بازدید 3756

جاده چالوس فردا مسدود می‌شود

کد خبر: ۱۱۴۴۱۹۴
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۴ 09 October 2022

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی‌ و رانندگی در تشریح وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور از انسداد محور کرج-چالوس از فردا دوشنبه خبر داد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ احمد شیرانی با اشاره به آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی کشور گفت: تردد روان در محورهای چالوس ، هراز ، فیروزکوه ، آزاد راه تهران - شمال و مسیر رفت‌ و برگشت آزادراه قزوین - رشت مشاهده‌می‌شود.

وی ادامه داد: ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه تهران - ساوه محدوده نسیم‌شهر و آزادراه قزوین - کرج حدفاصل پل فردیس تا پل کلاک مشاهده می‌شود.

شیرانی درباره انسداد یک محور در استان البرز و کارگاه جاده‌ای مهم منجر به انسداد اظهار کرد:‌ محور کرج - چالوس، واقع در استان البرز، از روز ۱۸ تا ۱۹ مهر ۱۴۰۱ به مدت ۲ روز از ساعت هشت تا ۱۶ ، به‌ دلیل اجرای عملیات کارگاه جاده‌ای، از ابتدای جاده تا کیلومتر ۷۴ ، مسدود است و تردد از محورهای جایگزین هراز و فیروزکوه انجام می‌شود.

وی درباره مسدودیت یک محور در استان مازندران و محدودیت تردد با تغییر مسیر در این محور گفت: کمربندی محمودآباد - فریدونکنار واقع در استان مازندران به دلیل اجرای عملیات راهداری، در مسیر جنوبی مسدود است و تردد از مسیر جایگزین داخل شهر انجام می‌شود.

شیرانی درباره وضعیت انسداد محورها در کشور نیز اظهار کرد: تنها محور شریانی مسدود کشور محور ریگان - ایرانشهر است و جاده لاسم - ارجمند نیز به علت مشکلات فصلی مسدود است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی‌ورانندگی همچنین با اشاره به وضعیت جوی مناسب و بدون مداخلات جوی در جاده‌های کشور ، گفت: تردد در همه جاده‌ها بدون مشکل انجام می‌شود.

شیرانی در پایان با اعلام شماره تلفن ۱۲۰ از رانندگان و مسافران خواست قبل از شروع سفر حتما با این شماره تماس بگیرند و با اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور، مناسب‌ترین زمان و بهترین مسیر را برای انجام سفر خود انتخاب کنند.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی