بازدید 8554
۹

کارشکنی مجدد آمریکا در دادن ویزای کشتی‌گیران ایران

کد خبر: ۱۱۴۹۲۱۰
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۳ 07 November 2022

به‌خلاف دعوت رسمی آمریکایی‌ها و صحبت ریچ بندر در بلگراد با رئیس فدراسیون کشتی، همچنان تیم ملی کشتی آزاد موفق نشده است اقدامات اولیه در خصوص دریافت ویزای آمریکا را برای حضور در جام جهانی انجام دهد.

کارشکنی مجدد آمریکا در دادن ویزای کشتی‌گیران ایران

به گزارش تابناک ورزشی؛ مسابقات جام جهانی کشتی آزاد 19 و 20 آذر ماه در آیووا برگزار خواهد شد. تیم ملی کشتی آزاد ایران به‌عنوان تیم نایب‌قهرمان جهان، یکی از دعوتی‌ها به این مسابقات است.

باوجودی که نماینده فدراسیون کشتی آمریکا و همچنین ریچ بِندر مسئول اجرایی فدراسیون این کشور، در زمان برگزاری مسابقات جهانی در بلگراد از علیرضا دبیر دعوت رسمی کردند که تیم ملی ایران در جام جهانی شرکت داشته باشد و در خصوص صدور ویزا برای تیم اعزامی هم قول مساعد دادند اما تا این لحظه هیچ کاری به‌درستی پیش نرفته است و فدراسیون نتوانسته است وقت سفارت بگیرد. هرچند بلیت سفر به دوبی برای حضور در سفارت رزرو شده است اما از وقت سفارت خبری نیست و همچنان حضور تیم ملی کشتی آزاد ایران در مسابقات جام جهانی آیووا در هاله‌ای ابهام است.

البته کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد بنا بر چرخه تدوین‌شده، جام ‎‌جهانی را میدانی محوری در برنامه سال 2023 قرار نداده است و از قبل نیز عنوان شده بود که این تیم با جوانان و کشتی‌گیران مستعدش در جام جهانی شرکت خواهد کرد، شبیه آن چیزی که در مسابقات جام جهانی آذربایجان برای تیم ملی کشتی فرنگی اتفاق افتاد.

بنابراین لغو حضور تیم ملی کشتی آزاد در جام جهانی لطمه‌ای در برنامه‌های تیم ملی ایجاد نخواهد کرد.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲
در انتظار بررسی: ۱۳
انتشار یافته: ۹
لغوش کنید آقا.
برن که چی وقتی میزبان اذیت میکنه.
یه بار جدی برخورد کنید دیگه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۶
خخخخخخ
به نظر من ایران رسما بخاطر این حرکت زشت از مسابقات کناره گیری کنه.
روشیه که نیست. ایرانم نباشه جام از سکه میفته.
آمریکا خودش برا خودش جشن قهرمانی بگیره
آقای دبیر، اینها برامه شان برای بی آبرو کردن ماست به حرف اینها اعتماد نکن و هیچگونه دعوتی را از اینها قبول نکن مگر هواپیمای شخصی برای تیم ما بفرستند. اینها خودشان هم بینشان دعواست وارد دعوای اینها نشوید.
معنایی نداره بخوایم وارد خاک دشمن اونم در شرایط چرخش قدرت از آمریکا به ایران بشیم. به زودی آمریکایی ها در صف وروذ به ایران قرار می گیرند
پاسخ ها
علی
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۶
عباس عزیز از آمار مهاجرت در ایران خبری بگیر تا اوج فاجعه در این کشور رو متوجه بشی. نیمی از مردم علاقه مند به مهاجرت هستند
امریکا به هرکسی ویزا بده به علیرضا دبیر با آن جبهه گیری اش علیع امریکا ویزانخواهد داد.
حتی اگر ویزای یک نفر هم ندن نباید کشتی گیرا برن
اگه ایران بره کشتی تیلور با قاسم پور دیدنیه
برچسب منتخب
# قره باغ # بازیهای آسیایی 2022 # هفته وحدت # لایحه برنامه هفتم