بازدید 49839
سه هزار و صد و هشتاد و پنجمین بسته ویژه خبری «تابناک»

روایت محسن رضایی از ترور شهید تهرانی مقدم و پسرش احمد / نماینده مجلس: انتشار نامه‌ ۲۲۷ نماینده، بستر تخریب مجلس را فراهم کرد/ چند میلیون ایرانی از پیام‌رسان‌های داخلی استفاده می‌کنند؟ / نماینده تبریز: اگر قرار به الحاق باشد، نخجوان باید به ایران ملحق شود

در بسته خبری امروز «تابناک» تیتر‌هایی مانند مداح معروف: وعده ساخت ۲۰۰ هزار مسکن برای کارگران / عبدی خطاب به مسئولان:  هرکس ساکت است، موافق نیست / عضو کمیسیون عمران مجلس: تا این لحظه استعفای وزیر راه تایید نشده است / انتقاد کرباسچی از تبدیل «سلف» مشترک دانشجویان به چالش... را می‌خوانید.
کد خبر: ۱۱۵۰۲۱۰
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۸ 13 November 2022

‍«تابناک» هر روز سعی دارد با انتخاب تیتر‌هایی از حوزه‌های مهم خبری به خصوص سیاسی و اقتصادی، شما را در جریان اخباری مهم و اثرگذار قرار دهد که قطعا باید شنیده و خوانده شوند. در این بسته خبری، نگاهی به آخرین مواضع جناح‌های سیاسی و تحولات مهم داخلی و اوضاع اقتصادی کشور انداخته می‌شود که مخاطبان با مطالعه آن به رهیافت‌های مهمی از سیر وقایع اثرگذار کشور دست خواهند یافت.

روایت محسن رضایی از ترور شهید تهرانی مقدم و پسرش احمد
محسن رضایی در بین صحبت‌هایش خاطره‌ای مهم تعریف کرد و گفت: اسرائیلی‌ها می‌خوان به محض اینکه ایران بخواد موشک‌هاش رو جابه‌جا کنه، اون‌ها رو بزنن، که دیدیم چند وقت بعد شهید حسن طهرانی‌مقدم را زدند و روز بعد، پسر من احمد را در دبی کشتند و من متوجه شدم تلفن‌های من و احمد شنود می‌شده است.۲۱ آبان سالروز شهادت سردار حسن طهرانی مقدم است که به همین دلیل برشی از کتاب «جاسوس بازی۲» اثر حمیدرضا داودآبادی را باهم مرور می‌کنیم.

در این قسمت نویسنده اثر خاطره‌ای را از محسن رضایی نقل می‌کند که نشان از برنامه‌ریزی دشمن برای شهادت وی می‌دهد که در ادامه با هم می‌خوانیم: «روز سه‌شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ در دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام در خیابان نفت (مصدق) تهران، جلسه‌ای به مدت کمتر از یک ساعت، با حضور محسن رضایی (دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام)، محمد کوثری (فرمانده اسبق لشکر ۲۷ محمد رسول الله)، جواد اکبری (معاون حاج احمد متوسلیان در سپاخ مریوان) و حمید داودآبادی برگزار شد.
آقای رضایی در بین صحبت‌هایش خاطره‌ای مهم تعریف کرد و گفت: آن زمانی که پسر من احمد در دبی بود، از آنجا تلفن زد. به او گفتم: «سعی کن از طرف اسرائیلی اطلاعاتی درباره سرنوشت حاج احمد متوسلیان به دست بیاری.»
او گفت: «چشم، تلاشم رو می‌کنم.»
چند وقت بعد تماس گرفت و گفت: «من تونستم اطلاعات مهمی به دست بیارم. یکی رو بفرست که اون‌ها را بهش منتقل کنم.»
گفتم: «به بچه‌های وزارت اطلاعات می‌گم توی دبی بیان سراغت و اطلاعاتت رو بگیرن.»
گفت: «نه ... به بچه‌های اطلاعات سپاه بگو بیان.»
گفتم: «چون تا به حالا با وزارت ارتباط داشتی، این جوری به مشکل می‌خوره.»
بچه‌های بخش خارجی وزارت اطلاعات گفتند که نمی‌شود در دبی قرار گذاشت. بهتر است در مالزی قرار بگذاریم. احمد رفت مالزی، با آن‌ها دیدار کرد و اطلاعاتش را داد.
آن‌ها آمدند اینجا. ظاهراً احمد هیچ اطلاعاتی از حاج احمد گیر نیاورده بود، ولی اطلاعات مهمی از برنامه‌ موشکی ما داشت.
او گفته بود: «اسرائیلی‌ها می‌خوان به محض اینکه ایران بخواد موشک‌هاش رو جابه‌جا کنه، اون‌ها رو بزنن.»
که دیدیم چند وقت بعد شهید حسن طهرانی مقدم را زدند و روز بعد، پسر من احمد را در دبی کشتند. من متوجه شدم تلفن‌های من و احمد شنود می‌شده است.»

حسین پور، نماینده مجلس: برخی داروها ۶۰۰ درصد افزایش قیمت داشته
امان‌الله حسین پور نماینده اسفراین در مجلس با بیان اینکه وضعیت دارو در کشور بسیار نامناسب است گفت: برخی از داروهای تولید داخل ۶۰۰ درصد افزایش قیمت داشته است؛ وزیر بهداشت قبل از اینکه مجلس او را استیضاح کند، استعفا دهد.

نماینده تبریز: اگر قرار به الحاق باشد، نخجوان باید به ایران ملحق شود
محمدرضا میرتاج الدینی، نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس تصریح کرد: سخنی با رئیس جمهور آذربایجان دارم، اخیرت سخنی بزرگتر از دهان خود گفته است که "سرنوشت تلخ جدایی آذری از آذربایجان" چقدر این رئیس جمهور نسبت به تاریخ بی اطلاع است، دقت کنید آذربایجان از ایران جدا شد و این طور نیست که شما می گویید. این نکته را یادآور می شوم و به خوبی به خاطر بسپارید، با این لفاظی ها مشکلی در همسایگی ما ایجاد نکنید که نیازی به لشکرهای محمدرسول الله(ص)، علی ابن ابی طالب(ع)، لشکر امام حسین(ع)، تنها لشکر عاشورا جواب شما را می دهد. (نماینده در ادامه به ترکی مطالبی را خطاب به الهام علی اف گفت)اگر بنا باشد کسی ملحق شود باید نخجوان به ایران ملحق شود.

انتقاد کرباسچی از تبدیل «سلف» مشترک دانشجویان به چالش
کرباسچی نوشت: همه این دانشجویان مگر نمی توانند آن طرف خیابان با هم یا تنها بروند رستوران و کافه؟غلامحسین کرباسچی، فعال سیاسی نوشت: در تمام کشور صدها رستوران و کافه پر است از خانم و آقا کنار هم بدون هیچ مشکلی. چرا برای سلف فرهیختگان دانشگاهی تفکیک جنسیتی با این همه سرو صدا و پرداخت اینقدر هزینه؟ همه این دانشجویان مگر نمی توانند آن طرف خیابان با هم یا تنها بروند رستوران و کافه؟

رئیس مجلس پیگیر رفع فیلتر اینستاگرام و واتس‌اپ
محسن دهنوی و احمد نادری، دو عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی عصر شنبه (۲۱ آبان) در تالار فردوسی دانشکده ادبیات دانشگاه تهران با تشکل‌های دانشجویی - با محوریت اتفاقات اخیر - به گفت‌وگو نشستند. در بخشی از جلسه، احمد نادری درباره فیلترینگ فضای مجازی گفت: رئیس مجلس شورای اسلامی به نمایندگی از بخش زیادی از مجلس، پیگیر رفع فیلتر اینستاگرام و واتس‌اپ است و بحث‌های جدی مطرح شده که باید این فیلترینگ برداشته شود.

عضو کمیسیون عمران مجلس: تا این لحظه استعفای وزیر راه تایید نشده است
یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: با پیگیری که بنده تا این لحظه از منابع مختلف داشتم تا این لحظه استعفای وزیر راه و شهرسازی به طور رسمی وصول نشده است. اقبال شاکری بیان کرد: بنده تا این لحظه از منابع مختلفی پیگیری داشتم، اما تاکنون استعفای آقای رستم قاسمی را تایید نکردند. بر اساس پیگیری‌های بنده تا این لحظه استعفای وزیر راه و شهرسازی در جایی به طور رسمی وصول نشده است. اخباری از استعفای وزیر راه و شهرسازی در برخی از رسانه ها منتشر شده است.

واکنش سخنگوی وزارت خارجه به دیدار «مکرون» با «مسیح علی‌نژاد»
به نقل از وزارت امور خارجه ایران، ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه دیدار ماکرون رئیس جمهور فرانسه با یکی از چهره های معاند ضد ایرانی و همراهان وی را در حاشیه مجمع صلح پاریس محکوم کرد.سخنگوی وزارت امور خارجه افزود: جای شگفتی است که رئیس جمهور یک کشور مدعی آزادی با تنزل دادن سطح خود، با فرد منفور و بازیچه ای دیدار می کند که طی ماه های اخیر تلاش کرده بوضوح به نفرت پراکنی و اقدامات خشونت بار و تروریستی در جمهوری اسلامی ایران و نیز علیه اماکن دیپلماتیک و دیپلمات های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور دامن بزند.سخنگوی دستگاه سیاست خارجی همچنین اظهارات نقل شده از ماکرون مبنی بر حمایت او از به اصطلاح انقلابی که این افراد سردمدار آن هستند را مایه تأسف و شرم آور خواند و شدیدا به این اظهارات اعتراض کرد.

نماینده مجلس: انتشار نامه‌ ۲۲۷ نماینده، بستر تخریب مجلس را فراهم کرد
ایسنا ـ غنی نظری گفت: مجلس کاملا مردمی بوده و اعتراضات را بجد گوش می‌دهد اما هیچ تعارفی با کسانی ندارد که خط قرمزهای نظام را رعایت نمی‌کنند.نماینده خلخال در مجلس در جلسه علنی نوبت صبح امروز (یکشنبه) در تذکری گفت: در روزهای اخیر نامه‌ای با ۲۲۷ امضا در فضای مجازی منتشر شده که بستری را برای تخریب مجلس فراهم کرده است؛ البته بنده چیزی در این خصوص امضا نکردم اما اجازه نمی دهیم عده‌ای در مجلس شومن بازی درآورده و القا کنند که مجلس ضد مردمی است. مجلس کاملا مردمی بوده و اعتراضات را بجد گوش می‌دهد اما هیچ تعارفی با کسانی ندارد که خط قرمزهای نظام را رعایت نمی‌کنند.وی ادامه داد: برخی افراد در گوشه و کنار دنبال این بوده که کلاهی برای خود بدوزند اما مجلس چنین اجازه‌ای را نمی‌دهد. البته سیستم اطلاع‌رسانی مجلس معیوب است و گاهی از کاه، کوه درست می‌شود. باید با اصلاح این روند، تمامی مواردی که در مجلس می‌گذرد، به اطلاع مردم برسد؛ ما از مردم رای گرفته‌ و به دنبال مطالبات مردم هستیم.

عبدی خطاب به مسئولان:  هرکس ساکت است، موافق نیست
فعال سیاسی اصلاح‌طلب در یادداشت روزنامه اعتماد نوشت: دیده نشدن از سوی حکومت بدترین دردی است که برای شهروندان قابل تصور است. حتی از سرکوب هم بدتر است. چون برای سرکوب باید طرف را دید و مخالفتش را پذیرفت و بعد سرکوب کرد، ولی ندیدن فرد مخالف را چگونه باید تحمل کرد؟بدترین بخش ماجرا آنجاست که مخالفان ساکت را نبیند و سکوت آنان را علامت رضا تلقی کند. آنان از این رفتار ناراحت می‌شوند چون کسی که فریاد نزند یا نتواند فریاد بزند به این معنا نیست که وجود ندارد و اثر نخواهد داشت، پس به‌رغم خواستش به معترضان جدی می‌پیوندد تا دیده شود.هنگامی که مخالفان به جمع خیلی مخالفان یعنی معترضان می‌پیوندند، بی‌نظران نیز به سوی «مخالف» میل می‌کنند، این طبیعت رفتار در جامعه است. اگر فضای جامعه به گونه‌ای شود که حکومت دیگر نتواند واقعیت را تحریف کند، یک‌باره متوجه می‌شود که موافقان یا خیلی موافقان که در حال ریزش هستند، نه ۷۰ درصد که کمتر از ۱۰ درصد هستند. هنگامی که این تصویر عمومیت پیدا کند، کل معادله اجتماعی تغییر خواهد کرد.

قیمت پیشنهادی عراق برای نفت
محمد السودانی، نخست وزیر جدید عراق، اعلام کرد که این کشور به دنبال تثبیت قیمت نفت در بازار جهانی است و نمی خواهد نفت از 100 دلار در هر بشکه بیشتر شود. السودانی تأکید کرد: عراق به عنوان یکی از اعضای سازمان کشورهای صادرکننده نفت، اوپک، به دنبال گفت وگو با دیگر اعضا در راستای بالا بردن سهمیه تولید خود است.

چند میلیون ایرانی از پیام‌رسان‌های داخلی استفاده می‌کنند؟
بر اساس گزارش مرکز ملی فضای مجازی، بیش از یک میلیون کسب و کار خرد (۶۰ درصد) در ۱۰ سکوی داخلی فعالیت دارند و اکنون ۲۳ میلیون کاربر یکتا در پیام‌رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی داخلی عضو شده‌اند، این در حالی که فقط ۶.۴ درصد از شهروندان خرید اینستاگرامی را انجام می‌دهند.

چرا پیاز و گوجه گران شد؟
مشاهدات حاکی از آن است که قیمت پیاز و گوجه فرنگی نسبت به هفته‌های گذشته افزایش حدود ۴۰۰۰ تا۵۰۰۰ تومانی داشته است. افزایش قیمتی که اسدالله کارگر - رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی استان تهران - علت آن را تغییر فصل می‌داند و به ایسنا می‌گوید که همیشه در این موقع سال محصولات دورشهری به اتمام می‌رسد و محصولات جنوب کشور به دست می آید که این تغییر منجر به تغییر قیمت برخی اقلام می‌شود. وی در پاسخ به اینکه آیا بارندگی‌های اخیر منجر به از بین رفتن محصولات از جمله گوجه فرنگی و پیاز و افزایش قیمت آنها نشده است؟ گفت: بارندگی اتفاق افتاده ولی علت اصلی نیست و ممکن است تنها منجر به کندی در برداشت محصولات شده باشد. کارگر با اشاره به اینکه معمولا با ورود انبوه گوجه فرنگی و پیاز محصولات ارزان می‌شود، گفت: این فرآیند در سالهای قبل ۱۵ روز تا یک‌ماه طول می‌کشید ولی به نظر می‌رسد که امسال زودتر محصولات جنوب وارد بازار شود و قیمت‌ها کاهش یابد.

وعده ساخت ۲۰۰ هزار مسکن برای کارگران
سید صولت مرتضوی در مورد وعده ساخت ۲۰۰ هزار مسکن برای کارگران اظهار داشت: برای ساخت مسکن کارگری با کمک معاونت تعاون وزارت تعاون در حال اقدام هستیم و تعاونی‌های مسکن کارگری را در این طرح به کار گرفته و تقویت می‌کنیم. وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در سفر اخیری که به استان خراسان رضوی داشتیم، عملیات احداث ۲۰۰۰ واحد مسکونی برای کارگران را شروع کردیم و به تدریج در کل کشور ساخت مسکن برای کارگران با کمک تعاونی‌ها آغاز می‌شود.

اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۹۱
در انتظار بررسی: ۵
انتشار یافته: ۱۴۵
ناشناس
|
Canada
|
۱۸:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
دم نماینده تبریز گرم
باید روی این ترکیه ونوچه اش اذربایجان را کم کرد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
دلارچند؟زمستان سرد اروپانرسیده؟آنتی بیوتیک. و استامینوفن کودکان؟اماعوضش داریم پیشرفت میکنیم!!!!!!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
آیا کشور ما مرزبانی ندارد؟
چرا هر کسی از هرکشوری فرار می کند بدون هیچ مانعی وارد ایران می شود.
جمعیت ایران با احتساب اتباع بیگانه الان 100 میلیون شده در حالیکه مجلس و دولت به اشتباه برای 85 میلیون برنامه ریزی می کنند.
آیا این اتباع بیگانه بدون مدرک وبا مدرک
بنزین مصرف نمی کنند؟
مرغ و گوشت نمی خورند؟
نان نمی خواهند.

جمعیت عظیم اتباع بیگانه که تا20 درصد جمعیت ایران را شامل می شود
شده قوز بالا قوز
چرا با آنها برخورد نمی شود
آذری اصیل نه گولخورده پانها
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
جناب میرتاج الدینی چرا حرفو ناقص میگی؟ کل به اصطلاح جمهوری آذربایجان باید به ایران برگرده. برای اینکه طی قراردادهای تحمیلی گلستان (1813) وترکمانچای(1828) هفده خانات که بعدا استالین ملعون با نیتی شوم قسمتی از این خانات را جمهوری آذربایجان نامگذاری کرد از ایران جداشدند وخواست مردم خود آنجا هم این است که به مام میهن برگردند وازشر حاکمان دستنشانده رجب اردوغان که حتی زبان مردم را هم میخواهند ازآذربایجانی به استانبولی تغییردهند راحت شوند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
لعنت بر روسیه که نیمی از کشور را اشغال و جدا کرد

الان هم برای نجات خودش از مرداب اوکراین قصد دارد

تا بین ما و آذربایجان جنگ راه بیندازد

تا هرگونه امکان کشیدن خط لوله گاز ایران و قطر به اروپا را از بین ببرد

قبلا شانس انتقال گاز از راه سوریه را با اشغال سوریه

گرفته است
رضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
آقای حسینپور وزیربهداشت نه تنها عزل که باید به همراه سلفش نمکی خان محاکمه وبه جرم ایجاد کمبود مصنوعی دارو وروابط مشکوک با تجار دارو محاکمه شوند.
اردبیلی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
آقای میرتاج الدینی نماینده محترم ((آذربایجان نگین ایران)) نخجوان فقط بخشی از آذربایجان جداشده است همه اش باید برگردد فراموش نکن شعار مردمو : اوتای بوتای بیر اولسون مرکزی تبریزاولسون- تا کورشوند هرآنکسان که چشم دیدن ایران پرعظمت ونگین زیبایش را ندارند وبا جعل مطلق تاریخ وافسانه سرایی میخواهندبین این قسمت جداگشته ازوطن با سرزمین اصلی اش تفرقه بیاندازند.امام جمعه عزیزمان حاج آقا عاملی خوب جواب بازماندگان جعفرپیشه وری خائن رو داده
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
نماينده اسفراين در مجلس : برخي داروها ٦٠٠ درصد افزايش قيمت داشته است ، وزير بهداشت قبل از آنكه مجلس اورا استيضاح كند ، استعفا دهد !!
------------------
اگر وزارت داري و وزارت چرخاني !! اين گونه باشد ، كه مثلاً دارو اين جوري باشد با ٦٠٠ درصد افزايش ، پس در اين صورت بنده هم مي توانم وزير شوم ! ... آقا لطفي بازنشسته دولت هم مي تواند وزير شود ! ،..هكذا اكبر آقاي سوپري ! ... همچنين اوسا جعفر ... محمد خليل كار گر بنا ... آقا قدرت راننده تاكسي ووووو ... بله ؟!!
نادر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
یعنی شما ایران را اباد کردید و فکر نخجوان هستید
ناشناس
|
United States of America
|
۱۸:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
با توجه به نظر نماینده محترم تبریز ایران باید نخجوان را هرچه زودتر به اغوش ایران ومردم اذربایجاندایران برگرداند ورفراندمی در انجا برگرار کند۔۔خطرات بزرگی ممکن است در اینده باشد۔
ناشناس
|
United States of America
|
۱۹:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
نظر جناب کلباسی صحیح است ولی دانشگاه کوچه وخیابان نیست۔هردانشگاه با توجه به قوانین مربوطه ممکن است نظر خاصی داشته باشد۔قوانین توسط مدیران با حضور نماینده یا نمایندگان دانشجویان تدوین باید بشود۔برای کسانی که علاقمند به اختلاط نیستند باید محل مناسب در نظر گرفته شود۔دانشگاه در مقابل دانشجو مسئول است ۔کوچه وخیابان مسئول نیست۔
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
کاملا درسته دانشگاه کوچه و خیابان نیست شاید عده ای دوست دارند یه گوشه ای بشینن موقع غذا خوردن ریخت هیچکسو نبینن بنظرم با توجه به تنوع سلیقه نسل جدید باید دو نوع فضا برای سلف دانشجویی طراحی بشه مختلط و غیر مختلط
سعید از مشهد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
چرا مصی علی نژاد را مسیح نام می برید؟ مسیح نام مقدسی است و این وطن فروش لیاقت همون نام شناسنامه ای خودش(معصومه) را نداره. این نام به شکل مخفف مصی گفته میشه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
چرا پیاز و گوجه گران شد؟ سوالی که ذهن ایرانیان را به خود مشغول کرده است به راستی چرا
پاسخ ها
علی
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
همه چی گران شده و چند برابر شده نه تنها گوجه و پیاز دولت سید محرومان ما را محروم تر کرد
قادر
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
واقعا چرا ؟ ؟ خیلی عجیبه اصلا سابقه نداره
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
مجلس ۲۲۷ عنابستانی دارد که به راحتی میزنند توی گوش سرباز وظیفه و حکم محاربه میدهند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
بازهم رحمت به پدر عنابستاني !!!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
در موضوع نفت عراق قیمت تعیین میکند ولی بحمدالله ایران از هفت کشور آزاد است چین سوریه لبنان سه مقصد نفت ایران
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
این شخص هنوز نمی‌داند رستوران و... اکثرا خانوادگی هست و میزها طوری هم هست که....
اما در دانشگاه....!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
مشکل اصلی طرز تفکر امثال شما است که متاسفانه با منطق هم اصلاح نمی شود..
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
والا زمان انفجار موشک ها و شهادت شهید تهرانی مقدم که گفتند این انفجار حادثه بوده است
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
رئیس مجلس شورای اسلامی به نمایندگیِ از بخش زیادی از مجلس، پیگیر رفع فیلتر اینستاگرام و واتس‌اپ است و بحث‌های جدی مطرح شده که باید این فیلترینگ برداشته شود.) دست از وقت کشی بردارید !!!بحث جدی کدومه !!! اگر نظر واقعی به رفع فیلتره در صورت عدم قبول وزیر او را استیضاح کنید !!!این ترفندها برای مردم قدیمی شده
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
نمی دانستم پسر رضائی را اسرائیل کشته است پس چرا تاکنون عنوان شهید نداشته است
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
احتمالا خودشان هم تازه متوجه شدند!البته اشخاصی مانند عطا مهاجرانی هم ممکن است همین گونه باشند!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
کرباسچی شده سوپاپ اطمینان؟؟؟

دیگه حرفاتون برا مردم مهم نیست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
آقای کرباسچی بهتر است که بیش از این خود شیرینی نفرمائید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
شما اول در مجلس اینستاگرام و واتساپ را قانونی کنید در ایران بعد پز در کنید برای تبلیغات
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
کرباسچی : در تمام کشور صدها رستوران و کافه پر است از خانم و آقا کنار هم بدون هیچ مشکلی چرا برا سلف فرهیختگان دانشگاهی تفکیک جنسیتی با انهمه سرو صدا؟و پرداخت اینقدر هزینه؟ ) به کافه و رستوران هم می رسند !!! فکر کردی فقط دانشگاهه !!! مگر دوچرخه های شهری بیدود که در دوره روحانی مورد استفاده مردم بود را بخاطر دوچرخه سواری زنان جمع نکردند !!!
سعید
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
این آقای عبدی کارو زندگی ندارد که در مورد همه چیز اظهار نظر میکند؟؟؟ آن درصدها را از کجا می آورد؟ چرا بجای "دولت" کلمه "حکومت"بکار میبرد؟؟؟ همین مساله نگاه بیمارگون به مسایل اجتماعی است.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
میشه بفرمایید دولت تو مملکت ما چیکارست ؟ و استاد بزرگ رئیسی با وزراش چه تاجی به سر این مملکت زده ؟
ناشناس
| United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland |
۱۵:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
شما که هیچ اسم و رسمی ندارید میاد اینجا کامنت میذارید خوب ایشون هم که حرفاش برای رسانه های اهمیت داره نظر میده
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
حسین پور، نماینده مجلس: برخی داروها ۶۰۰ درصد افزایش قیمت داشته) خدا کنه داروی قلب گرون نشده باشه !!! چون میترسم قلب دولتمردان که اینقدر بخاطر رفاه مردم اذیت میش ن از کار بیفته !!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
نخجوان که هیچ کل آذربایجان و آن یکی نوعثمانی خواه هم باید به سرزمین مادری برگردد اگر بنا بر تاریخ باشد
پاسخ ها
وحید
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
قسمت کردنشین ترکیه وعراق ازاول تاریخ متعلق به ایران بودندکه توسط امپراتوری عثمانی جداشدندولی بزودی انشالله هم کردستان غربی وهم آذربایجان شمالی به آغوش میهن بازمیگردند وکور میشوند کسانیکه میخواهند بین کرد وآذری تفرقه بیاندازند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
جناب کرباسچی
خود کلاس دانشگاه هم باید جدا سازی شود هیچ کارمندان هم باید جدا شوند و از اختلاط جلوگیری کرد و همین چند دهه که نامحرم ها ساعت ها کنار هم درس خواندن یا کار می کنند نتایج آن کاملا مشخص شده چی هست در کنار آوردن زنان که کار کنند همانند مردان چیزی که در قدیم اینگونه نبود که زن و مرد نامحرم با هم کار کنند بلکه زن و شوهر با هم کار می کردن و زندگی ها هم درست می بود
پاسخ ها
صدای ملت
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
ازنظر شما خیابانها هم باید دیوارکشی بشود.برادر من مشکل در مردم نیست.مشکل درنگاهی است که امثال شما به بانوان دارند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
مملکت که قوه عدلیه داره ایامجلسی که ازمردم است خواهان اعدام مردم شودمجلس مردمی است پرتقال فروش رابیابید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
افراد خیلی خطرناک جریان اخیر نه تنها باید اعدام شوند بلکه افراد یکی دو درجه پایین تر که آتش می زدن اموال مردم را تخریب کردن و کارهای چندش دیگر باید بفرستید به مناطق بد آب و هوا و خارج از شهر تا کار کنند و همان جا تا آخر عمر بمانند چون سم هستند برای هر جامعه
لطفا منتشر کنید
پاسخ ها
مهران
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
منتشر کرد . نظریات فرهیختگان رو در اعلام مثبت و منفی دیدی ؟ دیدی اکثریت با چه کسی یه ؟ همونایی که رای ، ندادند (50 درصد واجدین شرایط و سیزده درصد . باطله، 63 درصد مخالف از 18 ساله ها به بالا)
ناشناس
|
Canada
|
۱۹:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
تابناک خجالت بکش اون نظرسنجى را بردار يا کلمه اغتشاش را پاک کن
بهرام
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
پسر شما چه ربطی به حسن طهرانی مقدم دارد که سباندی به ان اقا قبلا شما داستان دیگری درمورد پسرتان گفتید . (محسن رضایی گفت :دیدیم چند وقت بعد شهید حسن طهرانی مقدم را زدند و روز بعد، پسر من احمد را در دبی کشتند. من متوجه شدم تلفن‌های من و احمد شنود می‌شده است».)
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
دقیقا حق با شماست آقای کرباسچی

زن میتواند تَرک موتور سوار شود ولی نمیتواند راکب موتور باشد !!!!!
دانشجوی دختر نمیتواند کنار دانشجوی پسر در سلف دانشگاه نشسته و ناهار بخورد ولی همان دانشجوها میتوانند در بوفه خصوصی همان دانشگاه کنار هم بنشینند و ساندویچ بخورند !!!!!

قوانین من درآوردی بی منطق !!!!
ناشناس
|
United States of America
|
۱۹:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
پس از تفگیک کامل اتحاد شوروی سابق من این مطلب را عرض کردم که قرار داد ترکمانچای با روسبه است وروسیه وما در مورد این بحش ها تعهداتی نسبت به هم داریم۔در قرارداد ترکمانچای و معاهده های بعدی۔ما میتوانیم استقلال اذربایجان را شناسائی نکنیم۔چون بخشی جدا شده از ما و وابسته به روسیه برطبق قرار داد باید باشد ونه مستقل۔ممکن است جلسه ای از نمایندگان بخش های ترک زبان کشور تشکیل ودر صورت علاقمندی از مجلس درخواست کنند که مصوبهای تصویب کنند که ابتدا ایران سریعا در بازگشت نخجوان فعال وسپس در مورد اذربایجان اقدام نماید۔
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
آفرین
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
آقای کرباسچی
شما نمی فهمید! سلف مختلط امتیاز دادن با پسرا است
پسران باید بروند تو رستوران به دختران غذا بدهند نه اینکه غذای پنج هزار تومنی دانشگاه را که خود دختران خریده اند باهم بخورند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
آقاي كرباسچي اگر براي مختلط شدن سلف اينهمه غصه مي خوري براي اختلاس كه بايد خودكشي مي كردي
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
جای دانشجونماها در دانشگاه نیست چه برسد به سلف
ناشناس
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۲۰:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
پدر خود آقای علی اف صریحا به مقامات ایران گفت که آذربایجان بخشی از ایران بوده ولی ظاهرا سیاست واقعیت رو نادیده میگیره
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
تا بحال می گفتند که کشته شدن تهرانی مقدم بعلت یک انفجار ناخواسته و تصادفی به وقوع پیوسته و احتمال عملیات خرابکاری منتفی است، اما امروز چیز دیگری می گویند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
تهرانی مقدم ترور شد ولی کوچکترین تغییری در برنامه موشکی ایران اتفاق نیافتاد. بلکه الان سپاه به موشک هایپر سونیک هم دست پیدا کرده
با ترور نمیشه یک کشور رو متوقف کرد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
اسامی تک تک‌ امضا کنندگان باید منتشر شود. بد نیست تعداد ارای هر یک را هم بدانیم و بدانیم که چه کسانی با چه تعداد رأی حکم‌اعدام را امضا کردند.
پاسخ ها
مهران
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
بجز نماینده سنندج و زاهدان و چاه بهار بقیه بودند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
با این حساب پسر آقای رضایی رو باید شهید اعلام کنن
سیدمحسن
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
واقعا ساکتها موافق نیستند فعلا بن بست سیاسی است تا دولتها قدرت توانایی احرای برنامه های خود را نداشته نباشند با تنگ نظری های کنونی بحران تشدید می شود چون مردم رغبت در مشارکت ندارند وخشونت جایگزین شده است
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
ترور شد یا با انفجار موشک کشته شد ؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
دلتون به پیامرسان داخلی خوشه؟؟ من نوعی متنفرم! مجبوری استفاده میکنم یکی دو هفته بعد کلا حذف خواهم کرد چون احساس میکنم بهم زور گفته میشه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
هر کس ساکت است موافق نیست .
رفراندوم برگذار کنید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
کربسچی
چرا کافه و بوفه آنور خیابان ؟
در کافه و بوفه خصوصی خودِ همون دانشگاه ؛ دختر و پسر کنار هم هستند و هیچ اتفاقی هم نمیوفته .
فقط ظاهرا در سلف دانشگاه آسمون میچسبه به زمین
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
دیگه حسین شریعت مداری و الم الهدا صحبتی از فواید و خواص گشت ارشاد نمیکنن !!!!
چه خبره ؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
بنده تا ۱۰۰۰ سال دیگه هم از پیام رسان های داخلی استفاده نخواهم کرد
محمد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
تصور کنید اگر کرونا در زمان دولت رئیسی بود چه اتفاق وحشتناکی رخ میداد بنده خدا نتوانست انفولانزا که بیماری شناخته شده است را مدیریت کند و کمبود و گرانی دارو پدر مردم را در اورده است انوقت از رضایت مردم دم می زند
شهروند
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
شرایط فعلی جامعه به خاطر تصمیمات غیر واقع بینانه است که بعضا اخذ می گردد. خبری از گشت به اصطلاح ارشاد نبود تا اینکه در دولت رییسی مجددا سر بر آورد. حاصل آن کشته شدن یک خانم بیگناه بود که منجر به اتشی شد که هنوز روشن است و هزینه بسیار زیادی بر کشور در ابعاد مختلف وارد کرده است. من شهروندی هستم که خود را وارد این قضایا نمی کنم. اما اخبار را حتما می بینم. قبلا در همین وب سایت نوشته ام که اساس هستی که کره زمین در آن به اندازه قطره ای از یک اقیانوس است، بر مبنای حرکت است. ذره ای درنگ و توقف، کل هستی را نابود می سازد. قاعده تحرک در ذات همه موجودات هم است. از برگ ریزان درختان تا سبز شدن مجدد، از مهاجرت پرندگان و حیوانات، از زاد و ولد، از خسوف و کسوف و اثر آن بر دریا، از تحرک در رقابت بین انسانها و سازمانها در تجارت، از نوآوری ها، از تغییرات صنعت مد، از تغییرات در علم و دانش و ... همه بر مبنای تحرک فیزیکی و فکری هستند. در چهل سال قبل قرار شد تغییراتی در جهت مثبت صورت گیرد اما تغییرات در جهتی پیش رفته است که اصل تحرک و مثبت آفرینی را زیر سوال برده است. حاصل چهل سال قبل، بی اخلاقی، بیرحمی، فساد و اعتیاد، تخریب محیط زیست و امثال آن بوده است. نسل جوان در کل کره خاکی ، نسلی تحول خواه و تغییر دوست است و این ذات جوان است و نمی توان آنرا سرکوب کرد. سیاستمداران به روز، در اکثر کشورهای توسعه یافته، منطبق بر خواست جوانان حرکت می کنند که تضمین کننده پیشرفت کشورشان هستند. اما مقامات ما نمی خواهند اصل تحرک حاکم بر هستی را به رسمیت بشناسند و توقع دارند جوانان با افکار آنها زندگی کنند که امری محال برای جوان و نوجوان است. این موضوع فشار درون جامعه را بالا برده و عامل اصلی وضعیت فعلی بوده. با ابنحال، فساد گسترده اقتصادی در بدنه دولتی و موسسات دولتی، رانت، بی عدالتی اجتماعی، محیط زیست، عدم ارتباط درست با دنیا، بی اعتبار شدن گذرنامه ایرانی، تورم وحشتناک و موارد مشابه از دلایل دیگر اعتراضات هستند. راه حل نه سرکوب است نه انقلابی مجدد. راه حل واقع بینی حاکمیت و مسئولانه برخورد کردن با مشکلات و انجام اصلاحات لازم منطبق بر خواست اکثریت توسط خود حاکمیت است. هیچ کشوری دوست ما نیست. با تضعیف امنیت، کشور وارد فاز جهنمی می شود که هرگز روی آرامش را نخواهد دید. کافی است امنیت ضعیف شود تا بدخواهان همسایه دور و نزدیک وارد عمل شوند و کشور را متلاشی کنند. لذا قبل از اینکه وضعیت بد شود، به جای اعمال خشونت که آتشی بر هیزم است، راه مصالحه و اتحاد را باید در پیش گرفت. برای جانباختگان مردمی و امنیتی جبران شود و برای مردم احترام و ارزش قایل شوید. همین مردم و همین نوع جوانها مقابل صدام ایستادند. لطفا و لطفا و لطفا از تکبر و غرور پایین آیید و با مردم دوست و رفیق باشید و از مقامتان جهت خدمت صادقانه به مردم استفاده نمایید. مردم نشان دادند که اکثریت صلح طلبند و البته افراد بدجنس هم وجود دارند اما تعدادشان بسیار بسیار اندک است. مردم هم در جریان باشند که تنها خودمان هستیم که باید دوست خودمان باشیم هیچ کس در دنیا دوست ما نیست. فلان همسایه هم که با ما ارتباط دارد، اگر منافعش را جور دیگری بیابد علیه ما خواهد ایستاد. هیچ شکی نیست که پیشرفت نظامی ما به مذاق هیچ کس خوش نمی آید. مردم قدر امنیت را بدانند و به سمتی نروند که امنیت تضعیف گردد. حاکمیت محترم و دولت محترم، لطفا استین بالا بزنید و با تفکر مثبت و نه بدبینی و منفی نگری، وارد مذاکره با نخبگان معترض داخلی شوید و کشور را با اتحاد و دوستی به جلو ببرید. قدم پیش گذاشتن شما و آغوش باز برای آشتی به معنی شکست نیست بلکه از روی مسولیت پذیری است. بنده بعنوان یک شهروند احساس وظیفه کردم که بعنوان نماینده تفکر یک خانواده چند خطی بنویسم. به امید فردایی آرام و رو به جلو برای کل مردم ایران.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
کم گوی و گزیده گوی چون در
تا زاندک تو جهان شود پر
ژاله
| United States of America |
۲۰:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
بهترین نقدی بود که من تا حالا خواندم
حامد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
"حسین پور، نماینده مجلس: برخی داروها ۶۰۰ درصد افزایش قیمت داشته"
در تاریخ می نویسند در چنین موقعی نمایندگان با لیاقت دنبال طرح محدودیت بیشتر اینترنت بودند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
کارخانه های تولید کیک و ساندیس با تمام توان مشغول به کارند

تنها صنعتی در کشور که ورشکستگی ندارد و تضمین شده است صنعت ساخت ساندیس است
پاسخ ها
مهدی
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
خیلی خوب بود
حسین
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
شادی روح فرزنت جناب محسن رضایی صلوات.وهمچنین شادی روح شهیدطهرانچی و همه ی شهدای اسلام صلواه.جناب کربایچی قواست دانشگاه با خیابان و ریتوان بالاتراست توکه زمانی احکام شرعی خواندی ایا ببخشید حاضرید افرادفتمیلت که نامحرم باشند در خانه ات روی یک میز ناهاربخورند ایا بنظر شما اختلاط بودن پسرودختر تبعات منفی ندارد توبه گردن مبگیری واقعا شما دادی ررای خودت ودوستانت ازابن فرصت ها سواستفاده میکنی بچه ها میتوانند تگر رفتارسالم داسته باسند بقول شما بیرون هماهنگ کنند بروند بحث کنند ازدواج کنند دوست باشند ولی محیط دانشگاه باید محل درس و علم باشد نه این بحث های بیخود
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
چند نماینده عنوان کردند نامه درخواست اشد مجازات برای معترضان رو امضا نکردن پس چطور 227 رای امضا شده ؟ نکند عده ای بجای دیگران هم امضا کرده باشن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
منم عضو شدم ولی برنامه اش را از گوشی حذف کردم. پس لزوما عضویت به معنای استفاده از این شبکه های داخلی نیست
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
شما نماینده و صدای اکثریت هشتاد درصدی ملت ایران نیستید. شما نهایتا بازتاب نظرات ۱۵ تا ۲۰ درصد مردم هستید پس بنابراین ژست حق به جانب نگیرید.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
این مجلسی که الان هست تاکنون قدمی برای مردم برنداشته و فقط میتوان اسم مجلس الدوله و مجلس الحکومه روی ان گذاشت.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
نامه 227 عضو مجلس بگویید نه نماینده
ایشان نماینده اکثریت مردم نیستند چون اکثریت مردم اصلا در انتخابات شرکت نکردند که نماینده ای داشته باشند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
اگر این خاطره دقیق نقل شده باشه تازه،
یه گروهبان می دونه که جای این حرفها توی تلفن داخلی چه برسه به خارجی نیست
اون وقت چطوری این آقا که فرمانده ارشد بوده بعدا متوجه شده که تلفن شنود می شده؟!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
نخجوان به ایران ملحق می شود و آذربایجان هم شمال و جنوبش یکی میشه و تبریز هم پایتخت!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
بله برای خودتون امار درست کنید که ۸۰ درصد مردم ایران عضو پیام رسان های داخلی ان و کسب و کار راه انداختن...کی به کیه... تاریکیه...
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
چرا فقط نخجوان؟
چرا تالش و لنکران و شروان و گنجه نباشد؟
محمد
|
United States of America
|
۲۲:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
آقای میر تاج الدینی درست می‌فرمایند ولی باید اول بحرین که تا همین اواخر یکی از استان‌های کشور بود ودو دستی به انگلیس بدون جنگی واگدار شد برگردانده شود بعد جاهای دیگر نیز الحاق شود وحافطه تاریخی ایشان کمی مشکل دارد که فقط نخجوان را می بیند به غیر از نخجوان قسمتی از عرب افعانستان جنوب ترکمنستان مرز شمال عربی تا دربند وتا دریای سیاه شامل قسمتی از روسیه وکل آدربایجان وارمنستان گرجستان شرق عراق جز خاک ایران آن زمان بوده که جدا شده واگر می‌خواهند عدالت تاریخی برقرار بشه اینها را نیز بفرمایند نه اینکه با این حرفهای تحریک آمیز ومعرصانه گرفتاری دیگری را با این اوصاع درست بکنند وبه جای صلح با همسایگان تبليغ جنگ بکنند که خواست دشمنان است متاسفانه وجود تعارض و اختلافات با همسایگان کشور نتیجه حرفهای بی مسئولیت بعصی از آقایان مسئولین است که شرایط کشور را درک نمی کنند ووقتی که آب از سر گذشت به خاطر خود شیرینی به اختلافات خطرناک دامن میزنند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
قالیباف به جای اینستاگرام به فکر شفافیت باش که چهار ساله وعده میدهی
سیاوش
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
رئیس مجلس شورای اسلامی به نمایندگیِ از بخش زیادی از مجلس!!!، پیگیر رفع فیلتر اینستاگرام و واتس‌اپ است. این یعنی چی؟؟
دوباره اغتشاش دوباره شورش. پیگیر کنترل اینستا و واتساپ هم هستی؟
مصطفی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
سلام آقای حسین پور مماشات تا کی چند نفر دیگر باید قربانی اهمال شما و بی عرضگی آقای وزیر و تیم بی تدبیر همراه وی بشن تا شما بداد مردم برسید و این وزیر ضعیف را برکنار کنید شما را بخدا بداد بیماران برسید
گوش دراز
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
چرا از دبی رفته مالزی که اطلاعات رو بده
چرا نیومده خود ایران
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
وعده ساخت ۲۰۰ هزار مسکن برای کارگران؟؟؟
یا خدا اینا هر وعده ای دادن بر عکس شد... خدا به داد کارگرا برسه. احتمالا می خوان همه کارگرا رو بی خانمان کنن
سابقه وعده های مسئولین در ۲۰ سال اخیر رو نگاه کنید
نتیجه وعده مبارزه با فساد و تورم و بی کاری و رانت و اختلاص و بی فدالتی بر عکس شد
تورو خدا وعده ندید و تن مردم رو نلرزونید...
ناشناس
|
United States of America
|
۲۳:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
یک قانونی نوشته ای نشان بدهید که "خط قرمز های نظام " را تعریف کرده باشد.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
یعنی الان پسر سردار رضایی شهید حساب میشه؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
تماما حرف که ارزشی نداره ، ارزش پول مملکت تا درست نشه اعتراضات ادامه خواهد داشت و مشکلی حل نمیشه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
این ۲۲۷ نفر باید نامه اتهامات خودشونو‌ب دلیل اوضاع اقتصادی و فرهنگی کشور که بخشی زیادیش از کم کاری آنها یا توجه به مسائل خیلی پیش افتاده و کوچک اتفاق افتاده هست امضا کنن
ناشناس
|
Canada
|
۰۰:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
اذربایجان و نخجوان که روزگاری نه چندان دور مورد غصب قرار گرفتند، باید به مام وطن برگدانده شوند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
مردم بخوبی مجلس و نمایندگان رو میشناسند
ناشناس
|
Switzerland
|
۰۰:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
چرا آموزش زبان مادری اقوام در مدارس ایران ممنوعه؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
مثبت دادم ولى شما بفرماييد كه چرا اموزش زبانهاى مادرى مانند تالشى تاتى كردى و حتى اندك فارسى زبانان جمهوريه بادكوبه ازاد نيست
و همچنين كردى ارمنى و يونانى و عربى در تركيه ازاد نيست
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
در نظر عموم مردم واژه اغتشاشگر بسیار وسیعتر ازین حرفها هست
رانت خوارانی که ارز ۴۲۰۰ گرفتن و بازار فروختن ، ابر بدهکاران بانکی ، ایرانخودرو و سایپا و کرمانو... که مردم ایران و هوای تنفس مردم ایران گروگان گرفتند ، اختلاسگران فولاد مبارکه و سایر اختلاسگران ، تندروهای بی ادب تریبون دار و..... بخوای بنویسی تا صبح باید بنویسب
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
علت این همه پیشرفت کشور در اقتصاد وجود نوابغی چون محسن است
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
اطلاعات مرکز فضای مجازی را... تنظیم می کنند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
یه توصیه به عزیزان خبرگزاری فارس
متاسفانه شما در حمایت از دولت رییسی در انتخابات به هر ترفندی روی آوردید از قلع و قمع رقیبان تا بسیج کلیه امکانات بیت المال تا چوپ لای چرخ گذاشتن دولت قبل و حوادث دی ماه در مشهد و اعتراضات کاملا سازماندهی شده علیه روحانی و ظریف ؛
این که بخواهید دولت رو خوب جلوه دهید کاری نیکی است به شرط آنکه رقیب رو تخریب نکید ،که چوب خدا صدا نداره ؟؟ ولله قسم همه آرزو دادن این دولت موفق باشد ولی یه عده از داخل طیف شما نمیگداررن, برجام باید ۵ ماه پیش نتیجه میداد که کشور دچار چنیننابسامانی نمیشد تمام بازارها به امان خدا رها شده هز کس تا میتونه دزدی میکنه گران‌فروشی میکنه کسی هم نبست??
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
اعمال و نیتها تولید کننده انرژی هست که رو مردم جامعه تاثیر میگذارد اعمال شما و کارهاتون انرژی جامعه رو منفی کرده و مردم حال روحی خوبی ندارن و حس و حال ندارن ،
کارهاتون و روشهاتونو عوض کنید یه جای کار میلنگه
ناشناس
|
United States of America
|
۰۲:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
آقای میرتاج الدینی بهتراست زیادبه حرفهای دوپهلو که ازطرف بعضی زده میشودتوجه نفرمائیدوبجای جواب تند دادن سعه صدرداشته باشیدبزرگان دینمان که گاهاًناجوانمردانه مورد هجمه قرارمیگرفتندباسعه صدربرخوردمیکردندوهرگزمقابله بمثل نمیکردندمایکی دو کشورهمسایه هم دین وآئین داریم که اگر بدخواهان وتفرقه افکنان بگذارندباآنهاتاکنون بیاری خدا زاویه ومشکلی نداشته ایم هرچنددشمنان مشترک داریم جمهوری آذربایجان همسایه وهمکیشمان است که دشمنی متجاوزبنام ارمنستان داردکه سالهاست بخشی ازخاک آنردراشغال دارد وحتی حاضربگردن نهادن به قطعنامه های سازمان ملل دررفع تجاوزوآزادکردن سرزمینهای اشغالی نمیشودمراقب باشیم بازیچه دست تفرقه افکنان ومتجاوزین نشویم مطمئناًآنهابماهم چندان علاقه بیشترازآذری هاندارند که البته منافعشان درتظاهر بدوستی باماواختلاف افکنی بین ماوآذری هااست !
مراقب مکروموذیگری دیگران باشیم بهتراست کمی هم تاریخ معاصرمطالعه کنیم یاازبزرگترها بخواهیم که برایمان تعریف کنند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۲:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
اینستاگرام همان برنامه ای نیست که به صورت هدفمند ترویج خشونت و آشوب در ایران آزاد هست در ان اما حرف از شاهچراغ یا شهید سلیمانی در آن ممنوع هست؟
تناقضات شما را چگونه هضم کنیم برای این برنامه و اینکه می گویید ابزار آمریکا هست؟!!!!!!!!
ناشناس
|
Canada
|
۰۴:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
اقای عبدی الان کمتر از ۵درصد هست،اما این ۵درصد ۱۰۰درصد قدرت،ثروت را در اختیار دارند و متاسفانه
خود را با خدا برابر میدونند!! این هست درد مردم
ناشناس
|
Canada
|
۰۵:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
دولت پول نداره معوقات بازنشسته ها را یکجا پرداخت کنه از انطرف یک میلیارد دلار برای واردات خودرو اختصاص میده !!!
که یه عده مرفه بی درد سوار خودروی روز بشوند و یک سری واردکننده خودرو هم به سودهای کلان برسند
این وسط اما سهم کارگر وکارمند وبازنشسته و قشر حقوق بگیر تحمل گرانیهای ناشی از افزایش قیمت دلار بدلیل واردات خودرو است
ناشناس
|
United States of America
|
۰۶:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
وقتی نماینده با ده هزار تا رای میاد داخل مجلس، اهمیت امضاء کردن نمیدونه. حالا تازه فهیمدن چیکار کردن. الان هم نگران مجلس کشور و حتی مردمم نیستند. فقط نگران انتخابات سال بعد مجلس هستند که رای بیارند
منوچهر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
"حسین پور، نماینده مجلس: برخی داروها ۶۰۰ درصد افزایش قیمت داشته" خجالت بکشید که حقوق ها را فقط در درصد افزایش داده اید.
"انتقاد کرباسچی از تبدیل «سلف» مشترک دانشجویان به چالش" آقای کرباسچی ظاهراً شما هنوز متوجه علت اعتراض مردم نشده اید پس خوب گوش کن این حرکت های دانشجویان و مردم به خاطر فساد گسترده اقتصادی و مشکلات معیشتی مردم و انحصار و... می باشد.
"عبدی خطاب به مسئولان: هرکس ساکت است، موافق نیست" من دقیقاً تایید می کنم که افراد ساکت در جامعه مخالف عملکرد اقتصادی مسئولین هستند و در صورت فرصت از سکوت خارج خواهند شد.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
"رئیس مجلس پیگیر رفع فیلتر اینستاگرام و واتس‌اپ"
آره حتما اینکارو بکنید چون الان مشکل و مساله مردم ما اینه که واتساپ ندارن
یه وقت خدا نکرده نرید شبکه اجتماعی داخلی بسازیدا نه نذارید استارت اپ های داخلی نفس بکشن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
تاریخ دو حادثه اصلا جور نیست
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
جناب اقای محسن رضایی خسته نباشی !!!!!
علیرضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
تو را خدا در رسانه های یکسر تکرار کنید نخجوان و آذربایجان شوروی باید به آغوش ایران برگردند . آهای وزیر آموزش و پرورش لطفا از سال آینده درسی را به کتابهای درسی تمامی مقاطع بگنجانید تحت این عنوان . همه ایران به دنبال باگذشت آذبایجان و نخجوان به آغوش مام ایران . این الهام علی اف که تو هپروت یه غلط زیادی کرده . ولی ما ایرانیها باید بدنبال سرزمین هایی که از کشورمان در طول سالهای گذشته جدا شده اند باشیم . مسئولین محترم لطفا این قدر منفعل نباشید . هم بحرین هم نخجوان و هم آذربایجان باید به آغوش کشورمان بازگردند این مطالبه ملی ایرانی هاست . من خودم یه آذری هستم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
گلوت رو بیخود پاره نکن و واسه وزیر آموزش بگین آهای وزیر باید زبان مادری اقوام رو در مدارس تدریس کنی و این اصل قانون اساسی و حقوق اولیه هر انسانی میباشد.
شهروند
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
،سلام چرا احمد قرار رو در ایران نگذاشتن وقتی در دوبی مقدور نبود چرا رفتن مالزی آیا بهتر نبود بیایند ایران و اطلاعات مربوطه را بدهند موضوع کمی به نظرم نیاز به بررسی داره
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
آقای نماینده ، انتشار نامه 227 نماینده چهره مجلس را تخریب کرد یا تهیه و امضای نام توسط نماینده ها؟ مشکل همین نگرش و دیدگاه شما است که فکر میکنید انتشار اخبار باعث ایجاد مشکل میشود و نه رخدادهای اشتباه.
رضایی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
سلام , واقعا جای تعجب دارد ازیک طرف می گویند بحران آب است و از طرف دیگر دنبال ساخت خانه و نابودی زمین های کشاورزی هستند یکی نیست به حضرات بفرماید که تولید و رونق کشاورزی مهم تر است یا خانه ؟در صورتیکه شکم گرسنه در خانه لاکچری هم نمی تواند زندگی کند اما آدم سیر در چادر هم می تواند زندگی کند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
الهام نتانیوهوف کشور اذربایجان را بازیچه دست اسراییل و ترکیه کرده است
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
مگر نگفته بودن انفجار سهوی سایت موشکی باعث شهادت تهرانی مفدم بوده! حالا می گن اسرائیل سایت رو زده چرا؟
صالح
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
پس چی شد ماکه همیشه میگیم اسرائیل اگه دست از پا خطا کنه نابودش میکنم بعد راحت امده تو سایت موشکلی تو قلب تهران شهید تهرانی مقدم رو ترور کرده
پیلا پیلا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
این علیف کلا پررو شده است. یاشاسین ایران . یاشاسین آذربایجان.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
دردها را لیست میکنید ؛ اما کسی حق اعتراض ندارد !!!
سعید
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
نماینده مجلس: انتشار نامه‌ ۲۲۷ نماینده، بستر تخریب مجلس را فراهم کرد

چرا پیاز و گوجه گران شد؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
آفرین به نماینده تبریز که خوب جواب الهام و شوهرش اردوغان را داد. بارک ا...
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
آفرین به نماینده تبریز!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
با درود به روان شهید احمد رضایی که با شجاعت و بصیرت مثال زدنی ، اوضاع

و احوال کشور را تحلیل و بیان میکرد

چنانچه اینگونه که سردار رضایی تعریف کرده و یا از قول ایشان گفتند !!!

سردار رضایی حداقل های حفظ ایمنی و امکان شنود مکالمات را بسیار بسیار مبتدیانه زیر پا گذاشته بودند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
نماینده مجلس: انتشار نامه‌ ۲۲۷ نماینده، بستر تخریب مجلس را فراهم کرد:
بزرگوار مگر شما منتخب چند درصد از مردم هستید حداکثر 20 درصد. پس زبان حال 20 درصد از مردم میتوانید باشید البته 20 درصد 3 سال پیش الان به کمتر از 10 درصد رسیده است.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
آقای کرباسچی تا قبل از جریان، زن زندگی آزادی ، دختران ما در امنیت کامل به دانشگاه می رفتندو بر می گشتند.

دختر همسایه ما از معترضین بود در دانشگاه اما اون هم چند روزی است میگه من اون امنیت قبل را برای رفتن و برگشتن به دانشگاه را ندارم ازهمون جوون های معترض که با هم شعار می دادیم باره ها مورد اذیت قرار کرفته و مرتب مزاحمت برایش ایجاد می کنند .

برای دانشجویان متاهل که دو طرف دانشجو هستند سلف مشترک خوب است .

سایرین اغلب بدنبال اهداف غیر اخلاقی هستند.

می خواهم نظر جنابعالی را به این مطلب جلب کنم که چند سالی است در توکیو به درخواست دختران ژاپنی جهت خلاصی از مزاحمت ها، شهردار توکیو را متقاعد کردن در مترو بخشی از واگن ها را صرفا مخصوص خانم هادر نظر بگیرند و الان اجرا می شود .

این تذهبون ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
پیشنهاد می کنم به جای دو سلف جداگانه دختران و پسران، یکی از سلفها صرفا مختص خانم ها باشد و سلف دیگری که بزرگتر باشد مختلط. تا خانمهایی که معذب هستند به سلف مختص خوشان مراجعه کنند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
مجلس آن موقعی که نمایندگانشان با آرای بسیار بسیار پایین به کار گمارده شدند، تخریب شد.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
منافع ملی از دید مسئولان چیست؟
منافع ملی تا چه حد در تصمیم گیریهای مسئولان لحاظ می شود؟
تعارض منافع ملی با ایدئولوژی مورد قبول مسئولان را چطور می توان توجیه کرد؟
ایدئولوژی در اولویت است یا منافع ملی؟
آیا ایدئولوژی که با منافع ملی هم راستا و موازی نیست، ارزشمند است؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
آقای نمایند تبریز؛ نیم نگاهی منصفانه به تاریخ بیفکنید تا بدانید که:
1- حیدر علی اوف پدر الهام کنونی خوخدش ایرانی است و اهل زنجان بوده است.
2- پس از انقلاب های 1989 و سقوط شوروی دز سال 1991؛ مردم آذربایجان به شدت به دنبال پیوستن به ایران بودن. اما بی تدبیری مسئولین کشوری وقت و هراسان بودن آنان از تفاوت به اصلاح فرهنگی (به ویه حجاب) باعث شد که آذری ها از ایران دور شوند و به ناچار به ترکیه روی بیاورند. هم اکنون شما به دنبال چیزی هستید که از دست رفته است؟ متاسفم که بباید بگویم که با ایجاد تحریکات قومیتی در نخجوان و ایجاد گروه های جدایی طلب موافق با ایران این منطقه را صرفا برای جلوگیری از نقوذ ترکیه و اسراییل باز پس گرفت. زیرا به طور طبیعی دولت آذربایچان نسبت به این موضوع آگاه است و هرگز نخواهد گذاشت چنین اتفاقی بیفند. در حالی که بنده نه تنها موافق پیوستن نخجوان به ایران؛ بلکه کل خاک از دست رفته از گرجستان اوستیای جنوبی تا ارمنستان به ایران هستم.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
بله اگه قراره خاکی برگرده حداقل آذربایجان و ارمنستان باید باشند حالا گرجی ها از اول خیلی تمایلی به فرهنگ ایران نداشتند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
درودبر آقای محمدرضا میرتاج الدینی، نماینده محترم مردم شریف تبریز، بالاخره یکی پیدا شد به یاوه گویی های و توهمات الهام علی اف پاسخ بده، به این آدم بگید اگه حوصله خواندن تاریخ را نداره، حداقل خاطرات پدرش رو بخونه و کمی درس بگیره.
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
مجلس نیاز به تخریب ندارد!!!عملکرد نمایندگان گویای همه چیز هست؟وقتی رئیس سازمان برنامه که از دو هفته قبل دعوت شده در روز موعود به سمیتار می رود و مجلس نمی اید؟وقتی نمایندگان تنها بعد از لایحه دولت در خصوص حقوق ها نظر مدهند(قبل از آن اجازه ندارند)و ....نیاز به تخریب مجلس نیست.....خود مجلس .....
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
محسن رضایی بزرگوار اگر مطالب مهم بود چرا تلفنی به مرحوم پسرت زنگ زدی که ازنظر شما اسرائیلی ها بخاطر این تماس احمد شمارا کشتند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
مجلس مردمی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
ملت راي داده.... نماينده انتخاب كرده.... كه به اعدام همين ملت راي دهند ....
هومن
|
Canada
|
۱۰:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
نمایندگان محترم مجلس شما لطف کنید اول حقابه هیرمند رو از طالبان بگیرین بعد به فکر آزاد کردن سرزمینها باشین!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
این وکیل الدوله ها ! که پیشنهادخواندن تاریخ به طرف مقابل داده اند!! بهتر است قبلا خودشان تاریخ بخوانند ، وقتی آزربایجان تجزیه و دوتکه شد ، ایران شامل چندین ممالک بود ، بنام ممالک مسروحه قاجار، که یکی از ان ممالک آزربایجان بود ، البته که جزو جمع ممالک و یا ایالاتی بود که جمعا ایران را تشکیل میداد ، و استعمار انگلیس و روس این وسط آزربایجان را بین هم تقسیم کردند! بخش شمالی به روسها و بخش جنوبی در چارچوب ایران به انگلیس رسید ، که با کودتای سوم اسفند و گماشتن رضا خان در راس نظام وابسته به خود ، ایران را جزو مستعمره جدید خود قرار داد ! و با توجه به دشمنی با ترکان ، از لحظه استقرار رژیم وابسته پهلوی ، شروع به ترک زدایی و نابودی زبان و فرهنگ ترک آزربایجانی کرده و حتی در ادامه پسر رضاخان ، موجودیت ترکان ایران را از ریشه انکار کرده و زبان و فرهنگ قوم اقلیت پارس وابسته به استعمار را مسلط و حاکم کرو...اما در قرن ۲۱ نمیتوانید موجودیت و زبان و فرهنگ ۴۰ میلیون ترک را انکار کنید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
شماها از اول موجود نبودید بعدا اضافه شدید
رضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
پسر آقای محسن رضایی سمتش چی بوده . اگر نیروی نفوذی بوده نباید از طریق تماس تلفنی خبر به این مهمی را اعلام می کرد یا بصورت رمزی اعلام می کرد یا برمی گشت ایران ...... چرا مبتدیانه عمل کرده !؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
این مجلس بجای 222 نماینده ای کاش یک نماینده با عرضه در مورد 60 برابری دارو داشت
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
غنی نظری گفت: مجلس کاملا مردمی بوده و اعتراضات را بجد گوش می‌دهد
در این چند وقته کدام یک از نمایندگان به حمایت از مردم حاضر در کوچه و خیابان صحبت کرد؟؟
کدام یک در اعتراضات حضور داشتند ؟؟؟
چرا فکر می کنید که این مجلس داره از مردم حمایت می کند؟ آخر عاقبت مجلسی که با رای 20 درصد انتخاب شده بهتر از این نبوده و نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
رفع فیلتر اینستاگرام و واتساپ خیانت است به مردم به زنان به کودکان
حميد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
من براي جناب رضايي آرزوي سلامتي و صبر و براي فرزندعزيزش رحمت و غفران الهي از درگاه خداوند طلب مي كنم.
اما اظهارات ايشان با آنچه كه قبلا رسانه ها منتشر كردند در تضاد مي باشد. ان شا الله شفاف سازي صورت پذيرد.
محمد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
کسانی که از سفره انقلاب استفاده کردند و لگد و سیلی زدند، همه این‌ها مشخص هستند؛ اعم از دانشگاهیان، سلبریتی‌ها، ورزشکاران و نمایندگان مجلس در هر قشری این افراد باید نشانه‌گذاری و مشخص شوند.
اسماعیلی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
متاسفانه تاریخ جدا شدن پاره تن وطن را هیچ مسئولی دغدغه خود نمی پندارد و گاها مقطعی بازیچه سیاسی قلمداد می کننداگر بنا باشد سرزمین وطنی ایران ملحق شود از تاتار تا نخجوان باید ملحق ایران شود بوبژه ارمنستان اما آقای الهام فراموش کرده پدرش که در انزوای سیاسی در نخجوان بسر می برد به تبریز آمده و ملتمسانه مثل روباه مکار از استاندار وقت خواهش می کرد که وقت آن رسیده که نخ
آرش ارش
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
باید گفتگو و تعامل شود ، رئیس محترم قوه قضائیه راهکارهای بسیار خوبی برای تمیز دادن معترض از اغتشاشگران ارایه داده‌اند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
استیصاح وزیر بهداشت! مجلس جرات این کار را نداره اگه قضیه جدی شه با یه فشار یا دستور شفاهی امضاها پس گرفته میشه، دولت رییسی مسبب اصلی این ناارامی هاست و باید محاکمه بشه اما عوصش همه شدن تریبون تبلیعاتیش
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
این وکیل الدوله ها ! که پیشنهادخواندن تاریخ به طرف مقابل داده اند!! بهتر است قبلا خودشان تاریخ بخوانند ، وقتی آزربایجان تجزیه و دوتکه شد ، ایران شامل چندین ممالک بود ، بنام ممالک مسروحه قاجار، که یکی از ان ممالک آزربایجان بود ، البته که جزو جمع ممالک و یا ایالاتی بود که جمعا ایران را تشکیل میداد ، و استعمار انگلیس و روس این وسط آزربایجان را بین هم تقسیم کردند! بخش شمالی به روسها و بخش جنوبی در چارچوب ایران به انگلیس رسید ، که با کودتای سوم اسفند و گماشتن رضا خان در راس نظام وابسته به خود ، ایران را جزو مستعمره جدید خود قرار داد ! و با توجه به دشمنی با ترکان ، از لحظه استقرار رژیم وابسته پهلوی ، شروع به ترک زدایی و نابودی زبان و فرهنگ ترک آزربایجانی کرده و حتی در ادامه پسر رضاخان ، موجودیت ترکان ایران را از ریشه انکار کرده و زبان و فرهنگ قوم اقلیت پارس وابسته به استعمار را مسلط و حاکم کرو...اما در قرن ۲۱ نمیتوان موجودیت و زبان و فرهنگ ۴۰ میلیون ترک را انکار کنند
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
# عید نوروز # سال 1402 # سال مهار تورم و رشد تولید # فوتبال ساحلی ایران # دعای روز پنجم رمضان
آخرین اخبار
وب گردی