال رو از من طلب میکرد بعد از بازنشستگی یعنی در سال ۱۴۰۱ سقف پرداختی مستمری به ۳۰ میلیون رسیده ولی من از کارگر به مستمری بگیر تغیر کردم و میزان دریافتی من به ۲۰ میلیون رسیده یعنی در حالی که که تمام ان مدت من سقف حق بیمه پرداخت کردم و به جیب تامین اجتماعی رفته حالا فقط ۶۶ درصد از حداکثر دستمزد دریافت میکنم و این یعنی اجحاف ادامه این روند در سالهای آتی ظلم بسیار خواهد بود در سکوت خبری.
ناشناس
|
Canada
|
۲۱:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
خدایا ببخش مرا که اخیرا کمی بر قدرت و عدالتت شک کرده بودم. هرچند سرنوشت صدام و قذافی و بن علی و... را دیده بودم ولی باز فراموش کردم. ولی وقتی امروز پوتین ودستگاه روسیه در قیاس با فقط 9 ماه پیش را می بینم باز هم سپاس که هیچ ظالمی از عدالتت فراری ندارد حتی اگر دومین ارتش مقتدر دنیا و اولین سیستم جاسوسی و اطلاعاتی دنیا را داشته باشد. انهم توسط یک ملتی که یک سی ام او هم قدرت نداشت و به فرماندهی اسطوره وار یک دلقک! وقتی یاد هواپیماهای سقوط کرده مالزی و اکراینی و اتیوپی و اندونزی و قربانیان بعثی های داعشی و سانچی و... می افتم می بینیم که جای حق نشستی. فقط صبرت زیاد است و لی وای بروزی که صبرت پر شود
محمد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
زمانی کیهان میگفت زلسنکی دلقک است و مردم اوکراین غیرت ندارند اما زمان نشان داد همین به ظاهر دلقک چون محبوب مردم بود با کمک مردم روسیه متجاوز که مورد علاقه دوستان بود عقب راند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
آقای عبد المللی
حقوق ها ۵۷ درصد افزایش پیدا کرد
تورم چند درصد؟؟؟،؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
من نمی دونم چرا هرکسی را از کشورش می ندازن بیرون
میاد ایران.
آیا کشور ما ترمینال شده
آیا مرزبانی نداریم.
حدود 15 میلیون اتباع بیگانه در کشور ما هستند
فقط نون خالی این جمعیت را روزانه حساب کن
ببین چقدر می شود.
ایران نژادیان
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
واکنش عبدالملکی به منتقدان؛ ادعاها باطل شد:
این آقا همان وزیرذ سابق کار است که گفته بود با سرمایه یک میلیون تومان اشتغالزائی می کند؟
مصطفی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
سلام آقای فاطمی درست میگوئید با حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی بحران بوجود نیامد فاجعه اقتصادی در مملکت ایجاد کردید
ایرانی
|
Brazil
|
۲۲:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
حسین رونقی برای ما مردم مهم است و تعیین کننده بسیاری از تصمیمهای آینده.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
پیشنهاد آقا تهرانی اینه که به مردم فشار بیاریم تا خارجی ها کوتاه بیان!!!!!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
به جای حرفهای بیهوده متن نامه 227 نفر را با امضاها منتشر کنید مردم خود قضاوت می کنند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
کاش سفر هیات اعزامی به بلوچستان 40 روز پیش انجام می شد.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
با هنرنمایی دولت در موضوع برجام، امریکای مقصر تبدیل به طلبکار و اروپای منفعل هم حق را به امریکا می دهد!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
مسئولین در مواجهه با معترضین به گونه ای عمل کردند که فرصت لازم برای شیطنت را در اختیار دشمنان قرار داد!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
حضرت آیت الله جوادی‌آملی، توصیه خود را با نامه 227 نماینده قیاس بفرمایید تا ببینید مسئولین کجای کار هستند!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
آقای عبدالملکی تو اگر اینقدر خوب بودی که برکنار نمی شدی اینها رو چرا بما میگی به رئیست بگو!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
بازگشت به ایران برای همه آزاد است ولی خروج از آن....؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
افکار آقا تهرانی نتیجش الان مردم است
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
مگه نمیگین گفتگو کنیم ؟ اول میکروفون نماینده ها که خودیها هستند قطع نکنید بعد بیاد حرفهای افسانه ای بزنید
سارا
|
Russian Federation
|
۲۳:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
انگاری خاتمی تازه از خواب بلند شده ولی روحانی و احمدی نژاد هنوز خواب هستن.
راستی احمدی نژاد هنوز هست؟! یا دم انتخابات میاد جلو؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
مهدي نصيري : آقايان اصولگرا ، زلنسكي يك قهرمان بود نه يك دلقك !!
---------------
البته چارلي چاپلين هم يك نابغه بود و يك هنرمند توانا ، نه يك دلقك !! ... گرچه مرحوم ابوي در سال هايي كه تلويزيون فيلم هاي چارلي چاپلين زياد پخش مي كرد هر موقع كه تلويزيون روشن مي كرديم مي گفت :
-- چالي چاپلي كي مياد كه تيارت در بياره و ما بخنديم ؟ !!
ا
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
با امکان خطرات بزرگ ، فعال شدن سیستم ماشه و ارسال

پرونده ما به شورای امنیت سازمان ملل

مشاورانی که با اشتباه و غلط ، مبنی بر زمستان سرد و بی

انرژی اروپا و گرفتن امتیاز از آنها !! که توسط مرندی و باقری

و جلیلی مطرح شد و شانس توافق را نابود کردند

باید پاسخگو اشتباهات ساده و پیش پا افتاده شان باشند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
227
عضو هيات علمي دانشگاه آزاد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
از يك استاد اقتصاد خطاب به عبدالملكي داور مسابقه ميدان: " تورم رسمي اعلامي ( نه واقعي) ٦٠ درصدي ، حاصل تلاش شما در افزايش ٥٧ درصدي حقوق كارگران است"
محمد مشهدی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
زنده باد سید محمد خاتمی عزیز که باز هم طبق معمول با وجود ابراز مشکلات روز جامعه؛ پیامی سرشار از شور و شعف و عبرت دارد.
بی جهت نبود که امام ره؛فرزند فاضل خطاب کرده بودندشان.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
روسیه با اکراین جنگیده اروپا دچار مشکل شده و در نهایتم یه جور حل میشه و کنار میان صدا و سیما روزی سه بار از زمستان سخت برنامه میذاره
بابا به زندگی مردم برسین از طبیعت و چیزهای آرامش بخش برنامه بزارین به ما ربطی نداره که اینقدر ذوق کردین
ناشناس
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۰۰:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
چرا همیشه امکان بازگشت افراد اونور آب رو از وزارت خارجه می پرسند؟ باید از نهادهای امنیتی بپرسند البته اگه جواب بدن
ناشناس
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۰۰:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
در هیچ کجای بیانیه نیامده مردم رو اعدام کنید ولی گفته حکم محاربه دارند که مجازاتش اعدامه.
ناشناس
|
Sweden
|
۰۱:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
حاجی . حضرت امام مگر مدتی در فرانسه مهمان نبود ۰ حالا نگو کشورهای غربی هیچوقت از ما طرفداری نکردند۰ ایشان در عراق صدایشان به هیچ کس نمیرسید۰ در فرانسه بود که توجه به ایشان بیشتر شد۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
صحبت های اقای مهدی نصیری در باره زلنسکی فوق العاده بود. باشد که سیاست مردان ما یاد بگیرند در اظهار نظر های سیاسی، جوگیر احساسات نشوند و با استفاده از عقل و‌ منطق سخن بگویند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
به آقا تهرانی بگید گرین کارتت را زمین بگذار
سید
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۲:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
جواب کیروش موید شایعه مزبور هست که ازش خواستند آزمون را حذف کتند و زیر بار نرفته
ناشناس
|
United States of America
|
۰۲:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
رلنسکی ابلهی دلقک رفتار بازیچه دست اربابان خود بود که تصور میکرد هدایت یک کشور در میان تلاطم شرق وغرب توان بی مقدار شوخی وخنده اوست۔از اوکراین چیزی باقی نمانده که به ان باید افتخار کرد۔بنظر میرسد مسائل هستهای را نیز کسانی که درست مطالعه نکرده اند و یا الزایمر وفراموشی دارند اینگونه نتبجه گیری میکنند۔
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۵:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
شما چه نیازی به همکاری اجانب دارید که با بستن فضای مجازی بر مردم خودتان میخواهید به آن هدف برسید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
نیامدن توریست‌های جام جهانی به ایران و راه ندادن کشتی‌های ایرانی به قطر دروغهای مسئولین و وعده و شعارهای الکی را نشان داد
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
شما حتی خودتون هم نمی دونید با خودتون چند چندید ! یه روز کف می زنید که دولت رئیسی خیلی سریع عقب موندگی ها در بحث توافق با قطر رو جبران کرد و کلی امتیاز و درآمد برای ایران در جام جهانی ایجاد شد ، یه روز می گید هیچ کدوم به نتیجه نرسید !
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
آقای آقا تهرانی فضای کاری ایران را باترکیه مقایسه نکن اونجا حدود ۲۰ برند خودروسازی مطرح جهان هم حضور دارن در ایران چطور حرفی بزنید که با عقل جا معه وموقعیت ایران جور در بیاد نه با عقل شما
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
افکارامثال آقا تهرانی اوضاع کشور را به اینجا کشانده اینها هنوز فکر می کنند غرب نیاز به نفت و گاز ایران دارد اگر چنین بود تحریمهای تازه اعمال نمی کردند .
رضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
براي كشوري كه بيست و چندمين اقتصاد جهان است رتبه 57 پولي جهان افتخار نيست خودتان را با بهترين ها مقايسه كنيد نه با بدبخت ترين ها
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
"محبعلی: احتمال بازگشت پرونده ایران به شورای امنیت وجود دارد"
چشم کاسبان تحریم روشن. تبریک بخاطر آنکه آنچه می خواستند محقق می شود.
ریاضی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
آقای آقا تهرانی، شما گرین کارت رو سفت بگیر. مجازی پیشکش
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
اوکراین باید خط مقدم ما و غرب هم باشد. شکست غرب در اوکراین به نفع ایران خواهد بود.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
خاتمی تو هیچی نگو ....فقط ساکت باش به اندازه کافی برای کشور هزینه داشتی و مردم به تو اعتماد ندارند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
حسین رونقی کیه؟؟
چرا همه رسانه ها میخوان معروفش کنن؟؟؟!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
میگفتند زمستان عامل فشار بر اروپا خواهد بود و امتیازات خوبی در برجام نصیب کشور خواهد اما دیدیم تا الان چه شده ...وضع اقتصاد و تورم و وضعیت اسف بار بورس و دلار را هم شاهدیم
...
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
هیچ یک از توافقات تهران-دوحه برای جام جهانی به نتیجه نرسید
...
داداش شما فکرت جای دیگه بود...
.
ناشناس
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۰۸:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
از ارزش پول ملی چه خبر؟
فقط مدعی قدرت هستیم
ولی بدون جنگ و خونریزی ارزش پولمان از ارزش پول کشورهایی مثل یمن و سوریه که در حال جنگ سخت هستند پایین تر است!!!!
باز هم بروید اینترنت را فیلتر کنید!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
حذف ارز ۴۲۰۰ بحران به وجود نیاورد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پس چرا قیمت همه کالا ها چند برابر شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در حوزه فضای مجازی اگر سفت بگیریم خارجی‌ها با ما همکاری خواهند کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا همیشه فکر می کنید دنیا به ما نیاز دارد و اگر ما نباشیم چرخ های رشد و توسعه دنیا متوقف می شود و چقدر و چند بار این تفکر باعث زیان کشور و مردم شده است .
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
اصلا حسین رونقی یه مدت بود که احساس کسالت و افسردگی داشت
بردیمش زندان روحیه اش عوض بشه و به سلامتیش رسیدگی بشه
یه عالمه هم برنامه مفرح براش ترتیب دادیم
الان هم داره از تعطیلات لذت میبره
محمد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
جناب عبدالملکی کدام آمار ... دولت ها چه قبلی و چه همین دولت آمار سازی براشون کاری نداره
آما همین واقعیات جامعه است
Hamed
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
آقایان اصولگرا تحویل بگیرید! زلنسکی قهرمان بود نه دلقک
باید با آب طلا نوشت
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
چرا بعد از یک روز از اعزام حسین رونقی به بیمارستان، خبر رسانی کرد؟ این چه کاری است که پدر و مادر پیر و بیماری را در تشویش و نگرانی نگه داشت؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
از كي تا حالا حرفهاي آقاي نصيري حجت شده؟
matin
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
اگر یک خورده از مسائل استراژدی اطلاع داشته باشید می فهمید که روسیه تا جایی عقب نشینی کرده که فضای خالی و باز و مهمی برای به تله انداختن نیروهای اوکراین است تا بتواند تلفات بیشتری از نیروهای اوکراین بگیرد و نیروهای زبده خودش را بیهوده به کشتن ندهد. زمستان نزدیک است.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
تمام حرف توي همون يك جمله اي هست كه اتفاقا ازش فرار مي كنيد و ان اينكه زلنسكي يك برده وابسته به اروپا و امريكاست . هنوز زوده اين مفاهيم برات مهم باشه رشد ها بايد كرد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
با آب طلا بنویس دلقکی با وسوسه آمریکا خواست پای ناتو را به حریم روسیه باز کنه ، کشورش را نابود کرد ، بعد با التماس پای ناتو را به کشورش باز کرد و هر روز التماس میکنم بهش کمک کنند ، بنظرت کار دلقک بیشتر از این هست ؟
صدای ملت
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
با سلام واحترام
متاسفانه هنوز مسئولین "سطح بالای نارضایتی مردم" را درک نکرده اند. تمامی زندانیان ودانشجویان را ازاد کنید تا راه گفتگو بازشود."
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
طبق قانون باید عمل شود. هر کسی قتل کرده، خسارت مالی ایجاد کرده و یا حتی از قاتلین و اوباش حمایت کرده، باید پاسخگو باشد. انتهای کار را ملت ایران مشخص میکنند نه مسئولین. یا جنگ داخلی داریم و یا قانون مداری و احترام به پرچم.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
جناب آقای آقا تهرانی مسبب فیلترینگ فضای مجازی شما هستید.ایا شما و همفکران شما از آزار مردم ِذت میبرید؟! خیلی ها از طریق فضای مجازی با خانواده شان در اقصی نقاط جهان در تماس بودن ! خیلی ها با اینستا بیزینس میکردند،چرا حتی قبل از اعتراضات شما و دوستانتان طرح فیلترینگ را پیگیری می‌کردید!!!!؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
آیت الله جوادی‌آملی: اختلاف را حل کن، نه مخالف را از پا در بیاور!


چه کسی دیگر باید توصیه کند که به توصیه ان توجه شود ؟ ایا از بزرگترین مفسر حاضر قران

و مرجع اخلاقی تقلیدی بالاتر ایشان می خواهند؟

مخاطب چنین سخنانی کیست و چه خصوصیتی دارد که مخاطب چنین سخنی قرار میگیرد ؟

و مخاطب این سخنان مگر چه رفتار و خصوصیتی دارد که حاضر به پذیرش چنین توصیه هائی نمی شود ؟

شاید منتظر هستیم امام معصوم عج الله ظهور کند تا شاید به توصیه و دستور ایشان تغیر رویه ای صورت گیرد

البته با هزاران اما و اگر و شاید وووووو
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
کلا ما در مسائل اقتصادی با کشورهای بسیار بسیار ضعیف عمل میکنم و فرصت سوزی میکنیم !
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
. تلگرام و اینستاگرام که حالا فیلتر شده مردم با فیلترشکن وارد شدند .
فعالیت در آن سخت است ولی ادامه دارد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
اگه زلنسکی قهرمان هست پس دلقک کیه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
اگرچه متعاقب مقاومت ۹ ماهه در برابر تجاوز وحشیانه روسها و نهایتا با پیروزی درخشان ارتش اوکراین در خرسون، شخصیت و شجاعت بی نظیر زلنسکی بر همگان عیان گشت، اما شخصیت ستودنی این اسطوره را آیندگان با شفافیت ببشتری در کتب تاریخی خود خواهند نوشت
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
اگر من بجای زلنسکی بودم، حتی بعد از بازپس گیری نواحی اشغالی، به چیزی کمتر از محاکمه پوتین در یک دادگاه بین المللی رضایت نمی دادم تا بخاطر جنایات ضد بشری بر علیه مردم اوکراین مجازات شود و خون کشته شدگان غیرنظامی در کیف به هدر نرود.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
روزنامه هم‌میهن درباره لیست تیم ملی نوشت علی کریمی بازیکن ۲۸ ساله پیشین استقلال که در ترکیه بازی می‌کند، به تیم ملی دعوت نشد چون همنام علی کریمی (بازیکن پیشین تیم ملی) است . در واقع امکان تشویق علی کریمی جوان در جام جهانی موجب خط خوردن او شد.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
در یک کلام می توان گفت که زلنسکی همچون مالک اشتر در میان موحدین اوکراین است
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
درباره تمام مطالب بالا می توان چیزی نوشت از روی درد و خشم. حیف که منتشر نمی کنی تابناک.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
آقای رشیدی کوچی شما دیگر چرا؟!
متن و جملات و مضمون بیانیه کاملا واضح است و نیاز به ماله کشی ندارد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
اقای فاطمی امبن خجالت بکشید این بحران معیشت مردم را نمی بینید که میگیبد بحران بوجود نیامده واین دوره هم میگذرد ؟؟!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
آقاتهرانی رئیس کمیسیون فرهنگی : در حوزه فضای مجازی اگر سفت بگیریم خارجی‌ها با ما همکاری خواهند کرد...

با داشتن برخی از آدمها، دیگر نیازی به دشمن نخواهیم داشت. آخه برادر من، این چه سخنی است که میفرمائید. انفعال، بی برنامگی و جبران ناکارمدی به چه قیمتی؟؟؟
پسرک فضول
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
میشه دقیقا رئیس کمیسیون حمل و نقل و لجستیک اتاق بازرگانی لطف کنند و مشخص کنند کدام زیرساختهای خوب؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
حسین رونقی و امثالهم که عامل بیگانه هستند و دشمنی شان با نظام و مردم برهمه اثبات شده است باید هر چه سریع تر در دادگاه های علنی محاکمه بشوند تا نتوانند مظلوم نمایی کنند و جای شاکی و متهم را به کمک رسانه های مزدور و فاسد در اذهان عمومی عوض کنند و به مجازات اعمال ننگین خود زودتر برسند
ربنا
|
Brazil
|
۱۳:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
فیلم دستگیری آقای حسین رونقی در تمام اینترنت موجود است ، ایشان با پای خودش داشت می‌رفت دادسرا . بعضی اخبار گل به خودی است .
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
آرزوی سلامتی و آزادی برای حسین عزیز
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
چی میگید . خود ملت ایران همکاری نمیکنند . من به شخصه هیچکدوم از برنامه های ایرانیو نصب نمیکنم
ایرانی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
الهم عجل لولیک الفرج
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
زیرساخت‌های خوب ایران در بخش بنادر و فرودگاه‌ها؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
مشاوره های آقا تهرانی برای سفت گرفتن به غرب، برای کسب

امتیازات از آنها ا!!!!

مانند مشاوره ، محمد مرندی برای زمستان سرد اروپا و عجز

انها و دادن امتیازات عالی به ما میباشد !!!!؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
حذف ارز 4200 یعنی نابود کردن و به فنا دادن خانواده های فقیر و الا وزیر صمت چه میدونه که حذف این ارز یغنی چیه و خبر نداره از اوضاع احوال جامعه تازه هنوز اثراتش به جامغه تحمیل نشده و دو سال دیگه مردم متوجه میشن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
آقای فاطمی امین . واقعا در این جامعه زندگی می کنی .
مایحتاج زندگیتان را از بازار ایران تهیه می کنید یا مثل دیگران ( سیسمونی و... ) از خارج کشور .
قبل از حذف ارز ۴۲۰۰ روغن مایع چقدر بوده و الان چقدر است ( اگر محاسبه کردن را بلدی لطفا یکبار دیگر قیمت روغن . دارو . ... و .... محاسبه کن )
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
واقعا در مجلس چی می گذرد .
می گویند مجلس بیانیه نداده .
یکی دیگر می گوید نگفته اعدام کنید .
بالاخره چی ؟
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
# عید نوروز # سال 1402 # سال مهار تورم و رشد تولید # فوتبال ساحلی ایران # دعای روز پنجم رمضان
آخرین اخبار
وب گردی