بازدید 115864
بدشانسی محمد نخودی در کشتی آزاد امیدهای جهان

کشتی‌گیر سرشناس ایران به قرعه اسرائیل خورد

ماه گذشته امیرمحمد یزدانی در جریان رقابت‌های قهرمانی جهان در بلگراد در همان مرحله نخست به حریفی از اسرائیل خورد و از مسابقات انصراف داد. حالا نخودی در کشتی امیدهای جهان با این اتفاق روبرو شده است
کد خبر: ۱۱۴۶۲۵۹
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۱ 20 October 2022

کشتی‌گیر سرشناس و عضو تیم ملی بزرگسالان ایران در قرعه‌کشی مسابقات کشتی آزاد امیدهای جهان در اولین دور به قرعه اسرائیل خورد.

به گزارش تابناک ورزشی؛ ماه گذشته امیرمحمد یزدانی در جریان رقابت‌های قهرمانی جهان در بلگراد در همان مرحله نخست به حریفی از اسرائیل خورد و از مسابقات انصراف داد.

مراسم قرعه کشی رقابت های کشتی آزاد ۲۳ سال قهرمانی جهان ۲۰۲۲ در اسپانیا برگزار شد و نمایندگان ایران رقبای خود را شناختند.

بیشتر بخوانید

در وزن ۵۷ کیلوگرم که ۱۹ کشتی گیر حضور دارند، احمد محمدنژاد جوان در دور نخست برابر مانول خنزرتسیان از ارمنستان کشتی می گیرد و در صورت برتری در یک هشتم نهایی مقابل هورنست لهر از آلمان مبارزه می کند.

در وزن ۶۱ کیلوگرم، مهدی حبیب زاده در دور نخست استراحت دارد، سپس با آسیل آیتاکین از از قزاقستان مصاف می‌ کند.

در وزن ۶۵ کیلوگرم، کیان محمودجانلو در دور نخست مقابل حمزه آلاکا از ترکیه مبارزه می کند و در صورت برتری در یک هشتم نهایی مقابل اسلام حسینی از فنلاند مبارزه می کند.

در وزن ۷۰ کیلوگرم، امیرمحمد یزدانی پس از استراحت در دور نخست، در یک هشتم نهایی مقابل سیرباز تالگات از قزاقستان مبارزه می کند.

در وزن ۷۴ کیلوگرم، محمد صادق فیروزپور در دور نخست مقابل چارلین از ترکمنستان مبارزه می کند و در صورت پیروزی با عصمت سیفتچی از ترکیه مصاف خواهد کرد.

در وزن ۷۹ کیلوگرم، محمد نخوی در دور نخست به قرعه کشتی گیر رژیم صهیونیستی برخورد کرده است.

ماه گذشته امیرمحمد یزدانی در جریان رقابت‌های قهرمانی جهان در بلگراد در همان مرحله نخست به حریفی از اسرائیل خورد و از مسابقات انصراف داد. حالا نخودی در کشتی امیدهای جهان با این اتفاق روبرو شده است

کشتی‌گیر سرشناس ایران به قرعه اسرائیل خورد

در وزن ۸۶ کیلوگرم، سجاد غلامی در دور نخست مقابل ترنت هیدلای از آمریکا مبارزه می کند و در صورت برتری در یک هشتم نهایی برابر کاریپبائف از قرقیزستان مصاف می کند.

در وزن ۹۲ کیلوگرم، امیرحسین فیروزپور در دور نخست مقابل آیتموخان از قزاقستان مبارزه می کند و در صورت برتری در یک هشتم نهایی با ویسخانوف از فرانسه مبارزه خواهد کرد.

در وزن ۹۷ کیلوگرم، امیرعلی آذرپیرا در دور نخست مقابل واسیل سووا از اوکراین مبارزه خواهد کرد. وی در صورت برتری در یک هشتم نهایی برابر برنده مبارزه مولداوی و مجارستان به میدان می رود.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم، امیررضا معصومی در دور نخست مقابل عادل میسیرچی از ترکیه مبارزه می کند و در صورت برتری در یک چهارم نهایی مقابل برنده مبارزه پورتریکو و مجارستان به میدان می رود.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی # بازیهای آسیایی 2022